WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
37-latek

TOK FM znów z rekordową słuchalnością. Eksperci: "Nie mają z kim konkurować"

37-latek Sob Paź 22, 2022 7:25 am

Ja w latach 2016-18 słuchałem tego radia na komórce w pracy tylko po to, by nie słyszeć tej najgorszej rozgłośni w Polsce, która jest gorsza niż RMF FM i Eska razem wzięte. Chodzi mi o coś takiego jak VOX FM, gdzie grają kompletną mega irytującą muzyczną sieczkę. Jestem mega wkurzony że muszę codziennie słuchać takich beznadziejności jak "I Like It" Narcotic Thrust, "Dragostea Din Tei" O-Zone, "Relax (Take It Easy)" Miki, "S&M" Rihanny, "Euphoria" Loreen, "So Am I" Avy Max czy "Bad Habits" Eda Sheerana.
Awatar użytkownika
Radio gadane

Re: TOK FM znów z rekordową słuchalnością. Eksperci: "Nie mają z kim konkurować"

Radio gadane Sob Paź 22, 2022 8:06 am

Szkoda, że stacja nie zwiększa zasięgu naziemnego. W mojej miejscowości był konkurs i wygrało pseudolokalne radio z disco polo :-(
Awatar użytkownika
Pawel

Re: TOK FM znów z rekordową słuchalnością. Eksperci: "Nie mają z kim konkurować"

Pawel Sob Paź 22, 2022 8:19 am

Wolę stacje informacyjną PR24 niż Tokfm.
Awatar użytkownika
Berliza

Berliza Sob Paź 22, 2022 8:40 am

Zaraz PiS ich zamknie bo PiS jak w Rosji - tylko oni mają monopol na media i przekazywanie informacji. Dowiecie się tylko tego co pozwolą wam wiedzieć. A niezależnych dziennikarzy do piachu
Awatar użytkownika
Jeśli nie wiesz

Jeśli nie wiesz Sob Paź 22, 2022 9:32 am

PR24 to jest stacja dezinformacyjna
Awatar użytkownika
bison616

bison616 Sob Paź 22, 2022 9:53 am

PR 24 jest ok, przynajmniej zapraszają komentatorów prawicowych i lewicowych. Słuchacz ma sie do czego odnieść, bez bełkotu
Awatar użytkownika
media jako trybuna do prywatnych zemst

media jako trybuna do prywatnych zemst Sob Paź 22, 2022 9:56 am

Jako główny ekspert Ordyński którego ostatnią stabilną robotą było TVP Info z którego wraz z wyborami został zwolniony. Rzeczywiście, zemsta to bardzo etyczne praktyka w dziennikarstwie.
Awatar użytkownika
:(

:( Sob Paź 22, 2022 10:04 am

"media jako trybuna do prywatnych zemst " napisał(a): Jako główny ekspert Ordyński którego ostatnią stabilną robotą było TVP Info z którego wraz z wyborami został zwolniony. Rzeczywiście, zemsta to bardzo etyczne praktyka w dziennikarstwie.

no i łodziak w dodatku :(
Awatar użytkownika
Ania

Ania Sob Paź 22, 2022 10:05 am

Brawo TOk FM !
Awatar użytkownika
M

M Sob Paź 22, 2022 10:51 am

Oczywiście powolny upadek Trójki nie miał z tym nic wspólnego ? Znam parę przykładów gdzie w domach radio leciało pół dnia i była to Trójka, czasami TOK lub bywało, że i taka Jedynka. Wraz z upadkiem Trójki 90% przeszła do TOK, sam jednej osobie w rodzinie kupiłem radio DAB+ z WIFI i teraz ma Trójkę, TOK, ale także RNS i 3/5/7.

Trudno powiedzieć ile, ale podejrzewam, że połowa tych wzrostów to byli ludzie odchodzący jako słuchacze od PR3. Dla mnie TOK za bardzo się spolaryzował w jedną stronę. Potrafi ślepo bronić jednej opcji, obudzili się...pod koniec pierwszej kadencji PiS w paru przypadkach. Po przegranej opozycji znowu szok i parę osób, w paru audycjach czasami dostrzega złożoność świata, ale niektórzy dalej brną w świat i podział - jesteś z nami albo przeciwko.
Awatar użytkownika
żabkę kupię

żabkę kupię Sob Paź 22, 2022 11:22 am

"Pawel" napisał(a): Wolę stacje informacyjną PR24 niż Tokfm.
ty trollu kto ci kazał to wpisać .Uwaga kasują komentarze nieprzychylne syfowi rządowemu
Awatar użytkownika
Hubert

Hubert Sob Paź 22, 2022 12:16 pm

Ja jak widzę wyniki słuchalności Radia SuperNova to mi się chce wymiotować
A poza tym ja nie słucham tok FM
Awatar użytkownika
J23

J23 Sob Paź 22, 2022 12:20 pm

Stacja dla tepego leminga.
Awatar użytkownika
Rumburak

Rumburak Sob Paź 22, 2022 2:20 pm

Nie słucham Tok FM, ale nie dlatego, abym uważał ją za kiepską, tylko nie lubię ciągłego ględzenia. Wolę RMF24, gdzie oprócz wielu informacji jest też sporo dobrej muzyki.
Awatar użytkownika
fgh

fgh Sob Paź 22, 2022 3:09 pm

Radiowa grupa terapeutyczna dla 50+ lemingo-lamersów.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości