WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gośc

Teleturniej „Va banque” ogląda 853 tys. widzów

gośc Wto Sty 28, 2020 8:11 am

no brawo va banque był faworytem no i nie było niespodzianki program gotowi do gotowania start był za słaby i bardzo głupi nawet widownia w studiu nie pomogła i zasłużenie nie Bedzie nowych odcinków tego programu va banque był zdecydowanie lepszy piękny teleturniej bliźniak 1 z 10 i to pokazuje jak warto reaktywować teleturnieje oraz jak można te teleturnieje powęszyć od gry slow krzyżówka o 15.15 do 1 z 10 o 18.55 mimo ze jest 854 widzów to w kojeinych dniach va banque się rozkręci i widownia wrośnie z 853 do 1.11 mld widzów tez było z kołem fortuny w 2017 roku tez było 854 widzów ale nagle po tym jak widzowie polubili ten program to w czerwcu było 1.61 mld widzów z va banque może być podobnie to jest hit tego teleturnieju panie kursi jest pan bohaterem reaktywacji TVP czekamy na więcej a pan Przemysław babiarz życzę jeszcze mocnego dobrego prowadzącego na 20 lat do 2040 roku a va banque niech zostaje do 2063 roku ale w 2040 roku z nowym prowadzącym jedno jest pewne va banque to wspaniały powrót którzy widzowie bardzo za tym teleturniejem tęsknili i ja tez
Awatar użytkownika
Jordi

Re: Teleturniej „Va banque” ogląda 853 tys. widzów

Jordi Wto Sty 28, 2020 8:17 am

Po 2-3 miesiącach widownia będzie większa. Na razie najważniejsze, że jest lepsza niż ten programik Rogalskiej.
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sty 28, 2020 8:23 am

"Jordi" napisał(a): Po 2-3 miesiącach widownia będzie większa. Na razie najważniejsze, że jest lepsza niż ten programik Rogalskiej.
ja tez tak uważam pewne z 3 miesiące będzie wysoka oglądalność
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sty 28, 2020 8:28 am

"Jordi" napisał(a): Po 2-3 miesiącach widownia będzie większa. Na razie najważniejsze, że jest lepsza niż ten programik Rogalskiej.
nawet zmiana godziny z 18.30 na 18.55 nie pomorze bo przegra z 1 z 10 chyba ze Bedzie w tvp1 o godzinie 15.05 ale nie sadze
Awatar użytkownika
remek

remek Wto Sty 28, 2020 10:47 am

Babiarza sie nie da oglądać.
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sty 28, 2020 11:04 am

"remek" napisał(a): Babiarza sie nie da oglądać.
co ty odpowiadasz zdeczydowanie nie zgadzam się z tobą drogi widzu bo babiarza absolutnie da się oglądać co potwierdzają statystyki ze widzowie pokochali pana babiarza mówi o tym i to zdeczydowanie aż 92 osoby a tylko 8 widzów nie lubi pana babiarza
Awatar użytkownika
ParrotAntics

ParrotAntics Wto Sty 28, 2020 11:26 am

Choć odcinki VB reżyseruje Konrad Smuga, którego nie darzę szczególną estymą (wtopa na ESC 19 i Opolu w tym samym roku), to mimo to dobrze to ogarnia. Babiarz - klasa sama w sobie, nawet bez "błogosławieństwa" Kaczora czy Trebeka (p. gościnny występ Sajaka w Kole Fortuny za Brzozowskiego) świetnie sobie radzi, tylko te "ciekawostkowe" fakty mógłby albo mówić zwięźlej i szybciej albo ograniczyć (rundy są na czas, nie jak w 1 z10
Awatar użytkownika
ParrotAntics

ParrotAntics Wto Sty 28, 2020 11:29 am

że Sznuk opowie ciekawostkę na 10 sekund i jadziem dalej). Trochę irytuje brak automatycznego wyboru ostatniego hasła z tablicy (czas!) i brak dźwięku dzwonka przy ujawnianiu kategorii finału i podpowiedzi.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Sty 28, 2020 12:10 pm

Porównywanie paragówien zwanych dla zmylenia przeciwnika paradokumentami w porównaniu do Korony czy Va Banque to tak jakby porównać slot godziny 17:15 gdzie jest TeX, tureckie problemy i paragówna.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Wto Sty 28, 2020 12:13 pm

"Gość" napisał(a): Porównywanie paragówien zwanych dla zmylenia przeciwnika paradokumentami w porównaniu do Korony czy Va Banque to tak jakby porównać slot godziny 17:15 gdzie jest TeX, tureckie problemy i paragówna.

Porównywanie ciebie do osoby mądrej to tak jakby malucha nazwać Mercedesem 😀
Awatar użytkownika
Karol

Karol Wto Sty 28, 2020 12:15 pm

"ParrotAntics" napisał(a): Choć odcinki VB reżyseruje Konrad Smuga, którego nie darzę szczególną estymą (wtopa na ESC 19 i Opolu w tym samym roku), to mimo to dobrze to ogarnia. Babiarz - klasa sama w sobie, nawet bez "błogosławieństwa" Kaczora czy Trebeka (p. gościnny występ Sajaka w Kole Fortuny za Brzozowskiego) świetnie sobie radzi, tylko te "ciekawostkowe" fakty mógłby albo mówić zwięźlej i szybciej albo ograniczyć (rundy są na czas, nie jak w 1 z10

Jedynym nadającym się na prowadzenie tego teleturnieju jest Kazimierz kaczor. Niestety Babiarz nie bardzo się nadaje
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sty 28, 2020 12:16 pm

ja bym proponował tak zostawić pana babiarza jako prowadzącego va banque va banque nie od poniedziałku do piątku tylko codziennie przez 7 dni czyli od poniedziałku do niedzieli o 18.30 przesunąć postaw na milion w soboty o 16.05 oczywiście w tvp1 ale i tez zmienić regulamin bo mi się nie podoba jak 7 razy można wystąpić teleturnieju nie mowie o pozostałych zawodnikach bo oni bardzo dobrze grają ja mówie o mistrzu nie może wystąpić 7 czy 8 razy ja proponuje 3 razy tak jak to było w latach 1996.2003 i zęby wrócił finał mistrzów va banque
Awatar użytkownika
Karol

Karol Wto Sty 28, 2020 12:16 pm

"gośc" napisał(a): no brawo va banque był faworytem no i nie było niespodzianki program gotowi do gotowania start był za słaby i bardzo głupi nawet widownia w studiu nie pomogła i zasłużenie nie Bedzie nowych odcinków tego programu va banque był zdecydowanie lepszy piękny teleturniej bliźniak 1 z 10 i to pokazuje jak warto reaktywować teleturnieje oraz jak można te teleturnieje powęszyć od gry slow krzyżówka o 15.15 do 1 z 10 o 18.55 mimo ze jest 854 widzów to w kojeinych dniach va banque się rozkręci i widownia wrośnie z 853 do 1.11 mld widzów tez było z kołem fortuny w 2017 roku tez było 854 widzów ale nagle po tym jak widzowie polubili ten program to w czerwcu było 1.61 mld widzów z va banque może być podobnie to jest hit tego teleturnieju panie kursi jest pan bohaterem reaktywacji TVP czekamy na więcej a pan Przemysław babiarz życzę jeszcze mocnego dobrego prowadzącego na 20 lat do 2040 roku a va banque niech zostaje do 2063 roku ale w 2040 roku z nowym prowadzącym jedno jest pewne va banque to wspaniały powrót którzy widzowie bardzo za tym teleturniejem tęsknili i ja tez

nie wiedziałem że w Polsce mieszka tyle miliardów ludzi. Jeśli 860 tysięcy widzów to dużo to chyba nie wiesz co to słowo znaczy
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sty 28, 2020 12:18 pm

"Karol" napisał(a):
"ParrotAntics" napisał(a): Choć odcinki VB reżyseruje Konrad Smuga, którego nie darzę szczególną estymą (wtopa na ESC 19 i Opolu w tym samym roku), to mimo to dobrze to ogarnia. Babiarz - klasa sama w sobie, nawet bez "błogosławieństwa" Kaczora czy Trebeka (p. gościnny występ Sajaka w Kole Fortuny za Brzozowskiego) świetnie sobie radzi, tylko te "ciekawostkowe" fakty mógłby albo mówić zwięźlej i szybciej albo ograniczyć (rundy są na czas, nie jak w 1 z10

Jedynym nadającym się na prowadzenie tego teleturnieju jest Kazimierz kaczor. Niestety Babiarz nie bardzo się nadaje
nieprawda teraz to sie zmieniło Babiasz idealnie pasuje do programu czyli dwóma nadającym się na prowadzenie tego teleturnieju jest Kazimierz kaczor. i Przemysław babiarz
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sty 28, 2020 12:19 pm

"Karol" napisał(a):
"gośc" napisał(a): no brawo va banque był faworytem no i nie było niespodzianki program gotowi do gotowania start był za słaby i bardzo głupi nawet widownia w studiu nie pomogła i zasłużenie nie Bedzie nowych odcinków tego programu va banque był zdecydowanie lepszy piękny teleturniej bliźniak 1 z 10 i to pokazuje jak warto reaktywować teleturnieje oraz jak można te teleturnieje powęszyć od gry slow krzyżówka o 15.15 do 1 z 10 o 18.55 mimo ze jest 854 widzów to w kojeinych dniach va banque się rozkręci i widownia wrośnie z 853 do 1.11 mld widzów tez było z kołem fortuny w 2017 roku tez było 854 widzów ale nagle po tym jak widzowie polubili ten program to w czerwcu było 1.61 mld widzów z va banque może być podobnie to jest hit tego teleturnieju panie kursi jest pan bohaterem reaktywacji TVP czekamy na więcej a pan Przemysław babiarz życzę jeszcze mocnego dobrego prowadzącego na 20 lat do 2040 roku a va banque niech zostaje do 2063 roku ale w 2040 roku z nowym prowadzącym jedno jest pewne va banque to wspaniały powrót którzy widzowie bardzo za tym teleturniejem tęsknili i ja tez

nie wiedziałem że w Polsce mieszka tyle miliardów ludzi. Jeśli 860 tysięcy widzów to dużo to chyba nie wiesz co to słowo znaczy
ja wiem bo tak wynika z statystki wiedz się nie popisuj dobra
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości