WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wojtek

Re: TOK FM i Radio ZET liderami słuchalności w Warszawie

Wojtek Śro Maj 19, 2021 6:32 pm

W Radiu Zet wszystko jest robione tak, by nie mieć sukcesu. Czy nikt z właścicieli tego nie widzi, czy po prostu nie wie na czym polega ten biznes i jak go zrobić?!
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Maj 19, 2021 6:57 pm

Radio ZET chce prawdopodobnie oddać miejsce lidera radiu TOK FM. Ze świecą szukać kogoś co słucha rmf fm. Krakowska stacja była ileś razy liderem w Warszawie niby ok, ale co za dużo to nie zdrowo. A co do Trójki już nie da się ją ratować.
Awatar użytkownika
Zbawiciel

Zbawiciel Czw Maj 20, 2021 3:31 pm

Jeśli ja wierny słuchacz Zetki zauważyłem że dzień w dzień prowadzący nie mają pomysłu na wejścia, nom stop grane są te same kawałki to muszę przyznać że wszyscy chcą upadku tej stacji
Awatar użytkownika
Samoswoj

Samoswoj Wto Paź 12, 2021 2:05 pm

"Xyz" napisał(a): I jest dumna. Trójka jest wymieniana przez respondentów. Słuchacze 357 i RNŚ chyba się wstydzą swoich stacji, bo nie mają nawet ułamka procenta słuchalności w stolicy.

bo to słuchalność w eterze nie z netu
Awatar użytkownika
Samoswoj

Samoswoj Wto Paź 12, 2021 2:07 pm

I byłoby dl aTOK FM dużo lepiej, gdyby nadawała w eterze nie tylko w dużych miastach, wieszkość radia słucham w samochodzie i denerwuje mnie gdy tracę zasięg (tak FM jak LTE) - wiec nie słucham TOK FM tylko jakiejś badziewnej trójki czy reżimowej i mdłej jak flaki z olejem jedynki by nie słuchać głupawych przegadywań i koszaowych żartów z RMF czy Z-etki
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości