WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
joe

Re: Szymon Majewski w reklamach Plusa: stracił na wyrazistości i humorze, ale wzbudza sympatię (opinie)

joe Śro Kwi 18, 2018 11:46 am

Swego czasu cenilem p.Majewskiego za pomysly i ich wykonanie ale teraz te reklamy jeszcze jakos ujda ale koncowka kazdej reklamy "brawo ty brawo ja " ciagnie ja na samo D N O .Czy wy /pomyslodawcy reklam/ nie widzicie co sie wyrabia.Reklama juz sie ociera o szmire ale te slowotoki to powoduja odruchy wymiotne.Szkoda Majewskiego do takiego czegos, rozumiem ,ze kasa ale tak przeputac swoj dorobek to naprawde szkoda.
Awatar użytkownika
mariusz

Re: Szymon Majewski w reklamach Plusa: stracił na wyrazistości i humorze, ale wzbudza sympatię (opinie)

mariusz Pon Cze 18, 2018 9:32 pm

Szymon Majewski to najlepszy idol jak syn się mi urodził tak samo ma na imię pozdrawiam Mariusz M
Awatar użytkownika
wymiotek

wymiotek Śro Sie 15, 2018 9:59 pm

kiedys szymus prowadzil w telewizji fajne programy,gdzie pokazywal ,ze ma fantazje i dobre pomysly. teraz jest go pelno wszedzie ,co reklama to szymus i niesmiertelne brawo ty brawo ja . uwazam, ze nie ma co kupowac srodkow wymiotnych w aptece /oczywiscie jak potrzeba/ wystarczy obejrzec reklame z szymkiem i efekt jest piorunujacy. stwierdzam , ze w telewizorni pracuja dyletanci i ludzie przypadkowi bo prawdziwy fachowiec nie dopuscilby takiej "chaly" by sie pojawila .Zenada , brawo ty rzygam ja !
Awatar użytkownika
Devil6f

Devil6f Pon Wrz 03, 2018 7:30 am

Nuda i żenada jak go widzę to mi się już po prostu niedobrze robi
Awatar użytkownika
Grzegorz

Grzegorz Pon Paź 01, 2018 8:14 pm

Ile można ! Jak widzę kolejną reklamę Plusa z Szymonem M. to już przełączam telewizor na inny kanał ! Kiedyś poważny dziennikarz teraz …….
Awatar użytkownika
maxsym

maxsym Czw Paź 18, 2018 1:52 pm

przez tą reklamę brawo ty brawo ja będe z daleka omijał punkty PLUSA żygać się chce jak słyszę tego człowieka
Awatar użytkownika
georg

georg Pon Gru 03, 2018 10:13 pm

jak mozna tak nisko upasc irobic z siebie takiego glubka
Awatar użytkownika
Mikos

Mikos Pon Gru 24, 2018 10:04 pm

Zwykła szmira. Tego nie da się oglądać
Awatar użytkownika
Mikos

Mikos Pon Gru 24, 2018 10:05 pm

Dziadostwo
Awatar użytkownika
brawo ja

brawo ja Nie Gru 30, 2018 9:54 am

kupujcie wszystko z plusem przez internet
Awatar użytkownika
kazik

kazik Czw Sty 03, 2019 6:07 pm

ja i wielu moich znajomych w momencie kiedy pojawia sie Majewski szybko przelanczaja na inny kanal bo juz patrzec na niego nie mozna a z takstu brawo wy to po pieciu latach idzie sie zrzygac wymyslcie w koncu cos innego zbadajcie opinie publiczna tracicie klientow
Awatar użytkownika
kazik

kazik Sob Sty 05, 2019 11:06 pm

zrzygac sie juz idzie od sluchania od kilku lat brawo wy duzo osob na widok tych reklam przelancza program bo sluchac juz tego nie idzie
Awatar użytkownika
Karol

Karol Sob Cze 29, 2019 8:49 pm

Panie Majewski, czy Pan nie czuje, że za parę srebrników traci Pan sympatię milionów ludzi. Mnie osobiście ten zwrot
- brawo my doprowadza do wymiotów. Rozważam wyjście z plusa, gdyż tracę szacunek do firmy która nie czuje tej wiochy.
Awatar użytkownika
Kyll

Kyll Sob Lip 27, 2019 10:39 am

Majewski obrzydzil mi tak plusa ze na pewno nugdy do tej sieci nie przejde.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość