WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz555

Teatr Telewizji w TVP1 śledzi 420 tys. widzów. „Igraszki z diabłem” z rekordem oglądalności

widz555 Czw Sty 16, 2020 9:35 am

Może i hit oglądalności, ale poziom składu z drewnem.
Awatar użytkownika
Ola

Re: Teatr Telewizji w TVP1 śledzi 420 tys. widzów. „Igraszki z diabłem” z rekordem oglądalności

Ola Czw Sty 16, 2020 10:15 am

"widz555" napisał(a): Może i hit oglądalności, ale poziom składu z drewnem.

No i właśnie dlatego hit.
Awatar użytkownika
ks

Re: Teatr Telewizji w TVP1 śledzi 420 tys. widzów. „Igraszki z diabłem” z rekordem oglądalności

ks Czw Sty 16, 2020 1:01 pm

"widz555" napisał(a): Może i hit oglądalności, ale poziom składu z drewnem.

no,niestety , nawet w 10 % nie dorównuje poziomem tej wcześniejszej inscenizacji z Kondratem, Kociniakiem i Zawadzką ; trochę jakby chcieli się wzorować na poprzedniej wersji ,ale nie wyszło , a może trzeba było wymyślić całkiem inny pomysł na inscenizację ; ale całkiem dobrze sobie poradził Musiał
Awatar użytkownika
koriolan

koriolan Czw Sty 16, 2020 1:31 pm

W żadnej z ról współcześni aktorzy nie zbliżyli się nawet do poziomu aktorstwa mistrzów sprzed lat, ale doceniam fakt, że reżyser odważył się na ponowną inscenizację Igraszek. Musiał faktycznie na plus, ewentualnie jeszcze Dziędziel (ale to jedynie minirólka była).
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Czw Sty 16, 2020 8:30 pm

Igraszki 2020 beznadziejne, ludzie porównywali z legenda i dlatego oglądali, ale cieszy fakt, że widzowie nie tylko pisowską propagandę właczaja, żeby głupiec czy Zenka, ale zatrzymują się też na sztuce.
Awatar użytkownika
Hilo

Hilo Pią Sty 17, 2020 1:30 am

Pralnia pani pseudofrancuski... Żenada
Awatar użytkownika
piotr n

piotr n Pią Sty 17, 2020 6:48 pm

Niestety gorsze niż oryginał i nie wytworzyło nawet swoistej atmosfery. To gra aktorska i osobowości są w tym spektaklu największą siłą. Niestety tu zabrakło tego
Awatar użytkownika
Baba

Baba Pią Sty 17, 2020 7:46 pm

Każdy oglądał z ciekawości, czy nowa wersja dorówna tej sprzed lat. Niestety, mocno dał się odczuć niedosyt zdolności aktorskich. O dziwo Musiał wypadł dość dobrze, choć daleko mu do finezji Kondrata. Sarka Farka był świetny i Dziędziel (choć to tylko epizod). Po Treli można się było więcej spodziewać - nie dorównał Pokorze, który z tej roli zrobił majstersztyk. Rola anioła kompletnie nietrafiona z obsadą, lepszy byłby np. Piotr Pęgowski. Królewna: np. Marta Żmuda-Trzebiatowska, Kasia: Joanna Kulig, Ojciec Scholastyk: Grabowski, a Solfernus:Tomasz Karolak. Naprawdę szkoda, że taka dobra sztuka została zmarnowana.
Awatar użytkownika
Luc

Luc Nie Sty 19, 2020 2:58 pm

Rekord był, bo Musiał promował to w swoich social mediach od kilku dni
Trzeba przyznać, on sam wypadł bardzo dobrze!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości