WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ok

„Take Me Out” i „Top Chef” w środowym prime-time, „Wyjdź za mnie” w czwartkowe wieczory

ok Śro Lut 21, 2018 1:38 am

no i całkiem nieźle. Wolę to niż Agenta i Hipnozę
Awatar użytkownika
ww

Re: „Take Me Out” i „Top Chef” w środowym prime-time, „Wyjdź za mnie” w czwartkowe wieczory

ww Śro Lut 21, 2018 1:43 am

Take Me Out to po prostu nie jest program na dzien roboczy, tylko weekend. Bedzie tak samo jak z Idolem
Awatar użytkownika
ha ha

Re: „Take Me Out” i „Top Chef” w środowym prime-time, „Wyjdź za mnie” w czwartkowe wieczory

ha ha Śro Lut 21, 2018 1:49 am

"ww" napisał(a): Take Me Out to po prostu nie jest program na dzien roboczy, tylko weekend. Bedzie tak samo jak z Idolem

Oczywiście, że tak. Kto tam ramówkę układa w tym Polsacie? xD
Awatar użytkownika
aaaaaa

aaaaaa Śro Lut 21, 2018 11:41 am

w weekend to się imprezuje, a nie ogląda TV xDDD
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Lut 21, 2018 2:49 pm

No prosze. W czwartki już po 22 nie będzie bara bara na ekranie? Ależ szkoda...
Awatar użytkownika
Rocky

Rocky Śro Lut 21, 2018 2:54 pm

super ramówka, szkoda tylko że bez Joasi krupy
Awatar użytkownika
studencik

studencik Śro Lut 21, 2018 2:56 pm

Polsat rządzi
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Śro Lut 21, 2018 7:58 pm

Ja to kupuję:)
Awatar użytkownika
precz z polsatem

precz z polsatem Czw Lut 22, 2018 12:40 am

Wszytko co od durnego Polsatu - to paździerz, coś bardzo głupiego i szkodliwego...
Awatar użytkownika
Tup

Tup Czw Lut 22, 2018 3:13 pm

O ile w przypadku "Top Chefa" możemy liczyć na dobry program, tak "Take me out" wróżę srogą porażkę z TVP i TVN. To nie format na środę. Natomiast "Wyjdź za mnie" ma szansę sporo ugrać, wszak w czwartki po 22 oprócz "Kuchennych Rewolucji" brak jako tako konkurencji.
Awatar użytkownika
xxxk

xxxk Nie Lut 25, 2018 7:29 pm

widać że szukanie naiwniaków startuje .szkoda tylko że wyciąganie od naiwnych kasy to jedno a robienie z nich balonów to drugie .
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości