WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
OLO

Telewizja Polska zaczęła produkcję serialu „Korona królów” o Kazimierzu Wielkim

OLO Śro Lip 12, 2017 7:04 pm

hmm, a nie zrobią serialu o o "wielkim Kaczyńskim"? propagandowa telewizja tvPiS.
Awatar użytkownika
hd

Re: Telewizja Polska zaczęła produkcję serialu „Korona królów” o Kazimierzu Wielkim

hd Śro Lip 12, 2017 7:27 pm

Twórcy wolą zachować anonimowość.
Awatar użytkownika
telemaniak

Re: Telewizja Polska zaczęła produkcję serialu „Korona królów” o Kazimierzu Wielkim

telemaniak Śro Lip 12, 2017 7:30 pm

Miała być "Korona Królowej", ale królowa może być tylko jedna. Na Woronicza.
Awatar użytkownika
Max

Max Śro Lip 12, 2017 7:33 pm

Patrzę na to zdjęcie i myślę sobie, że to będzie kabaret, albo groteska. Wyglądają strasznie ubogo. I nieszczęśliwie...
Awatar użytkownika
as

as Śro Lip 12, 2017 7:36 pm

ale przebierańcy ! kto to ?
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Śro Lip 12, 2017 8:02 pm

Ja i całą moja rodzina cieszymy się, że TVP zaczęła produkcję serialu, który będzie propagował wartości konserwatywne. Jak wiadomo Kazimierz Wielki był konserwatystą i propagował wszystkie cztery wartości konserwatywne. Lewackim kłamstwem jest, że miał kochankę bo związek z Rokiczaną był tylko dla sprawdzenia, że wartości konserwatywne są znacznie ważniejsze. Wprawdzie miał cztery żony ale lewaki nie pojmą, że to były żony konserwatywne i każda z nich propagowała wartości konserwatywne. A to, że miał ponad 50 kochanek to tylko lewackie kłamstwo żeby zwiększyć oglądalność.
Każdy inteligentny czytelnik tego forum zauważy jasne paralele między dwoma władcami Polski. Jeden zastał Polskę drewnianą a zostawił..., drugi zastał Polskę na kolanach a zostawił... Jeden chciał przekopać kanał do Bochni, a drugi Mierzeję Wiślaną chce kopać... Jeden miał kochanki, drugi ma koty...
Ewidentne podobieństwa!! Ja, moja rodzina i Krycha z Wałbrzycha liczymy, że kolejny serial będzie o tym drugim władcy.
Awatar użytkownika
jak

jak Śro Lip 12, 2017 8:04 pm

Hahahahaha. Myślałem, że Smoleń nie żyje.
Awatar użytkownika
jak

jak Śro Lip 12, 2017 8:05 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Ja i całą moja rodzina cieszymy się, że TVP zaczęła produkcję serialu, który będzie propagował wartości konserwatywne. Jak wiadomo Kazimierz Wielki był konserwatystą i propagował wszystkie cztery wartości konserwatywne. Lewackim kłamstwem jest, że miał kochankę bo związek z Rokiczaną był tylko dla sprawdzenia, że wartości konserwatywne są znacznie ważniejsze. Wprawdzie miał cztery żony ale lewaki nie pojmą, że to były żony konserwatywne i każda z nich propagowała wartości konserwatywne. A to, że miał ponad 50 kochanek to tylko lewackie kłamstwo żeby zwiększyć oglądalność.
Każdy inteligentny czytelnik tego forum zauważy jasne paralele między dwoma władcami Polski. Jeden zastał Polskę drewnianą a zostawił..., drugi zastał Polskę na kolanach a zostawił... Jeden chciał przekopać kanał do Bochni, a drugi Mierzeję Wiślaną chce kopać... Jeden miał kochanki, drugi ma koty...
Ewidentne podobieństwa!! Ja, moja rodzina i Krycha z Wałbrzycha liczymy, że kolejny serial będzie o tym drugim władcy.

Ciężko na bezrobociu?
Awatar użytkownika
pavs

pavs Śro Lip 12, 2017 8:19 pm

Tak patrzę i się zastanawiam czy to na pewno 2017. Wygląda na jakąś kostiumówkę sprzed wielu lat. "Królowa Bona" pod tym względem była miażdżąco lepsza.
Awatar użytkownika
OLO

OLO Śro Lip 12, 2017 8:21 pm

kiedy tę publiczną telewizję zamkną?
Awatar użytkownika
hmmm

hmmm Śro Lip 12, 2017 8:37 pm

myślicie, że do miliona widzów dobiją?
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Czw Lip 13, 2017 12:26 am

Mam wiele uwag to TVP ale zyczę wszystkiego dobrego tej produkcji i czzekam na efekty
Awatar użytkownika
olka

olka Czw Lip 13, 2017 12:50 am

Świetnie! Mam nadzieję, że to będzie Królowa Bona nowych czasów, a nie żęnujące belleepoktefałenu. Możecie się śmiać i szydzić ,ale wszyscy gapią się w sieci na gre o tron, wikingów czy medyceuszy.
Jeśli będzie dobry scenariusz, dialogi, aktorzy i produkcja, to tylko się cieszyc i bardzo dobrze. Mam nadzieje, że sie uda. Pozostaje trzymac kcuki.
Z przyjemności zobaczę dobrze skręcony serial z klimatem bez zgranych mord i drewna.
Awatar użytkownika
tandeta

tandeta Czw Lip 13, 2017 1:40 am

Jezu, ja myślałem, że to jakaś plastikowa scenka z Kiepskich w greenboxie... (Myślałem że to Smoleń - Edzio).................................................
Awatar użytkownika
ho

ho Czw Lip 13, 2017 2:14 am

"olka" napisał(a):
Jeśli będzie dobry scenariusz, dialogi, aktorzy i produkcja, to tylko się cieszyc i bardzo dobrze. Mam nadzieje, że sie uda. Pozostaje trzymac kcuki.
Z przyjemności zobaczę dobrze skręcony serial z klimatem bez zgranych mord i drewna.

tylko, że to wszystko co napisałaś wyklucza się jeśli dodamy na początku hasło: TVP. Oni aktualnie nie mają ANI JEDNEGO serialu w którym jest dobry scenariusz. A i po zdjęciu widać, że w KK nawet na strojach oszczędzają, a co dopiero mówić o scenariuszu czy aktorach. Będzie porażka, popatrz choćby na Bodo... mimo kasy której w niego wywalono.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości