WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lis z profesjonalizmu jest już znany

Re: Telewizja Polska pozwie „Newsweek” i autora tekstu o „tajemnicach TVP”. Kurski: Tomasz Lis to damski bokser

Lis z profesjonalizmu jest już znany Pon Sie 20, 2018 4:36 pm

Jeśli sprawdzali informacje tak samo jak tweet Kingi Dudy, to już wiadomo jaki będzie wyrok. :)
Awatar użytkownika
25 lat czekam bez skutku

Re: Telewizja Polska pozwie „Newsweek” i autora tekstu o „tajemnicach TVP”. Kurski: Tomasz Lis to damski bokser

25 lat czekam bez skutku Pon Sie 20, 2018 4:39 pm

Nie można zapytać gdzie indziej, to zrobię to tuaj. Tomasz Lis przez lata powoływał się na swoje doświadczenie amerykańskie jakie zyskał dzięki pracy korespondenta TVP w Waszyngtonie.

Jak staram się śledzić jego publikacje przez ponad 25 lat, tak ani razu, podkreślam, ani razu nie trafiłem na jakiś live, materiał na żywo, w którym słychać by było jak Lis zadaje pytanie, czy coś tłumaczy po angielsku.

Pomoże ktoś? Jest gdzieś jakieś nagranie?
Awatar użytkownika
maxxx golonko

maxxx golonko Pon Sie 20, 2018 5:07 pm

chciałbym zobaczyć walkę bokserska KURSKI vs LIS !!! oooooj działo by się :)
Awatar użytkownika
MATKO BOSKA

MATKO BOSKA Pon Sie 20, 2018 5:09 pm

pytam - czy pan kurski kazał komuś pisać teraz te durne komentarze tutaj?
Awatar użytkownika
wykop

wykop Pon Sie 20, 2018 5:16 pm

"MATKO BOSKA" napisał(a): pytam - czy pan kurski kazał komuś pisać teraz te durne komentarze tutaj?

ten tekst jest tez na Wykopie, więc trudno się dziwic
Awatar użytkownika
mon

mon Pon Sie 20, 2018 5:30 pm

Wielki jest wylew miłości dla PiSu przez opłaconych trolli. Nie wiem jak można się tak sprzedać za kilka złotych. Wiem że PiS-wyznawcy nie grzeszą samodzielnością w myśleniu ale żeby tak nisko cenić...
Awatar użytkownika
dh

dh Pon Sie 20, 2018 5:45 pm

Z pozwami od Kurskiego będzie pewnie tak jak z dotychczasowymi - skończą się pogróżkami na Twitterze.
Awatar użytkownika
ee

ee Pon Sie 20, 2018 5:50 pm

"dh" napisał(a): Z pozwami od Kurskiego będzie pewnie tak jak z dotychczasowymi - skończą się pogróżkami na Twitterze.

no Lis też tak "pozwał" Pawła Śpiewaka
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Pon Sie 20, 2018 11:42 pm

"mon " napisał(a): Wielki jest wylew miłości dla PiSu przez opłaconych trolli. Nie wiem jak można się tak sprzedać za kilka złotych. Wiem że PiS-wyznawcy nie grzeszą samodzielnością w myśleniu ale żeby tak nisko cenić...

A tobie ile zapłacili za ten wpis?
(Oczywiście jeśli to nie tajemnica).
Awatar użytkownika
Baca

Baca Wto Sie 21, 2018 6:45 am

Dlatego nie płacę abonamentu na nałożnice pisiorów
Awatar użytkownika
Konan Katoda

Konan Katoda Wto Sie 21, 2018 2:49 pm

Czyli że jak mam rozumieć? Skoro Lis jest damskim bokserem to Jacek robi w tym układzie za damę?
Awatar użytkownika
Janek44k

Janek44k Wto Sie 21, 2018 2:52 pm

Nie lubie TVP zlodzieje
Awatar użytkownika
Konan Katoda

Konan Katoda Wto Sie 21, 2018 2:55 pm

Bosche!!! Oni tam faktycznie jarają zioło i mają alternatywną rzeczywistość! :D:D:D
"próbą osłabienia rosnącej pozycji nadawcy publicznego”???
Hahahaha
Awatar użytkownika
żartowiś z placu

żartowiś z placu Wto Sie 21, 2018 3:15 pm

Tylko Ewa Bugała nadaje się na prezesa TVP. Żartowałem.
Awatar użytkownika
herbatka lekko przeczyszczająca

herbatka lekko przeczyszczająca Pią Sie 24, 2018 1:50 am

"Das" napisał(a): Słychać wycie? Znakomicie...
taaaak, i kwik trzody chlewnej, zgłodniałej po stracie koryt
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości