WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Henr

"The New York Times" w kampanii "The Truth Has a Voice" porusza problem równości płac kobiet i mężczyzn w sporcie

Henr Czw Wrz 12, 2019 7:22 am

A ja bym chciał żeby wszyscy ludzie na świecie zarabiali tyle samo. Wszystkich praca ma tą samą wartość, wszyscy tak samo się staramy..
Awatar użytkownika
a

Re: "The New York Times" w kampanii "The Truth Has a Voice" porusza problem równości płac kobiet i mężczyzn w sporcie

a Czw Wrz 12, 2019 11:25 am

"Henr" napisał(a): A ja bym chciał żeby wszyscy ludzie na świecie zarabiali tyle samo. Wszystkich praca ma tą samą wartość, wszyscy tak samo się staramy..

akurat na zarobki w sporcie tak jak w aktorstwie i muzyce największy wpływ ma popularność, a zdobywa się ją przy okazji osiągnięć i talentu. Jeśli odbiorców jest garstka jak przy kobiecym sporcie (mężczyźni mają to łagodnie pisząc w nosie, a kobiety jeszcze bardziej) to trudno zbudować dużą popularność, a więc i zarobki lipne...
Awatar użytkownika
Zuza

Re: "The New York Times" w kampanii "The Truth Has a Voice" porusza problem równości płac kobiet i mężczyzn w sporcie

Zuza Czw Wrz 12, 2019 1:04 pm

Dlaczego równe zarobki maja mieć tylko kobiety i mężczyźni? Dlaczego nie wszystkie 50 kilka płci? I dlaczego tylko w sporcie? Takiej ksenofobii po NYT nie spodziewałam się... NYT nie idźcie tą fobiczną drogą!
Awatar użytkownika
Henr

Henr Czw Wrz 12, 2019 1:48 pm

@a z mojej strony to tylko delikatny sarkazm odnoszący się do wojujących ultrasów politycznej poprawności którzy uważają, że na siłę trzeba wszystko wyrównywać bez refleksji nad powodami różnic.

@zuza odgórnie wszyscy powinni mieć jedną płeć, będzie równość pełną parą
Awatar użytkownika
Perpetrator

Perpetrator Pon Wrz 16, 2019 12:49 am

Jak rozumiem Serena Williams podzieli się z koleżankami pieniędzmi z kontraktów reklamowych.
W końcu skoro ma być po równo, to powinna, prawda?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości