WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Andrzej

Tomasz Lis słusznie otrzymał Hienę Roku? Redaktorzy naczelni podzieleni (opinie)

Andrzej Pon Gru 21, 2015 12:22 am

Jak mawiał klasyk "nie nazywajmy szamba perfumerią". Ja akurat cenię w Lisie to, że mówi wprost to, co myśli o poczynaniach PiS i nazywa rzeczy po imieniu. Po co owijać w bawełnę?
Awatar użytkownika
Olek

Re: Tomasz Lis słusznie otrzymał Hienę Roku? Redaktorzy naczelni podzieleni (opinie)

Olek Pon Gru 21, 2015 12:42 am

Lis to największe dziennikarskie dno.
Awatar użytkownika
stara

Re: Tomasz Lis słusznie otrzymał Hienę Roku? Redaktorzy naczelni podzieleni (opinie)

stara Pon Gru 21, 2015 12:42 am

"Ojciec Madzi" Jastrzębowski się wypowiada? taki "ktoś"? Przegrał procesy z Lisami,słownictwo i wygląd kolesi z pisiu.
Awatar użytkownika
PiS vs LiS

PiS vs LiS Pon Gru 21, 2015 12:53 am

Ależ T. Lis powinien dostać nagrodę za całokształt, dzięki niemu PiS ma większość i swojego prezydenta :-)
Awatar użytkownika
MAX

MAX Pon Gru 21, 2015 1:12 am

Hieny są w Republice
Awatar użytkownika
Mariusz

Mariusz Pon Gru 21, 2015 1:16 am

Cytowanie przez Tomasza Lisa wpisu z fałszywego konta na Twitterze Kingi Dudy aby uderzyć w kandydata na Prezydenta Andrzeja Dudę to wystarczający powód aby tego tak zwanego dziennikarza nazwać hieną dziennikarską roku.
Lis już wiele lat pracuje jako dziennikarz a więc jest doświadczonym dziennikarzem dlatego powinien sprzawdzić czy konto na Twitterze córki Dudy jest prawdziwe, dlaczego tego nie zrobił ???
Awatar użytkownika
Leon

Leon Pon Gru 21, 2015 1:25 am

Tomasz Lis to taki Andrzejek Hadacz polskiego dziennikarstwa.
Awatar użytkownika
burak

burak Pon Gru 21, 2015 1:41 am

"MAX" napisał(a): Hieny są w Republice

A Lisy w Demokracji.
Awatar użytkownika
Henio

Henio Pon Gru 21, 2015 2:29 am

"burak" napisał(a):

A Lisy w Demokracji.

burak Bardzo proszę podać jakieś konkrety że hieny są w Republice lub przeprosić za obrażanie tej telewizji.
Awatar użytkownika
Timko

Timko Pon Gru 21, 2015 6:58 am

Trudno było o lepszego kandydata. Oczywiście gdzieś tam obok pana Lisa jest kilku innych (jak np. Ordyński), ale po co robić im niepotrzebną reklamę. Lis świetnie reprezentuje grono dobrze opłacanych pluszaków. Niemniej jednak nie spodziewałem się, że pobiegnie ze skargą do skaczących miłośników Giertycha i Grosa...
Awatar użytkownika
black hole

black hole Pon Gru 21, 2015 7:36 am

Tak w bananowej..POtwierdzam...?
Awatar użytkownika
Wer

Wer Pon Gru 21, 2015 8:43 am

To co Lis otrzymuje jest dla mnie mało ważne, natomiast irytuje mnie wybiórczość przy przyznawaniu "Hien" i ograniczenie tylko do dziennikarzy "niesłusznych". Jakoś nie doczekałem się "Hieny" dla Karnowskich za wyjątkowe skurwysyństwo jakim było sugerowanie, że umierający Andrzej Turski występuje na wizji po spożyciu. Jury "Hieny" skompromitowało się zaś już w zeszłym roku przyznając tytuł Czuchnowskiemu za coś czego nie zrobił.
Awatar użytkownika
Hammer

Hammer Pon Gru 21, 2015 9:07 am

Szczere gratulacje :) za zasłużoną nagrodę.
Awatar użytkownika
adam

adam Pon Gru 21, 2015 9:11 am

Nie jestem zwolennikiem programów Lisa od lat i nie dlatego ze częściej krytykuje Pis niz inne ugrupowania. Ale hieną na pewno nie jest. Zaczęło sie lizanie d..y Kaczynskiemu. Gdyby pis nie wygral te dziennikarzyny siedziałyby cicho. To swiadczy o ich poziomie.Bohjaterowie boja sie zadrzeć z Kaczynskim bo ma totalna wladzę. Moze im conajmniej zaszkodzić ,przyczepili się więc do Lisa. Lis sobie da radę lizo...cy
Awatar użytkownika
gościca

gościca Pon Gru 21, 2015 9:18 am

A kiedyś myślałam że idealnie nadaje się na prezydenta.........
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: agaciaanth oraz 2 gości