WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
D.

Re: Szymon Sławiński kieruje Trójką. Stolarek-Marat: wykazałam się naiwnością

D. Pią Mar 11, 2016 10:25 am

Daleko posuniętą naiwnością to wykazała się Beata Szydło przyjmując tekę premiera. Tak to jest z pożądaniem władzy (abstrahując już od kwestii, że w tym przypadku to nie realna władza). Ona zapłaci w przyszłości bardzo wysoką cenę polityczną za swoje stanowisko - tak to wygląda w mojej ocenie.
Awatar użytkownika
olo

olo Pią Mar 11, 2016 10:32 am

Liczyć na pluralizm kaczystów to naprawdę naiwność Pani Paulino !
Awatar użytkownika
Nina

Nina Pią Mar 11, 2016 10:37 am

Pewnie do Trójki dołączy bufon Mariusz Rokos, skoro rozstał się właśnie z grupą Eurozet, to zapewne jedna z osób, która podjęła rozmowy z nową byłą już dyrektor.
Awatar użytkownika
Eryk

Eryk Pią Mar 11, 2016 10:38 am

Niestety przyszedł czas słuchania w Trójce tylko audycji muzycznych.Przetrwam . Już był taki czas
kiedy miałem przerwę w słuchaniu tego programu ale nadeszły lepsze czasy . To i teraz trzeba czekać
aż pogonią Lisickiego i sepleniącego Semkę.
Awatar użytkownika
Utu

Utu Pią Mar 11, 2016 11:18 am

Czyli nie potrafiłaś zbudować tej utopii, która ci się zamarzyła. Dyrektor to nie marzyciel, tylko manager!
Awatar użytkownika
stały słuchacz

stały słuchacz Pią Mar 11, 2016 11:31 am

Decyzja o dymisji była rozsądna. Swoimi pomysłami typu Lisicki jako prowadzący Salonu politycznego Trójki ta Pani wyrządziła Trójce ogromną krzywdę.
Przypadkowa osoba - bez kompetencji, zdolności menedżerskich i wyczucia!!!
Awatar użytkownika
solik

solik Pią Mar 11, 2016 11:34 am

A co miała zrobić jak sama nie mogła decydować, tylko miała wytyczne małego prezesika?
Awatar użytkownika
solik

solik Pią Mar 11, 2016 11:35 am

A co miała zrobić jak sama nie mogła o niczym decydować, tylko miała wytyczne małego prezesika?
Awatar użytkownika
solik

solik Pią Mar 11, 2016 11:38 am

"Trener II klasy Jarząbek" napisał(a): To taki polski galimatias, bigos, matrix. Cy red. Stolarek z choinki się urwała. ? Coś mi tu nie gra. Po miesiącu zrezygnować, to po prostu wizerunkowa katastrofa podszyta dziecinadą. Co się w tej Polsce dzieje...?

A co miała zrobić, jak sama nie mogła o niczym decydować, tylko musiała realizować wytyczne małego prezesika?
Awatar użytkownika
plkkk

plkkk Pią Mar 11, 2016 11:46 am

toto dziadostwo z pr 3 trzeba błyskawicznie rozgonić na cztery wiatry !!! po co się tak bawić ??? rozdać wszystkim wypowiedzenia, potem zostawić kilku obcinając im pensje o 60% i zatrudnić młodych, niezblazowanych i nie pierniczących o "wyjątkowości", "szlachetności" i innych debilizmach trójki
Awatar użytkownika
solik

solik Pią Mar 11, 2016 11:46 am

Paulina Stolarek Marat widocznie jest uczciwą dziennikarką i skoro sama nie mogła podjąć żadnej decyzji tylko musiała wykonywać wytyczne małego prezesa, no to się zbuntowała i zrezygnowała. Brawo pani Paulino. A tak nawiasem mówiąc, to we wszystkich instytucjach jest podobnie, tylko większość to sługusy Pis a pani nie dała się złamać i za to ją cenię.
Awatar użytkownika
Kawka

Kawka Pią Mar 11, 2016 11:48 am

Dzisiaj Lisicki położył wywiad poranny . Był nudny i bezpłciowy - nie nadaje się do radia ( choć jest bardzo dobrym redaktorem naczelnym Do Rzeczy , które lubię ) .
Awatar użytkownika
Albert

Albert Pią Mar 11, 2016 12:06 pm

"solik" napisał(a): A co miała zrobić jak sama nie mogła decydować, tylko miała wytyczne małego prezesika?

Przyzwoity człowiek nie bierze ofert od tej ekipy, kropka.
Awatar użytkownika
Robert

Robert Pią Mar 11, 2016 1:15 pm

Nie rozumiem tych atakujących obecną Trójkę. Nie podoba Wam się, to nie słuchajcie. Macie inne stacje, internet więc po co ten hejt? Trójka ma swoich słuchaczy, może podoba nam się bufonada prowadzących, ich nudne życie, programy (oczywiście to Wasze komentarze, nie moje postrzeganie). Co Wam do tego? Przełączcie się na inny program, kupcie czipsy, zróbcie kawę i uśmiechnijcie się.
Awatar użytkownika
Jean Baptiste Poquelin

Jean Baptiste Poquelin Pią Mar 11, 2016 2:10 pm

To co Świętoszek Lisicki jest słabym radiowcem ? ale za to usteczka pięknie składa w trąbeczkę taką. Tartuffe wypisz wymaluj.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości