WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Anna

Tęczowa torba IKEA znów w sprzedaży. Dochód na telefon zaufania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Anna Pon Maj 17, 2021 9:43 am

Super akcja
Awatar użytkownika
Marcin

Re: Tęczowa torba IKEA znów w sprzedaży. Dochód na telefon zaufania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Marcin Pon Maj 17, 2021 10:13 am

A może by tak torba w kolorach polskiej flagi albo w ogóle flag Europejskich, dla każdego coś dobrego? Dlaczego akurat tęczowa?bo Ikea jest jasno określona ideologicznie i tyle.
Nie jestem prawa ckim fanatykiem, ale to już się robi obrzydliwe, wszędzie mam popierać tęczowych, a nie popieram tej ideologii, nie ludzi ale ideologii, z kim bym nie rozmawiał innej orientacji to jest przeciwny tej ostentacyjnej propagandzie, marszach, atakach na katolików, chyba tylko Warszawa jest odmiennego zdania.
Awatar użytkownika
Nick

Re: Tęczowa torba IKEA znów w sprzedaży. Dochód na telefon zaufania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Nick Pon Maj 17, 2021 10:26 am

Znowu promocja mniejszości i skrajnej ideologii.
Awatar użytkownika
Aldona

Aldona Pon Maj 17, 2021 10:40 am

"Marcin " napisał(a): A może by tak torba w kolorach polskiej flagi albo w ogóle flag Europejskich, dla każdego coś dobrego? Dlaczego akurat tęczowa?bo Ikea jest jasno określona ideologicznie i tyle.
Nie jestem prawa ckim fanatykiem, ale to już się robi obrzydliwe, wszędzie mam popierać tęczowych, a nie popieram tej ideologii, nie ludzi ale ideologii, z kim bym nie rozmawiał innej orientacji to jest przeciwny tej ostentacyjnej propagandzie, marszach, atakach na katolików, chyba tylko Warszawa jest odmiennego zdania.
Nie wiem, czy czasem inne flagi nie są powiązane jakimikolwiek obostrzeniami prawnymi w kontekście ich używania na takich torbach. Natomiast flaga UE i na przykład seria toreb z logo konkretnych miast, w których znajduje się dana ikea - fajna sprawa (chociaż różnicowanie toreb może spowodować wzrost kosztów produkcji i logistyki z powodu większej liczby wariantów). Jak dla mnie akcja jest super, jestem na tak i sama z chęcią wybiorę się do nich na zakupy i przy okazji nabędę taką torbę :)
Awatar użytkownika
greg

greg Pon Maj 17, 2021 10:59 am

super akcja? chyba na głowę upadłas, niech wydają w biało czerwonym kolorze
Awatar użytkownika
tyle w temacie

tyle w temacie Pon Maj 17, 2021 11:18 am

Nie zostawiam kasy producentom plastikowego, nieekologicznego badziewia...
Awatar użytkownika
Szymek

Szymek Pon Maj 17, 2021 12:11 pm

Swietna akcja, jqk najbardziej na tak, wszyscy jestesmy rowniiii ❤
Awatar użytkownika
Zijka

Zijka Pon Maj 17, 2021 12:15 pm

Jako przedstawicielce tak zwanej mniejszości, jest mi bardzo miło. Dziękuje Ikea za ten piękny gest. Dziękuje również wielu z Was za pozytywne komentarze. Buziaki! Trzymajcie się!
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pon Maj 17, 2021 12:16 pm

"greg" napisał(a): super akcja? chyba na głowę upadłas, niech wydają w biało czerwonym kolorze

Tylko takie buraki jak ty nie wiedzą, że torba to nie jest dobre miejsce na barwy narodowe.
Awatar użytkownika
NN

NN Pon Maj 17, 2021 12:18 pm

od 2 lat nie kupiłem niczego w tej firmie
Awatar użytkownika
Anim

Anim Pon Maj 17, 2021 12:26 pm

"Polak" napisał(a):
"greg" napisał(a): super akcja? chyba na głowę upadłas, niech wydają w biało czerwonym kolorze

Tylko takie buraki jak ty nie wiedzą, że torba to nie jest dobre miejsce na barwy narodowe.

Tak samo jak sklep na propagowanie takich rzeczy jak LGBTQ
Awatar użytkownika
tolerancyjny

tolerancyjny Pon Maj 17, 2021 12:32 pm

jestem tolerancyjny ale wk..wia mnie jak grupa zboków zawłaszcza sobie kolory tęczy
Awatar użytkownika
Głupi?

Głupi? Pon Maj 17, 2021 2:26 pm

"Szymek" napisał(a): Swietna akcja, jqk najbardziej na tak, wszyscy jestesmy rowniiii ❤

Szymek - wyjmuj stringi z przepony i zacznij myślec. Równi są wszyscy pod jakim względem?
Jesteś równy z szefem, rodzicami, Świątek i innymi co cos potrafią?
Zacznij sie uczyć i poczytaj trochę książek
Awatar użytkownika
Ktoś na głowę upadł i to mocno

Ktoś na głowę upadł i to mocno Pon Maj 17, 2021 3:03 pm

Ciekawe czy dziecko do takiej torby włoży książki i pójdzie w niej do szkoły a na pytanie skąd ma taką torbę odpowie kupili mi ją mamusie lub tatusie i rzeczywiście taka odpowiedź i taka torba wśród młodzieży dadzą dziecku siłę
Awatar użytkownika
Rewind

Rewind Pon Maj 17, 2021 3:58 pm

Fajne komentarze. Podobne pewnie były w 1955 w Montgomery. I jeszcze w paru miejscach i paru momentach w historii...
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości