WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
the voice

„The Voice of Poland”, „The Voice Senior” i „The Voice Kids” w sezonie 2021/2022 w TVP2, trwają castingi (wideo)

the voice Czw Maj 13, 2021 9:34 am

Będą musieli bardzo się postarać, aby zrobić ciekawe te edycje. Po skopaniu 3.edycji "Dance, dance, dance" wątpię czy im się to powiedzie, bo TVP za bardzo ingeruje w kształt programu.
Awatar użytkownika
zibi47

Re: „The Voice of Poland”, „The Voice Senior” i „The Voice Kids” w sezonie 2021/2022 w TVP2, trwają castingi (wideo)

zibi47 Czw Maj 13, 2021 12:45 pm

Mam pytanie czy mozna jeszcze wyslac do Was wyslac.swoje zgloszenie do udzialu w castingu.
Awatar użytkownika
mariannaleczow@wp.pl

Re: „The Voice of Poland”, „The Voice Senior” i „The Voice Kids” w sezonie 2021/2022 w TVP2, trwają castingi (wideo)

mariannaleczow@wp.pl Sob Maj 29, 2021 11:52 am

Tak działa TVP. Żadnych informacji o kastingach w TVP, chociaż codziennie oglądam Wiadomości i czekałem na informację w tym temacie. Nie podano nawet mejla gdzie można się zgłaszać. Czy te kastingi to tylko dla wtajemniczonych? Znalazłem tą informację dzisiaj przez przypadek jak jest już za późno na zgłoszenie.
Awatar użytkownika
Paulina Obszyńska

Paulina Obszyńska Sob Paź 23, 2021 4:59 pm

Mam idola tam kocham go bardzo ale nie wiem kim jest
Awatar użytkownika
Paulina Obszyńska

Paulina Obszyńska Sob Paź 23, 2021 4:59 pm

Mam idola tam kocham go bardzo ale nie wiem kim jest
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości