WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Frans

Tomasz Lis o anty-PiSowskich wpisach twitterowych: tylko ślepiec nie widzi śmiertelnego zagrożenia dla demokracji

Frans Czw Lip 20, 2017 12:35 pm

90 tysięcy złotych tydzień w tydzień z TVP. Wiadomo, że będzie walczył o powrót do koryta. To o to chodzi. Nic więcej!
Awatar użytkownika
looonger

Re: Tomasz Lis o anty-PiSowskich wpisach twitterowych: tylko ślepiec nie widzi śmiertelnego zagrożenia dla demokracji

looonger Czw Lip 20, 2017 12:54 pm

Ujada, wyzywa, bluzga na tym swoim koncie twitterowym. Bardzo nisko upadła nasza "Hiena roku 2015".
Awatar użytkownika
RE

Re: Tomasz Lis o anty-PiSowskich wpisach twitterowych: tylko ślepiec nie widzi śmiertelnego zagrożenia dla demokracji

RE Czw Lip 20, 2017 1:02 pm

"Frans" napisał(a): 90 tysięcy złotych tydzień w tydzień z TVP. Wiadomo, że będzie walczył o powrót do koryta. To o to chodzi. Nic więcej!
. DOIKŁADNIE TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
BS

BS Czw Lip 20, 2017 1:16 pm

Newsweek z największym spadkiem wśród tygodników w maju, więc naczelnemu Lisowi zamarzył się majdan, ale majdan to mu Hania zrobi jak przestanie przynosić wypłatę
Awatar użytkownika
Robaczek

Robaczek Czw Lip 20, 2017 1:24 pm

Lis wylewa frustracje. Stracił dojną krowę - kasę z tvp. Żona też bezrobotna. Więc pluje ile może i tylko czeka żeby się rzucić na tvp jakby pis odszedł. Hahaha. Sfrustrowany niedoszły prezydent rp, maliniak by go zmiazdzyl najmniejszym palcem.
Awatar użytkownika
Pedro

Pedro Czw Lip 20, 2017 1:29 pm

Przez 8 lat rządów PO Lis miał cały czas paranoję na punkcie PiS. Potem PiS doszedł do władzy, więc paranoja rozkwitla. Nie chodzi o to, czy ma rację, czy nie. Nikt już na to nie zważa. Po prostu te 10 lat to jakis rodzaj obsesji. Może rzeczywiscie Kaczyński jest chory, nie wiem. Moze Lis jest chory, nie wiem. Moze kiedys znajdą sie obaj w jednej szpitalnej sali.
Awatar użytkownika
gil

gil Czw Lip 20, 2017 1:37 pm

Lisy do Afryki
Awatar użytkownika
sa

sa Czw Lip 20, 2017 2:04 pm

Pan Lis ma obsesje na punkcie PIS i Kaczyńskiego,on jest chory z nienawiści do tej partii i jej prezesa.Pan Lis to uczeń Urbana.
Awatar użytkownika
Marian Koniuszko

Marian Koniuszko Czw Lip 20, 2017 2:21 pm

Wywalenie tego paranoika z TVP to największa zasługa Kurskiego.
Awatar użytkownika
Mietek

Mietek Czw Lip 20, 2017 2:22 pm

łeb przeżarty marksistowskim syfem, biedak w amoku uważa że walczy o postęp ludzkości z konserwatywnym a więc w jego przekonaniu chorym psychicznie rządem, ludzie nie dajcie sie ogłupiać nieukom, żeby zrozumieć irracjonalne zachowanie nieuków z lewicy musicie zrozumieć że całą swoją antykulturową ideologie niszczącą cywilizacje zachodnią zbudowali i budują na najniższych ludzkich instynktach i politycznej poprawność nic więcej, jeśli ludzkość nie postawi się garstce manipulatorów to nie zasługuje na przetrwanie.
Awatar użytkownika
serio?

serio? Czw Lip 20, 2017 2:28 pm

Maciej konserwatywny = Mietkiem teraz jesteś? Nawaliła ci dmuchawa i grzałka spuchła?
Awatar użytkownika
ynwytawresnok jeicaM

ynwytawresnok jeicaM Czw Lip 20, 2017 3:09 pm

"serio?" napisał(a): Maciej konserwatywny = Mietkiem teraz jesteś? Nawaliła ci dmuchawa i grzałka spuchła?

Nie jestem. Nie piszę w tak koszmarny sposób po polsku. Wpis Mietka aż trudno jest zrozumieć. Brakuje w nim tak wielu przecinków!

A co do Lisa, śmieję się z jego fanatycznych antyPiSowskich wypowiedzi, hahahahaha! Lis jest naprawdę komiczny i to jest jedyna zaleta istnienia takich ludzi, że my konserwatyści możemy się z nich pośmiać, a śmiech to zdrowie.
Awatar użytkownika
OLO

OLO Czw Lip 20, 2017 3:10 pm

lepiej wyjechać z Kaczystowskiego kraju do wolnych państw i to do puki możemy!
Awatar użytkownika
ynwytawresnok jeicaM

ynwytawresnok jeicaM Czw Lip 20, 2017 3:18 pm

Buhahahahaha
Nadal się śmieję z Lisa. I ja i Krycha z Wałbrzycha też.
Awatar użytkownika
ynwytawresnok jeicaM

ynwytawresnok jeicaM Czw Lip 20, 2017 3:24 pm

"OLO" napisał(a): lepiej wyjechać z Kaczystowskiego kraju do wolnych państw i to do puki możemy!

Wyjeżdżaj i nie wracaj. Polska nie potrzebuje ludzi, którzy nawet nie potrafią opanować jej języka. "Do puki" - hahahaha, śmieję się z tego!

"ynwytawresnok jeicaM" napisał(a): Buhahahahaha
Nadal się śmieję z Lisa. I ja i Krycha z Wałbrzycha też.

Ten wpis nie jest moim wpisem! To napisał ten obleśny lewacki podszywacz!
Każdy uważny czytelnik tego forum wie, że ja nigdy nie piszę "Buhahahahaha". Zawsze, gdy mam ochotę wyrazić swój ubaw, piszę "hahahahaha" (pięć razy ha) i nigdy inaczej! Tylko lewacki podszywacz mógł napisać "Buhahahahaha", czym dokumentnie się zbłaźnił, skompromitował i pogrążył, hahahahaha! A ja znowu triumfuję!

Myślałem, że jak napiszę swój nick od tyłu, ograniczony intelektualnie lewacki podszywacz będzie miał problem z podrobieniem go, bo nie jest łatwo pisać mój nick od tyłu. Ale chyba lewacki podszywacz użył metody kopiuj-wklej.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości