WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Zagraniczne produkcje telewizyjne

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
oranż

The Walking Dead

oranż Śro Lis 30, 2011 10:56 am

Ogląda ktoś ten serial? Właśnie skończyła się połowa drugiego sezonu, kolejne odcinki będą emitowane w lutym.

W Polsce emitowany jest o 22:00 na kanale AXN

Ostatni odcinek, a szczególnie jego końcówka to prawdziwe mistrzostwo, jak ktoś lubi klimaty zombie to polecam :)
Tylko monitoring należności pozwoli ci na skuteczną kontrolę zaległych płatności
Awatar użytkownika
maternab89

Re: The Walking Dead

maternab89 Sob Gru 12, 2015 7:07 pm

ja oglądam ten film i muszę przyznać, że się z Tobą zgadzam serial jest świetny, chociaż sezony coraz gorsze, oprócz tego co teraz leci :) ogólnie jeśli ktoś lubi filmy o zombie to musi koniecznie obejrzeć, bo warto :) ja zazwyczaj oglądam na internecie, a nie w telewizji, jest dużo mniej reklam i nie trzeba aż tak czekać na nowe odcinki, jeśli ogólnie lubicie seriale o zombich to ostatnio pojawił się taki serial izombie i też jest świetny, także sobie obejrzyjcie i koniecznie podzielcie się wasza opinia :)
Awatar użytkownika
Kinga76

Kinga76 Czw Gru 17, 2015 7:20 pm

Oglądam ten serial na bieżąco od pierwszego odcinka i cały czas bardzo mi sie podoba. Lubię takie post apokaliptyczne klimaty, szczególnie właśnie o tematyce zombie. Do tego serial ma fajny, specyficzny klimat. Oczywiście są postaci, które mnie bardzo irytują, na przykład wszystkie dzieciaki jakie się tam przewijają no i oczywiście kiedyś Lori.
Awatar użytkownika
anialewandowska98

Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

anialewandowska98 Śro Maj 25, 2016 10:17 pm

Odkop. Czekam z niecierpliwością na kolejny sezon. Jak podobał się wam ostatni?
Awatar użytkownika
madzik2506

madzik2506 Czw Lut 09, 2017 10:39 am

Te sezony zawsze konczą sie w takim momencie, że czeka sie z niecierpliwoscia na kolejne odcinki. Wie ktoś kiedy wychodzi następny sezon? Bo ciekawi mnie czy dadzą radę z tym wrogim klanem czy jednak zakoncza w ten sposób serial :D
Wróć do Seriale zagraniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość