WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
miłosz

Re: T-Mobile chciało od Elizy Michalik zapłaty za niewykonane połączenie zagraniczne. „Klient traktowany jak dziecko”

miłosz Śro Paź 05, 2022 9:14 am

Reklamacje niestety w wiekszosci tak wygladaja. Jakis pracownik bez zadnego sprawdzania wklepuje że wzorow gotowe teksty, ze to wina klienta, ze operator ma prawo do takiego dzialania itp. zeby klient sobie odpuscil. Dopiero stanowcza reakcja klienta na taka odpowiedz i nieodpuszczenie przynosi efekt, ze sprawa laduje u kogos wyzej i jest analizowana
Awatar użytkownika
Korek

Re: T-Mobile chciało od Elizy Michalik zapłaty za niewykonane połączenie zagraniczne. „Klient traktowany jak dziecko”

Korek Śro Paź 05, 2022 12:48 pm

Telefon miaj jej już dosyć i zadzwonił na skargę do mamusi.
Awatar użytkownika
kurzawa

kurzawa Śro Paź 05, 2022 2:37 pm

Miałam podobną sytuację po wakacjach 6 lat temu z firmą Play. Rachunek był na 400 zł za transfer internetowy, który nie został przeze mnie zużyty. Opcja w telefonie, które ilustruje zużycie Internetu bardzo się przydała. Jawne wyłudzenie, na które pewnie wielu się już nabrało.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Śro Paź 05, 2022 3:18 pm

I to temat na newsa?
Awatar użytkownika
fgh

fgh Śro Paź 05, 2022 5:19 pm

Może to taka zajawka do reklamy że jutro przechodzi do Play.
Awatar użytkownika
Remus

Remus Śro Paź 05, 2022 7:14 pm

Bardzo to ciekawe, bardzo...
Awatar użytkownika
Agata

Agata Śro Paź 05, 2022 9:37 pm

Dostałam dzisiaj fakturę. Od ponad 5 lat płaciłam ok.200 zł za pakiet rodzinny. Dziś przyszła faktura na 1200 zł. 1000 zł za 4 godzinną rozmowę na nr w USA, którego nie znam, nie dzwoniłam, ale pojawił się w historii połączeń. Jestem załamana kwotą do zapłacenia i bezsilnością. Moje słowo przeciw operatorowi i świadomość, że w każdej chwili mogą przyjść następne rachunki.
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Śro Paź 05, 2022 11:20 pm

Ja mam telefon na kartę w Orange i w tym roku obciążono mnie kwotą 0,25 zł za sms-a, którego nie wysyłałem. Prawie nie używam telefonu.
Awatar użytkownika
Jan657

Jan657 Śro Paź 05, 2022 11:38 pm

To samo Play robi.Dawno pożegnałem tą sieć.T-mobile kosi nie świadomych klientów.Jest operator i za 40minut wychodzi 10zł do Wielkiej Brytanii.T-mobile i Play mają bałagan w systemie i ludzi nie umiejących czytać tabelek oraz reklamacji
Awatar użytkownika
vwersius

vwersius Czw Paź 06, 2022 2:15 am

Przez wiele miesięcy T-mobile naliczał opłatę za Bezpieczny Internet w telefonie, który NIE MIAŁ technicznej możliwości łączenia z internetem.
Miesiąc w miesiąc reklamacja, zwrot z przeprosinami a po miesiącu to sami.

To niby kilka złotych, ale T-mobile ma ponad 13 milionów aktywnych kart sim.
Łatwo policzyć, ile pieniędzy można zarobić odrzucając wszelkie reklamacje z automatu. Tym łatwiej, że ludzie nie pilnują,
Awatar użytkownika
90zl

90zl Czw Paź 06, 2022 11:47 am

Dziennikarze lubią w publiczny sposób załatwiać swoje prywatne sprawy. Brak klasy.
Awatar użytkownika
dykta

dykta Czw Paź 06, 2022 3:13 pm

"90zl" napisał(a): Dziennikarze lubią w publiczny sposób załatwiać swoje prywatne sprawy. Brak klasy.

Setki, jeśli nie tysiące osób dziennie są przez telekomy tak cięte na kasę.
Głośny znany przypadek może sprawić, że opy zaczną się liczyć ze zdaniem swoich klientów.
Awatar użytkownika
tru dat

tru dat Czw Paź 06, 2022 5:16 pm

ja miałam w 2014 w orange natrzaskane kilkaset smsów na numer stacjonarny. I co? i nic, wszędzie się odwoływałam, sprawa była zgłaszana na policję, do UKE, a orange uważało, że smsy były i już - na nieznane mi numery, czasem kilkansćie w ciągu tej samej minuty, o 3-4 nad ranem. Odwoływanie nic nie dało, nie jestem niestety panią znaną z telewizji i w takiej sytuacji jedyne, co możemy zrobic, to po prostu nie przedłużać umowy z operatorem
Awatar użytkownika
Marian

Marian Czw Paź 06, 2022 10:26 pm

Na fejsie to sobie mogą mieć nawet galerię osobliwości, co nie zmienia faktu, że obsługa klienta w T-Mobile to dno i dwa metry mułu. Fajna sieć, beznadziejni pracownicy.
Awatar użytkownika
Fufka

Fufka Wto Paź 11, 2022 7:58 am

Mnie kiedyś naliczyli 1 grosz za SMS, którego nie wysłałam. Nie uregulowałam tego 1 grosza. Powiedziałam, że nie zapłacę, bo nie wiem, skąd on się wziął, mój telefon też niczego takiego nie wie. Powiedzieli, że muszę i już. Nie zapłaciłam. Po dwóch miesiącach zadłużenie na 1 grosz magicznie zniknęło.

Postanowiłam wtedy przejść na prepaid. Nie wydzwonię więcej niż mam na koncie - i niech się walą.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości