WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość X

Telewizja Polska wewnętrznie wybierze wykonawcę na Eurowizję 2019

Gość X Śro Sty 23, 2019 10:22 pm

Niech jedzie Natalia Szroeder.
Awatar użytkownika
John

Re: Telewizja Polska wewnętrznie wybierze wykonawcę na Eurowizję 2019

John Śro Sty 23, 2019 11:01 pm

Spodziewałem się ,że TVP bardziej profesjonalnie podejdzie do wyboru reprezentanta,biorąc pod uwagę zwycięstwo Roksany Węgiel w Eurowizji Junior 2018!!! Czyżbym się mylił? Wszystko na ostatnią chwilę. Pojawiały się głosy ,że Natalia Szroeder jest brana pod uwagę i tak naprawdę czekałem za ogłoszeniem tej informacji oficjalnie. Ma dziewczyna talent ,aby tylko dopasować ciekawy utwór. Teraz mam wątpliwości ,czy jedyną reprezentantką POLSKI we finale Eurowizji 2019 nie będzie Roksana Węgiel{udział gościnny},bo my odpadniemy na etapie półfinałów!!! Obym się mylił!
Awatar użytkownika
Virtu

Virtu Czw Sty 24, 2019 12:10 am

Polskę będzie reprezentować Natalia Szreder. Od dawna jest pompowana przez TVP na gwiazdę, choć miała tylko jedna piosenkę (Lustra), której słowa nie mają żadnego sensu. Polska zaliczy znów słaby wynik i znów pojawią się komentarze, dlaczego ta zła Europa nas nie lubi. W sam raz przed eurowyborami. Niestety Polska nie ma wielu wartościowych wykonawców, których moglibyśmy zaprezentować, którzy mają muzycznie coś do powiedzenia. Eurowizja to ogromna szansa dla promocji rynku muzycznego, kraju, który od wielu lat w Polsce jest zaprzepaszczany.
Awatar użytkownika
Babangida

Babangida Czw Sty 24, 2019 12:12 am

Hmm, moze to i lepiej. Niestety, ale widzowie pewnie by wybrali znowu jakiegos wyjca, a tak to moze "po cichu" zglosi sie jakis topowy wykonawca.

Czytam tu ze Szroeder niby bedzie - bylby to dobry wybor. Fajnie potrafi zaspiewac no i sliczna jest :)
Awatar użytkownika
Virtu

Virtu Czw Sty 24, 2019 12:12 am

Jak nie Szreder to druga muzyczna gwiazda TVP - Rafał Brzozowski :( Jaka telewizja, takie "gwiazdy".
Awatar użytkownika
tak mi się skojarzyło :)

tak mi się skojarzyło :) Czw Sty 24, 2019 2:58 am

Nettanyahu ha ha
Awatar użytkownika
Xma

Xma Czw Sty 24, 2019 8:30 am

Nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Moim zdaniem jeśli mają być takie wewnętrzne preselekcje to regulamin powinien być opublikowany najpóźniej w listopadzie aby było dużo czasu na przygotowanie utworów. U nas jak zwykle wszystko na ostatnią chwile, tylko 2 tygodnie na wysyłnie zgłoszeń. Szkoda, ze nie podchodzi się u nas profesjonalnie do tego konkursku.
Awatar użytkownika
Zet

Zet Czw Sty 24, 2019 11:41 am

Nie rozumiem krytycznych uwag pod adresem Natalii Szroeder. Ona akurat ma warunki do tego, by jechać. Wszystko kwestią piosenki. Jestem za!
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Czw Sty 24, 2019 12:18 pm

To kto jedzie? Brzozowski? Rosiewicz? A może Pietrzaka wyślą?
Awatar użytkownika
anka

anka Czw Sty 24, 2019 5:44 pm

"Marcin" napisał(a): To kto jedzie? Brzozowski? Rosiewicz? A może Pietrzaka wyślą?

Norbi też jest utalentowanym tvpisowskim piosenkarzem. Ale wymieniona trójka też niczego sobie
Awatar użytkownika
Prezes kurwizji

Prezes kurwizji Czw Sty 24, 2019 6:37 pm

Konkurs rozstrzygnie się między Zenkiem a Sławomirem.
Awatar użytkownika
-

- Czw Sty 24, 2019 6:57 pm

Panie Kurski, dawaj Domagałę i już!!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości