WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Eryk

Re: Szymon Sławiński kieruje Trójką. Stolarek-Marat: wykazałam się naiwnością

Eryk Pią Mar 11, 2016 2:30 pm

"girodiwojtek" napisał(a): To jest zdanie warte medialnego "Nobla" . W dobie sieci okazuje się, że na klasyczne media ich starzy/nowi szefowie nie maja kompletnie pomysłu.. Pełna zgoda z LOF. Wszyscy jesteśmy świadkami procesu, który kiedyś ktoś streścił lakonicznie w tytule "Zmierzch Bogów". Wygra ten, kto będzie mieć pomysł na media internetowe. Dotyczy to gazet, telewizji i radia. Byłem wczoraj na demonstracji KOD/Razem pod siedziba rządu w Warszawie. Wszyscy są dziennikarzami na zasadzie "Je suis Charlie" z tymi ich tabletami i wypasionymi telefonami komórkowymi a gdzie są odbiorcy ?

a mogłbyś tak bardziej po polsku? Bo chyba pisanie nie jest twoją silną stroną ale na pewno masz inne zalety
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Pią Mar 11, 2016 2:37 pm

są jeszcze ludzie w tej Polsce, którzy potrafią odróżnić dobro od zła, żetelną pracę od PiS-owskiej propagandy, wprawdzie po miesiącu lub dwu; - ale są! Dziękuję za podjęcie trudnej i odpowiedzialnej decyzji Pani Paulino; - oby więcej tak odpowiedzialnych dziennikarzy!
Awatar użytkownika
Pan Zbyszek

Pan Zbyszek Pią Mar 11, 2016 2:45 pm

"Kawka" napisał(a): Dzisiaj Lisicki położył wywiad poranny . Był nudny i bezpłciowy - nie nadaje się do radia ( choć jest bardzo dobrym redaktorem naczelnym Do Rzeczy , które lubię ) .

A do tego pochrząkiwał, pomlaskiwał i posapywał, a zamiast prowadzić obiektywnie rozmowę, to z uwielbieniem spijał słowa z dziubka gościa. To ma być dobry dziennikarz radiowy???
Awatar użytkownika
yeti

yeti Pią Mar 11, 2016 2:57 pm

"Robert" napisał(a): Nie rozumiem tych atakujących obecną Trójkę. Nie podoba Wam się, to nie słuchajcie. Macie inne stacje, internet więc po co ten hejt? Trójka ma swoich słuchaczy, może podoba nam się bufonada prowadzących, ich nudne życie, programy (oczywiście to Wasze komentarze, nie moje postrzeganie). Co Wam do tego? Przełączcie się na inny program, kupcie czipsy, zróbcie kawę i uśmiechnijcie się.

Tak jest!
Awatar użytkownika
KULA

KULA Pią Mar 11, 2016 2:58 pm

"Pan Zbyszek" napisał(a):
"Kawka" napisał(a): Dzisiaj Lisicki położył wywiad poranny . Był nudny i bezpłciowy - nie nadaje się do radia ( choć jest bardzo dobrym redaktorem naczelnym Do Rzeczy , które lubię ) .

A do tego pochrząkiwał, pomlaskiwał i posapywał, a zamiast prowadzić obiektywnie rozmowę, to z uwielbieniem spijał słowa z dziubka gościa. To ma być dobry dziennikarz radiowy???

To nie jest dobry dziennikarz, to jest ŚWIETNY DZIENNIKARZ!!!
Awatar użytkownika
Zofia

Zofia Pią Mar 11, 2016 3:07 pm

Bardzo lubię słuchać Pana Lisickiego w radio i nie tylko.
Awatar użytkownika
spoza barykady

spoza barykady Pią Mar 11, 2016 3:49 pm

"rkrtek" napisał(a): Czytam te komentarze i śmiech mnie bierze. Paulina się jaśnie państwu nie podobała? Ryliście pod nią? To teraz powinniście dostać na szefa wydawce z TVN , żeby wam pokazał jak się pracuje a nie gwiazdorzy. Koniec z fuchami na mieście i bieganiem do GW na skargę. Jak się z TVN poskarzyli GW to już nie pracuja. I jakoś się nikt nie oburzał, tylko mówiono o nielojalności wobec pracodawcy. Zaborskiego odsunełą? Przecież dostał inny program, myślicie ze macie dożywotnie synekury??? Teraz dopiero dostaniecie szefa. Macie za swoje.

normalnie, jakbym to ja pisał! bezczelność tych gwiazd - dinozaurów jest nieprawdopodobna. Zaje...ali ostatnia deskę ratunku ich status quo. Są nie tylko próżni, ale i po prostu głupi.
Awatar użytkownika
pisiorro

pisiorro Pią Mar 11, 2016 5:33 pm

Ta Pani wykazała się nie naiwnością, tylko najemnością.
Awatar użytkownika
To oni:

To oni: Pią Mar 11, 2016 6:26 pm

Czabański, Skowroński, Stanisławczyk.
Awatar użytkownika
stan

stan Pią Mar 11, 2016 7:31 pm

"stały słuchacz" napisał(a): Decyzja o dymisji była rozsądna. Swoimi pomysłami typu Lisicki jako prowadzący Salonu politycznego Trójki ta Pani wyrządziła Trójce ogromną krzywdę.
Człowieku , ona nie miała nic do powiedzenia i dlatego zrezygnowała , dobrze zrobiła bo gdyby została to na nią spadła by odpowiedzialność za przekształcenie Trójki w PiS Info , nie darowali by jej tego wierni Trójce słuchacze.
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Pią Mar 11, 2016 9:10 pm

Sobala Reaktywacja?
Awatar użytkownika
Jam z Kolna

Jam z Kolna Pią Mar 11, 2016 10:36 pm

Szacunek, Szacunek, WIELKI SZACUNEK, Pani Redaktor
Awatar użytkownika
Rex

Rex Pią Mar 11, 2016 10:39 pm

A co tam u pani Magdy J. ?
Awatar użytkownika
M.

M. Sob Mar 12, 2016 1:03 am

Facet z "Do rzeczy" do Trójki... Słabo mi.
Awatar użytkownika
maciek

maciek Sob Mar 12, 2016 1:50 am

Trójka zawsze była polityczna, zawsze odkąd tylko powstała, ale zwłaszcza od stanu wojennego, gdy miała być wentylem dla młodzieży. Koncepcja komunistów była taka: zachodnia muzyka (głównie rock) + odważna rozrywka (kabaret) + dużo publicystyki (czyli nienachalnej propagandy). Zawsze w Trójce były rozmowy z politykami (kiedyś prowadziła je wszak Olejnikowa), magazyn Zapraszamy o Trójki z udziałem słuchaczy za taśmy, a potem też audycje z udziałem na żywo (Strzyczkowski), czego nie było na innych antenach. Nie rozumiem, czego nie rozumiała pani dyrektor.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości