WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Gonzalez

Telewizory Toshiba i JVC z dostępem do CDA Premium. Abonament do sześciu miesięcy za darmo

Gonzalez Wto Gru 11, 2018 8:43 am

Właśnie JVC i Toshiba straciły u mnie szacunek.
Awatar użytkownika
Vera

Re: Telewizory Toshiba i JVC z dostępem do CDA Premium. Abonament do sześciu miesięcy za darmo

Vera Wto Gru 11, 2018 11:55 am

Ja mam telewizor z androidem i korzystam z apki CDA jakieś 3 miesiące, bardzo wygodna
Awatar użytkownika
Kubuś Puchatek

Re: Telewizory Toshiba i JVC z dostępem do CDA Premium. Abonament do sześciu miesięcy za darmo

Kubuś Puchatek Wto Gru 11, 2018 4:12 pm

"Gonzalez" napisał(a): Właśnie JVC i Toshiba straciły u mnie szacunek.

A co złego jest w CDA Premium?
Awatar użytkownika
Zatrudniony

Zatrudniony Wto Gru 11, 2018 4:55 pm

" Kubuś Puchatek" napisał(a):

To, że nie zarabia po drodze TVN i Polsat.
Awatar użytkownika
PW

PW Wto Gru 11, 2018 7:31 pm

Toshiba ostatnio w bardzo dobrych cenach chodzi, zastanawiam się właśnie nad kupnem nowego Tv
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Wto Gru 11, 2018 8:06 pm

Na mojej Toshibie pojawiła się aplikacja CDA i działa równie dobrze jak na AndroidTV
Awatar użytkownika
D. Kw.

D. Kw. Wto Gru 11, 2018 9:41 pm

W końcu! Swoją drogą świetna aplikacja mam nadzieję że szybko trafi też na inne telewizory
Awatar użytkownika
Kiemon

Kiemon Wto Gru 11, 2018 9:43 pm

Ja mam przystawkę do TV i korzystam z aplikacji cda już miesiąc. Xiaomi Mi Box - polecam wszystkim na prezent jak ktoś ma starszy TV i chce z niego zrobić kombajn do wideo
Awatar użytkownika
Oglądacz

Oglądacz Wto Gru 11, 2018 10:46 pm

" Kubuś Puchatek" napisał(a):

"CDA" znane jest znane przede wszystkim z oferowania pirackich treści. CDA premium
ma im poprawić wizerunek, żeby wejść na giełdę, ale to jednak ci sami ludzie.
Awatar użytkownika
CDA oferuje pirackie kopie filmów

CDA oferuje pirackie kopie filmów Wto Gru 11, 2018 10:50 pm

Co chwilę w każdym telewizorze pojawia się kilka nowych aplikacji. Dlaczego akurat piszecie o tej? Przecież wiadomo doskonale, że CDA zyskało swoją popularność dzięki oferowaniu pirackich filmów. Naprawdę wam to nie przeszkadza?
Awatar użytkownika
KP

KP Śro Gru 12, 2018 12:54 am

CDA Premium to jedna z lepszych ofert filmowych na rynku. Super że są do tego aplikacje
Awatar użytkownika
Valentino33

Valentino33 Śro Gru 12, 2018 1:46 am

CDA Premium to lider rynku VOD czy to się komuś podoba czy nie.
Awatar użytkownika
robinek

robinek Nie Gru 16, 2018 10:35 pm

Super aplkacja cda premium filmy zyleta na toshiba 55 cali
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości