WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ff

Re: Tomasz Kammel i Robert Karpowicz w Radiu ZET, Beata Tadla z nową audycją

ff Pią Sie 23, 2019 4:22 pm

Michał, to ty...?

"Korbik" napisał(a): Ja akurat lubię Radio ZET, jest odmienne od RMF-u, który jest nudny i sztucznie śmieszny. Kibicuję ZET-ce, bo krakowska rozgłośnia tylko nabija kasę i serwuje mnóstwo reklam każdego dnia o każdej porze. Ot, mam wybór i wybieram ZET.
Awatar użytkownika
staraniom

staraniom Pią Sie 23, 2019 4:41 pm

Karpowicz z deszczu pod rynnę. W rmf przypomniał o wysłaniu sms, ale prowadził jeden z najchętniej słuchanych programów popołudniowych
Awatar użytkownika
Alice

Alice Pią Sie 23, 2019 4:43 pm

Czyli Robert udowodnił, że pieniądz nie śmierdzi. Tworzyli fajny duet z Tomkowiczem i grupę kabaretową z Olbratowskim i Skowronem
Awatar użytkownika
mimimim

mimimim Pią Sie 23, 2019 6:03 pm

Heh, 2/3 prowadzących to były RMF
Awatar użytkownika
Olo

Olo Pią Sie 23, 2019 6:22 pm

I to tyle ??? Myślał myślał i wymyślił pan w czapeczce dla ratowania podupadającego radia - prezentera z TVP i prowadzącego z RMF... To musi się skończyć sukcesem ;-)
Awatar użytkownika
Sprzedawca

Sprzedawca Pią Sie 23, 2019 7:49 pm

I tak to my robimy program w radiu Zet
Awatar użytkownika
Gracz

Gracz Pią Sie 23, 2019 9:57 pm

Zastanawia mnie czy w rmfie jest az tak duży syf, ze ludzie uciekają stamtąd drzwiami i oknami?
Awatar użytkownika
Krzych

Krzych Sob Sie 24, 2019 12:51 pm

No i kolejne zmiany.. trudno nadążyć i się przyzwyczaić. Chociaż nie.. jeśli chodzi o Zetke, to do zmian trzeba się tam przyzwyczaić😄 Ale Karpowicz na poranku to dobry ruch. Gość się wybijal w RMF-ie.. Zobaczymy, posluchamy!
Awatar użytkownika
olo4444

olo4444 Sob Sie 24, 2019 5:37 pm

"Gracz" napisał(a): Zastanawia mnie czy w rmfie jest az tak duży syf, ze ludzie uciekają stamtąd drzwiami i oknami?

nie ma kasy
pod hutą w Krakowie stoją lepsze samochody, niż na żółtej kostce przed radiem
Awatar użytkownika
Michasia

Michasia Sob Sie 24, 2019 11:29 pm

"olo4444" napisał(a):
"Gracz" napisał(a): Zastanawia mnie czy w rmfie jest az tak duży syf, ze ludzie uciekają stamtąd drzwiami i oknami?

nie ma kasy
pod hutą w Krakowie stoją lepsze samochody, niż na żółtej kostce przed radiem

Proponowali mi tam czytanie faktów za 3 i poł koła. Pełna dyspozycyjność, świątek piątek. Trzeba upaść na głowę żeby tracić życie na siedzeniu w tych depresyjnych, zagrzybionych lochach za taką kasę, w tak nieciekawym towarzystwie.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Nie Sie 25, 2019 7:32 am

Tak jak ktoś napisał że w zetce pracują upadle gwiazdy.Moze i racja ale ja już wolę te upadle gwiazdy niż kabareciarzy prowadzący programy w rmf.Czyzby w rmf było tak źle że muszą kabareciarzy zatrudniać do prowadzenia programu? Swoją drogą ciekawe czy właściciel rmf firma bauer zatrudnił by kabareciarzy do pisania tekstów w jednej z gazet?
Awatar użytkownika
podprofesor ciekawski

podprofesor ciekawski Nie Sie 25, 2019 9:40 pm

....z ciekawości wszedłem na komentarze i to, co przeczytałem w wielu z nich, jest przerażające. Tyle jadu, żalu, frustry, że jak będę miał za dobry humor, to będę do tych wpisów wracał popłakać nad Waszym losem. Ludzie, skąd w Was takie złe emocje? Zróbcie coś ze swoim życiem, zamiast wylewać rzygi i pomyje w materii, w której 95% z nas nie ma żadnej wiedzy lub ma ją tylko w zakresie teoretycznym (chyba że piszą sami zarządzający stacjami, "ha, ha ha"). Jeśli faktycznie, tak na wszystkim się znacie, to czemu nie jesteście szefami w ogólnopolskich lub chociaż regionalnych, lokalnych stacjach? "Przecież jak Celeda może, to ty też na pewno!"........
Opamiętajcie się ludzie! Pomyślcie, gdyby ktoś taki żałosny rzyg puścił pod Waszym adresem. Fajnie? No, wysilcie się, pomyślcie nad tym przez chwilę.
Smutno mi strasznie. I, tak normalnie po ludzku, bardzo mi żal takich sfrustrowanych trolli..
Awatar użytkownika
Poper

Poper Pon Sie 26, 2019 8:23 am

"Tomasz" napisał(a): Tak jak ktoś napisał że w zetce pracują upadle gwiazdy.Moze i racja ale ja już wolę te upadle gwiazdy niż kabareciarzy prowadzący programy w rmf.Czyzby w rmf było tak źle że muszą kabareciarzy zatrudniać do prowadzenia programu? Swoją drogą ciekawe czy właściciel rmf firma bauer zatrudnił by kabareciarzy do pisania tekstów w jednej z gazet?

Już wolę kabareciarzy niż Pana Nosela z Panem Majewskim na czele.
Awatar użytkownika
Y

Y Pon Sie 26, 2019 9:45 am

Tragedia
Awatar użytkownika
nick

nick Pon Sie 26, 2019 10:31 pm

Agoro! Widzisz i nie grzmisz?!?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości