Forum Podziel się swoimi przemyśleniami. Wypowiedz się! Zaloguj się Zarejestruj się

Telewizja na kartę z kanałami HD

Telewizja na kartę, pre-paidowa oferta satelitarna ITI Neovision, została wzbogacona o kanały nadawane w HD. W ramach usługi wprowadzono dwa nowe pakiety, a droższym z nich można zarządzać przez SMS. Pojawił się też dedykowany ofercie dekoder HD.

Przeczytaj cały artykuł »

Dyskusje dotyczące Telewizji

Post ogladacz » Wto Maj 18, 2010 11:52 pm

Dziekuje. W koncu jakis portal, ktory napisal info na ten temat ze zrozumieniem.Co to za tnk hd skoro trzeba wziac od nich tuner?Mialo byc fajnie, ale troche przekombinowali.Na sama karte pewnie duzo wiecej ludzi by sie skusilo, a tak to po prostu nKa na doladowania
ogladacz

Przeczytaj cały artykuł »

Re: Telewizja na kartę z kanałami HD

Post aaaaaaaddddd » Śro Maj 26, 2010 3:44 pm

będzie polsat sport
aaaaaaaddddd

Post waldi » Pią Paź 15, 2010 11:55 am

TVN to chyba najmarniejsza telewizja w Polsce ......... sami funkcjonariusze :)
waldi

Post hugo » Pon Lis 08, 2010 10:34 am

Ta telewizja to sa jaja na wydre!!!!
Aby aktywowac karte trzeba dodatkowo placic. Połaczenia na 703102502 sa dodatkowo płatne nie mówiac o rozmowie na nr z telefonów komórkowych.Przez lnternet sie nie da bo żadane jest podanie ostatnich cyfr nr konta a w zestawie HD tego nie ma.Kpina z ludzi.Wysłałem sms-esa 3 dni temu i nic.Dzwoniac na nr komórkowy trzeba bulic jak za woły.Mam telewizje na kartę bez HD to aktywowałem przez internet i poszło dobrze ale teraz sie chyba wycwanili i nchca dodatkowo zarabiac na połaczeniach.Kpina.
hugo

Post Instalator » Śro Lis 17, 2010 2:27 pm

Do hugo

Aktywujesz tylko podczas pierwszego uruchomienia

Połączenie z telefonów stacjonarnych: 0-703-102-502
(stawka za połączenie wynosi 35 gr brutto za minutę na dzień 01.10.2008).

Połączenie z telefonów komórkowych: *71 81 91
(stawka za połączenie wynosi 1,22 zł brutto za minutę na dzień 01.10.2008).

Kartę aktywujesz jeśli nie jesteś zakręcony w ciągu 2 min. Podczas aktywacji zostanie podany także nr konta do wpłat.
Instalator

Post bioły » Śro Lis 24, 2010 7:10 pm

mam pytanie czy lista kanałów w zwykłej cyfrowej telewizji jest taka sama jak w tej ofercie wie ktoś??
bioły

Post mateo » Sob Lis 27, 2010 10:25 am

Oferta jest całkiem niezła, ale denerwuje mnie jedno - tuner jest tylko jeden "słuszny" i to technicy z TNK HD decydują, co z satelity będę oglądał, a co nie (chodzi o programy FTA), bo lista programów jest z góry ustalona. Dzwoniłem w sprawie kanału JCTV - powiedziano mi, że jeśli większość widzów będzie chciała, to uruchomią. Dziękuję, nie! Nie lubię jak ktoś decyduje za mnie.
mateo

Post zonda » Pon Lis 29, 2010 7:20 pm

Sam pomysł może jest dobry,ale byłby jeszcze lepszy, gdyby można kupić samą kartę z możliwością odbioru pełnego pakietu.Jest bardzo wielu ludzi,którzy posiadają już tunery tv sat przygotowane do odbioru telewizji HD i zakup dodatkowego pudełka jest im zupełnie niepotrzebny.Karta współpracująca z ich tunerem byłaby najbardziej optymalnym rozwiązaniem.Wydaje mi się ,że byłby to pomysł trafiony na 101%.Polecam rozmyślenie takiej opcji specom od marketingu zajmującymi się tnk.
zonda

Post szukacz » Sob Gru 25, 2010 6:41 pm

Faktycznie TVn to marna telewizja dla której najwazniejsi są reklamodawcy i wszystko pod nich sie robi :(
szukacz

Post Pudzian » Czw Sty 20, 2011 3:06 pm

Ile kosztuje ta telewizja na kartę HD bo nie wiem ile kosztuje.:)))))))
Pudzian

Post n_jak_niemoc » Pią Wrz 30, 2011 7:27 pm

W moim przypadku TNK HD okazała się Totalnie Niekontrolowaną Katastrofą w najwyższej jakości HD. W TNK dekoder i karta są ze sobą "parowane" w moim (i nie tylko moim) przypadku "zdarzyło" się tak, że nr karty i nr dekodera są różne i nie mogą ze sobą poprawnie działać. czekam ponad 4 dni na interwencję, oczywiście tylko infolinia wchodzi w grę, zero reakcji, klient kupił, zapłacił to poczeka.
n_jak_niemoc

Post anty kartowicz » Sob Paź 08, 2011 4:29 pm

Niestety z tym parowaniem to jakaś kpina - wysyłasz sms z numerem z ekranu aktywizującego a tu zwrotka, że popełniłeś błąd. Przecierasz oczy, wysyłasz jeszcze raz, to samo. Później się orientujesz, że na karcie masz trochę inna formę zapisu. Wysyłasz raz jeszcze - kicha. Dzwonisz na wskazane przez nich numery - odsyłają cię na nr komórkowy, za który im płacisz. Tu dowiadujesz się o niesparowaniu i o tym, że masz znowu przedzwonić za dwa dni - znowu płać za rozmowę i się wkurzaj, że kupiłeś coś co nie jest przydatne. TRAGEDIA. GORĄCO namawiam - z dala od N-ki i jej kartowych mutacji. Ciekawe, że firmy takie dbające o klienta jeszcze istnieją ? Może nowy właściciel -jeśli się znajdzie- coś zmieni.
anty kartowicz

Post abonent » Pią Gru 02, 2011 10:04 pm

Co za i..........ta podaje ceny sprzed dwóch lat za połączenia ? pewno "konsultant", w ulotce z 2011 roku też podają to samo, ceny z 2008r. kto z kogo robi, i kto tu jest durniem?
abonent

Post maniu » Śro Gru 07, 2011 8:51 pm

doładowanie karty tylko na konto , wpłatę księgują średnio 3 dni robocze , prawdziwe średniowiecze , ani prosto , ani tanio , ani szybko , na n-sport tylko 1 mecz ligi mistrzów , jak masz umowę to są 4 mecze w tym samym momencie , przykra firma
maniu

Post rafal bryg » Nie Gru 11, 2011 10:59 pm

ogladacz napisał(a):Dziekuje. W koncu jakis portal, ktory napisal info na ten temat ze zrozumieniem.Co to za tnk hd skoro trzeba wziac od nich tuner?Mialo byc fajnie, ale troche przekombinowali.Na sama karte pewnie duzo wiecej ludzi by sie skusilo, a tak to po prostu nKa na doladowania

Ta. ku.... badziewie jakich mało. Kupa żydowskich kanałów i tyle. Totalna porażka.........
rafal bryg

Następna
Statystyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Ostatnie tematy na forum

Gorace dyskusje miesiaca