WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
marketer

Telewizja Polska żąda przeprosin od Juliusza Brauna. „Trudno mi o życzliwość dla obecnego kierownictwa”

marketer Wto Lip 17, 2018 12:37 am

Jacuś coś zmarkotniał.

Czyżby się palił grunt pod nogami czy nie będzie miejsca na liście do PE?
Awatar użytkownika
ojejejejejejejejjjj

Re: Telewizja Polska żąda przeprosin od Juliusza Brauna. „Trudno mi o życzliwość dla obecnego kierownictwa”

ojejejejejejejejjjj Wto Lip 17, 2018 3:04 am

to straszne,nie wiem,jak to zniesiemy...Może,nie wiem,trzeba jakoś blagać pana Julka,by mu było łatwo,łatwiej zdobyć się na deczko życzliwości,może trzeba się podzielić władzą w tvp,może pochwalić platformę,może dać jakiś program pt.:jak przetrwać pis...albo uwaga:złypis...może przyznać się do ponoszonych strat przed 2016,wziąć odpowiedzialność za nie,albo choć część..ajajaj...
Awatar użytkownika
ale przynajmniej

Re: Telewizja Polska żąda przeprosin od Juliusza Brauna. „Trudno mi o życzliwość dla obecnego kierownictwa”

ale przynajmniej Wto Lip 17, 2018 3:06 am

aż tak nie wciska kitu,nie udaje,jak niektórzy obrońcy poprzedniego układu;nikt mu nie każe mieć życzliwość dla obecnych władz tvp.Choć życzliwość i min.dobrej woli to bardzo cenne cechy,postawy.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Wto Lip 17, 2018 7:21 am

TVP to największe medium? Żarty się TVP trzymają
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Lip 17, 2018 7:23 am

Pan Braun ma rację.. Kurski kłamie a ciemny naród to kupuje
Awatar użytkownika
Ja

Ja Wto Lip 17, 2018 8:46 am

Juliusz rozpaczliwie chce zaistnieć
Awatar użytkownika
Laik

Laik Wto Lip 17, 2018 8:49 am

Przyganiał kocioł garnkowi
Awatar użytkownika
sas

sas Wto Lip 17, 2018 10:32 am

Biuro prasowe o J.K"postawa budzi niepokój, co do jego zdolności pełnienia funkcji" ładnie .........
Awatar użytkownika
sas

sas Wto Lip 17, 2018 10:37 am

Biuro prasowe o J.K"postawa budzi niepokój, co do jego zdolności pełnienia funkcji" ładnie .........
Awatar użytkownika
typ

typ Wto Lip 17, 2018 11:47 am

"Karol" napisał(a): TVP to największe medium? Żarty się TVP trzymają

Czytaj ze zrozumieniem, tam jest napisane "największego medium PUBLICZNEGO"
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Lip 17, 2018 3:24 pm

Braun nie ma za co przepraszać. Nic złego nie zrobił. Prezes Czabański powinien się wytłumaczyć ze swojego zachowania.
Awatar użytkownika
Kosa

Kosa Wto Lip 17, 2018 6:17 pm

To prawda! Teraz TVP da sie oglądać, kiedyś to była jedna wielka porażka...łagodnie mówiąc.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości