[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - T-Mobile odpowiada publicyście „Gazety Wyborczej”: z usług dodatkowych można zrezygnować w każdej chwili

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Kash

Re: T-Mobile odpowiada publicyście „Gazety Wyborczej”: z usług dodatkowych można zrezygnować w każdej chwili

Kash Pią Cze 19, 2015 4:10 pm

Play to już w ogóle ;) mam 29 zł opłaty naliczonej, która idzie śmiesznymi niepoleconymi listami do skrzynki gdzie jestem tylko zameldowany, a ostatnio tam byłem jakieś 3 miesiące temu, po wycieczce do salonu, i sprawdzeniu salda mojego konta nie ma nic :) jedyne co w Play miałem to kartę jakieś 3 lata temu :) Tam to jest paranoja :)
Awatar użytkownika
Polones Coupe

Re: T-Mobile odpowiada publicyście „Gazety Wyborczej”: z usług dodatkowych można zrezygnować w każdej chwili

Polones Coupe Pią Cze 19, 2015 9:33 pm

Niedługo tak będzie: wstajesz rano, walisz na moczary, umywasz paszczura i już możesz zabrać się za wysyłanie wypowiedzeń, wyłączeń, odwoływań poszczególnych usługi, których nie zamawiałeś, nie chciałeś, ani nie były do niczego potrzebne, ale ktoś liczy na to, że zapomnisz wyłączyć, wypowiedzieć i z tego utrzymuje rodzinę na dobrym poziomie.
Awatar użytkownika
Witek65

Witek65 Pią Cze 19, 2015 11:16 pm

Tym wszystkim oszustom, którzy wciskają nam nie zamawiane usługi powinni takie kary przywalać, że by się nogami nakryli !
Awatar użytkownika
pomidor

pomidor Pon Cze 22, 2015 12:18 pm

Nigdy nie przepadałem za Sroczyńskim jako felietonistą, ale tym razie przeszedł sam siebie, jawnie promując wyuczoną bezradność konsumenta! Przecież żaden operator nie włącza tego typu usług bez przyczyny, wszystko znajduje się w dokumentach, bynajmniej nie drobnym drukiem! Czy ktokolwiek z "zaskoczonych" (z G. Sroczyńskim włącznie) zadał sobie trud, by przejrzeć podpisywaną umowę lub regulamin darmowej usługi, którą chce włączyć? Otóż nie, i to jest właśnie przerażający wniosek, jaki wyciągnąłem z tego artykułu (i komentarzy pod nim).

Druga kwestia: czemu padło akurat na T-Mobile? Przecież IDENTYCZNIE postępują praktycznie wszyscy operatorzy komórkowi działający na terenie naszego kraju. Czyżby ktoś odpowiednio posmarował panu dziennikarzowi?
Awatar użytkownika
kasia77

kasia77 Pon Cze 22, 2015 12:26 pm

Jestem w T-mobile od kilku dobrych lat i nie mam na co narzekać. W sumie nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu, dlatego nie rozumiem o czym piszecie. Moi znajomi też mają tam numery i w sumie nigdy nikt nic nie narzekał. Raz znajoma miała błąd na fakturze, ale wystarczył jeden telefon i wszystko zostało wyjaśnione. Na prawdę w porównaniu do innych sieci T-mobile wychodzi bardzo na plus
Awatar użytkownika
Adek

Adek Pon Cze 06, 2016 12:39 pm

A ja pozwolę sobie stać w obronie T-Mobile, bo uważam że to jedna z uczciwszych sieci na naszym rynku. Na przykład jako jedyny operator nie doliczają do faktur opłat dodatkowych za nieterminowe wpłaty czy za papierową fakturę. Badałem sprawę i okazuje się, że u innych operatorów opłaty te mogą się zamienić nawet w 20 złotych miesięcznie. To sporo kasy, która zostaje w kieszeni abonenta T-Mobile.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości