WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wojtek

TOK FM przenosi emisję „Wyborów w TOKu”. Wraca audycja „Goście Daniela Passenta”

Wojtek Wto Sty 15, 2019 3:26 pm

Chyba zbyt mało słucham TOK FM, bo z treści dowolnej audycji na którą akurat natrafiłem wynika, że ludzie: bez wyższego wykształcenia, mieszkający poza miastami wojewódzkimi, wierzący i zarabiający poniżej 5 tys. to wiocha, obciach i w ogóle gorszy sort.

Ale dalej będę słuchaczem, może trafi się jakieś dobre słowo.
Awatar użytkownika
Emil

Re: TOK FM przenosi emisję „Wyborów w TOKu”. Wraca audycja „Goście Daniela Passenta”

Emil Wto Sty 15, 2019 7:05 pm

Ja cały czas słucham radia tok fm nawet w pracy tylko nie wszyscy są zadowoleni
Awatar użytkownika
mmp

Re: TOK FM przenosi emisję „Wyborów w TOKu”. Wraca audycja „Goście Daniela Passenta”

mmp Wto Sty 15, 2019 8:53 pm

"TOK FM informuje, że dzięki tej zmianie audycja Dominiki Wielowieyskiej będzie najwcześniej nadawanym w eterze podsumowaniem tygodnia w polityce."

Od ponad 12 lat w tym paśmie jest nadawane "Śniadanie w Trójce". Po prostu TOK FM chce by reporterzy po audycji jechali do nich, nie do Trójki.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Śro Sty 16, 2019 12:02 am

Zwolennicy dwóch pedałów (rowerowych) będą niepocieszenie.
Awatar użytkownika
Bleble

Bleble Pią Sty 18, 2019 2:51 am

Nie słucham tego radia i przyznam jestem bardzo szczęśliwa.
Awatar użytkownika
e, tam

e, tam Pią Sty 18, 2019 5:46 pm

"Bleble" napisał(a): Nie słucham tego radia i przyznam jestem bardzo szczęśliwa.

No to niewiele Ci potrzeba do szczęścia. Zazdraszczam
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: ravalarisstev oraz 2 gości