WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marek Olo

„Teleexpress” nowym liderem, „Wiadomości” wyprzedziły „Fakty”

Marek Olo Nie Sty 05, 2020 8:48 am

To już było wiadomo od dawna, nawet firmy przyjazne TVN nie dały radę ukryć faktu że TVP ma większa oglądalność. Dlatego mówię najważniejsze aby porównywać serwisy informacyjne w obu stacjach i wyciągać WŁASNE wnioski. Nie raz spotkałem się z taką sytuacją że ktoś oglądał tylko "Fakty TVN" i twierdził że "Wiadomości" to propaganda. Ja mu mówię ok masz prawo tak uważać ale oglądnij serwisy TVP Info i dopiero wtedy oceń. Potem okazuje się że takie osoby mówią mi że w zasadzie to nie widzą jakiś nieprawidłowości w serwisach TVP a nawet więcej mogli się dowiedzieć i przerzucili się na TVP bo w TVN-ie tylko czarna propaganda.
Awatar użytkownika
IOP

Re: „Teleexpress” nowym liderem, „Wiadomości” wyprzedziły „Fakty”

IOP Nie Sty 05, 2020 9:24 am

jedna jest zasada TVP i TVN rządzą tu nie sprawdza się zasada gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta ( Polsat News) ..
Awatar użytkownika
Jjkb

Jjkb Nie Sty 05, 2020 10:39 am

Za wiadomościami nie przepadam, jednak w piątek pozytywnie mnie zaskoczyli. Chodzi o to, że oni jako jedyni dali szerokie relacje o Iranie i sytuacji na bliskim wschodzie. Tvn tradycyjnie bzdety o Schetynie, a wydarzenia w ogóle olały ten temat, tzn Iran
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Nie Sty 05, 2020 10:41 am

W Faktach tylko sądy, kagańce, tragedie, wypadki..., wszystko, co najgorsze dzieje się w kraju. Ani krzty pozytywnego przekazu. Ile można na takie coś patrzeć i tego słuchać...?
Awatar użytkownika
Ja_2020

Ja_2020 Nie Sty 05, 2020 11:18 am

Nie ma się co dziwić. Dużo wolnego i świątecznych dni, a wtedy od lat TVP miała więcej widzów. Widzowie TVN w święta oglądają mniej telewizji.
Awatar użytkownika
2020

2020 Nie Sty 05, 2020 11:44 am

Jest też jakiś procent widzów, którzy oglądają Wiadomości, by zobaczyc inny obraz rzeczywistości. Oj , czasem można się zdziwić...
Awatar użytkownika
WERONA

WERONA Nie Sty 05, 2020 11:48 am

POPROSTU NIE OGLĄDAĆ WIDOMOŚCI I TELEEXPRESSU MAŁO STRESU WIĘCEJ SPORTU i SPACERÓW
Awatar użytkownika
Ja

Ja Nie Sty 05, 2020 12:02 pm

Olechowski KING!
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Nie Sty 05, 2020 12:26 pm

@Ja_2020 - jakoś rok temu Fakty były w grudniu liderem, a teraz są na trzecim miejscu, więc co to ma do rzeczy, że widzowie TVN niby oglądają mniej telewizji w grudniu? 17% spadek TVN w grudniu to też przypadek?
Awatar użytkownika
buuuhahahha

buuuhahahha Nie Sty 05, 2020 12:34 pm

@Xyz
Przeciez wg pisowcow Nielsen jest niewiarygodny. Jak nielsen podaje ze Wiadomosciom wzroslo to jest juz wiarygodny?
Awatar użytkownika
.Mark

.Mark Nie Sty 05, 2020 1:33 pm

Gdyby Kurski nie stworzył MOR, to wg Nielsena Fakty nadal byłyby liderem, ale pojawiła się konkurencja, Nielsen przestał szaleć i pokazuje jak jest. I tyle w temacie.
Awatar użytkownika
PL

PL Nie Sty 05, 2020 2:28 pm

No wreszcie! Brawo WIADOMOŚCI!
Awatar użytkownika
Jct

Jct Nie Sty 05, 2020 2:28 pm

Mnie bardziej zastanawia czemu jest zrobione zestawienie TVN i TVN24 bis. Fakty są pokazywane równolegle w 3 kanałach. Jeśli chcieli się ograniczyć do dwóch to trzeba było dodać wyniki TVN i TVN24. Tylko wtedy wiadomości nie wygrałyby z Faktami. Szkoda, że nikt słowem nie wspomina o tym w badaniu - wszak pominięto główną antenę informacyjną TVNu.
Awatar użytkownika
Ka

Ka Nie Sty 05, 2020 2:30 pm

"Jct" napisał(a): Mnie bardziej zastanawia czemu jest zrobione zestawienie TVN i TVN24 bis. Fakty są pokazywane równolegle w 3 kanałach. Jeśli chcieli się ograniczyć do dwóch to trzeba było dodać wyniki TVN i TVN24. Tylko wtedy wiadomości nie wygrałyby z Faktami. Szkoda, że nikt słowem nie wspomina o tym w badaniu - wszak pominięto główną antenę informacyjną TVNu.
Przecież dodali
Awatar użytkownika
poPO

poPO Nie Sty 05, 2020 2:56 pm

Wygląda na to, iż NAM urealnił swój panel badawczy i stąd te potężne różnice w oglądalności stacji tv. Tak, jak zauważył @Mark dobre posunięcie ze strony tvp i stworzenie MORa. Inna sprawa to, że cała branża reklamowa, przez długi czas, była nabijana w butelkę i nieefektywnie przewalała budżety.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości