[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - T-Mobile odpowiada publicyście „Gazety Wyborczej”: z usług dodatkowych można zrezygnować w każdej chwili

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Ale

T-Mobile odpowiada publicyście „Gazety Wyborczej”: z usług dodatkowych można zrezygnować w każdej chwili

Ale Pią Cze 19, 2015 9:21 am

Cwaniaki z Koziej Wólki - co to w ogóle za zwyczaj, że przy podpisywaniu umowy klient MUSI mieć dołączane gówna, których nie chce, a które żeby wyłączyć to trzeba się później zdrowo nagimnastykować? T-Mobile - banda prymitywnych naciągaczy
Awatar użytkownika
Max

Re: T-Mobile odpowiada publicyście „Gazety Wyborczej”: z usług dodatkowych można zrezygnować w każdej chwili

Max Pią Cze 19, 2015 9:29 am

T-Mobile rżnie głupa. To taki sam bandycki zwyczaj jak esemesowe usługi/konkursy, gdzie operator jest paserem, ale wszędzie drze mordę, jaki on niewinny i że to tylko wina wrednych organizatorów.
Awatar użytkownika
Julian

Re: T-Mobile odpowiada publicyście „Gazety Wyborczej”: z usług dodatkowych można zrezygnować w każdej chwili

Julian Pią Cze 19, 2015 9:49 am

Ostatnio podpisywałem internet z Play. Musiałem zgodzić się na płatnego co miesiąc antywirusa, nie mogłem go wyłączyć przy podpisywaniu. W T-Mobile, którego też jestem klientem, jest o tyle dobrze że wszystko można sobie wyłączyć i często nawet ze skutkiem natychmiastowych. Czepiacie się T-Mobile a tego typu zabiegi są częścią wielu firm, nie tylko telekomów (zobaczcie sobie np. platformy telewizyjne). Ps. Rżnie głupa, gówno, pięknie się wysławiacie, pięknie.
Awatar użytkownika
Do rzecznik

Do rzecznik Pią Cze 19, 2015 9:56 am

Nie wiem, czy pańcia z T-Mobile jest tak głupia, że zęby bolą, czy wciska kit w uszy. Droga Kretynko/Łajzo, czy nie powinno się darmowej usługi dezaktywować automatycznie po upływie okresu darmowego? Czy wciskanie na siłę badziewia i żądanie przeprowadzenia procedury jego wyłączenia nie jest bezczelnością ze strony firmy, w której pracujesz?
Awatar użytkownika
Zuza

Zuza Pią Cze 19, 2015 9:57 am

"Świadom usług działających na jego koncie" ha haha ha! Zgadzam się z Maxem, rżniecie głupa. O tym, jakie usługi zostały uruchomione na jego koncie i za co ma płacić, klient T-M przekonuje się, jak dostaje rachunek. Nawet czytanie samej umowy nic nie daje, trzeba jeszcze przeczytać liczne dodatki, które często wykluczają się z zapisami w umowie, a i tak się okazuje na końcu, że doliczyli za to czy tamto. Klient może zrezygnować, tylko najpierw musi zapłacić za usługę, z której korzystał wbrew swej wiedzy. Taki to standard obsługi klienta T-M.
Awatar użytkownika
Fidel88

Fidel88 Pią Cze 19, 2015 10:04 am

Cały ten felieton był jakąś pseudo-poetycką bazgraniną, w której autor wrzucał do jednego gara multum rzeczy narzekając, że wszyscy chcą mu zrobić kuku. A większość jego "krzywd" można było wyeliminować już na etapie podpisywania umowy, wystarczyło ją przeczytać przed podpisaniem. Wcale nie dziwię się, że tm odpowiada w zdecydowany sposób, bo informacje podane na temat operatora w artykule były po prostu nieprawdziwe. Typowy przykład "dziennikarstwa", a nie dziennikarstwa...
Awatar użytkownika
Naks

Naks Pią Cze 19, 2015 10:13 am

@do rzecznik u każdego opa jest tak, na początku masz coś darmowego, później trzeba za to płacić; nie chcesz tego, rezygnujesz z usługi, chcesz płacisz, no chyba to jest normalne... Zresztą, w każdej umowie jest zawarte co i po jakim czasie staje się płatne/wyłączone, więc nie rozumiem lamentu.
Awatar użytkownika
antyhejt

antyhejt Pią Cze 19, 2015 10:49 am

Wszędzie tak jest a pokazanie T-Mobile jako przykładu to zły przykład bo akurat oni w tej materii są najmniej uciążliwi. Nie lubie hejtować więc nie napisze, kto robi najwięcej spamu i dziwnych zapisów ale na pewno nie jest t-mobile
Awatar użytkownika
michal

michal Pią Cze 19, 2015 12:58 pm

I dobrze napisali, jeśli ktoś chce z czegoś zrezygnować zawsze może. Jeśli wyraził zgodę na usługę to operator nie może jej wyłączyć bez zgody klienta. Ja mam w T-Mobile od kilku ładnych lat i nie narzekam, bo nie ma się do czego przyczepić.
Awatar użytkownika
Jan Paweł II

Jan Paweł II Pią Cze 19, 2015 1:02 pm

Odezwała się Agora, mistrz świata w wykorzystywaniu dziennikarzy na śmieciówkach i studentów na darmowych stażach. Zaiści święte oburzenie!
Awatar użytkownika
sd

sd Pią Cze 19, 2015 1:11 pm

i dlatego najlepiej mieć prepaida i na wszystko wywalone :)
Awatar użytkownika
Można zrezygnować?

Można zrezygnować? Pią Cze 19, 2015 2:23 pm

Ale przecież te dwa, nawet trzy okresy rozliczeniowe, za które klient zapłaci piechotą nie chodzi. I to ten bardziej spostrzegawczy, bo inni będą bulić dłużej.
Niedługo kończy mi się umowa z T-Mobile. I pewnie będą chcieli ją przedłużyć. Ja jednak przedłużenie umowy uzależnię od dokładnego pisemnego wyjaśnienia, jak to się stało, że włączyła mi się ni stąd ni zowąd jakaś usługa, która dodawała kilkadziesiąt złotych do rachunku. Oczywiscie po telefonie do T-Mobile została wyłączona, ale kilka wyższych rachunków nie wiem nawet dokładnie za co zapłaciłem.
Awatar użytkownika
Cezary

Cezary Pią Cze 19, 2015 2:35 pm

Wyjątkowa arogancja i niekompetencja. Mam usługę transmisji danych i wg T-Mobile wysłałem SMS i zakupiłem usługę sms premium. Nigdy nic takiego nie zamawiałem i wynika z tego, że mój modem sam zadzwonił i potwierdził prenumeratę usług sms premium, kosztowało mnie to 60pln +VAT. Dodzwonić się do biura i uzyskać jakiekolwiek wyjaśnienie to totalna katastrofa. Portal również katastrofa można tylko kupić kolejną usługę reszta informacji dostępna po złożeniu jakiś durnych pism i złożeniu w formie papierowej w bok. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie, ale stosowany obecnie system służy do robienia pozorów obsługi i wyciągania kasy od klienta. Połączenie dwóch kont żeby otrzymywać jedna fakturę za wszystkie usługi trwało 2 miesiące. Muszę do grudnia wytrzymać nigdy więcej żadnych usług od T -Mobile.
Awatar użytkownika
magnez

magnez Pią Cze 19, 2015 2:36 pm

W przypadku prepaida też warto wyłączyć zgody marketingowe i założyć blokadę premium jeśli nie chcesz dostawać "opowieści dziwnej treści"
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Pią Cze 19, 2015 2:48 pm

Taa tmobile... lepiej się przyjrzyjcie co za cyrki robi play, najgorsi naciągacze na rynku
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości