WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
NN

Re: Tomasz Lis wraca do piątkowej dyskusji publicystów w TOK FM, program w Onecie wznowi 16 marca

NN Nie Mar 01, 2020 9:54 pm

Szybkiego powrotu do zdrowia, wspaniale było znowu usłyszeć. Tylko dwie sytuacje tak naprawdę zmieniają życie: nagła choroba i choroba dziecka. Nie życzę najgorszemu wrogowi.
Awatar użytkownika
seth39

Re: Tomasz Lis wraca do piątkowej dyskusji publicystów w TOK FM, program w Onecie wznowi 16 marca

seth39 Nie Mar 01, 2020 10:19 pm

Ja napisze tak...mozna miec takie czy inne zdanie...bo zdania i poglady dajmy na to polityczne sa rozne,ale jesli chodzi o zdrowie czy zycie wtedy nie ma roznic...bo nigdy nie wiadomo co kogo spotka...Duzo zdrowia Panie Tomaszu...
Awatar użytkownika
uyt

uyt Pon Mar 02, 2020 10:45 am

DNO
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Mar 05, 2020 12:36 am

Tomaszowi Lisowi jako człowiekowi życzę szybkiego powrotu do pełnego zdrowia.
Jednocześnie muszę stwierdzić, że piątkowa "godzina nienawiści" w TOK FM dużo traciła na Jego nieobecności.
Awatar użytkownika
Ja też byłem "po tamtej stronie" mąż,ojciec i dziadek,55l.

Ja też byłem "po tamtej stronie" mąż,ojciec i dziadek,55l. Sob Mar 21, 2020 9:33 am

Mam nadzieję że Pan Tomasz Lis przekonał się,że On rządzi jego życiem. Mam też nadzieję że Pan Tomasz rozumiał co jest w życiu ważne ...

Przekonamy się,czy ten "incydent" zmienił coś u Pana Tomasza?

Panie Tomaszu radził bym to przeczytać,bo życie ma się jedno i nadszedł czas aby to życie zmienić!!!
"Nie czyń drugiemu człowiekowi tego co Ciebie nie miłe"
Najwyższa pora aby w swoim życiu coś zmienić,bo drugiej okazji może nie być ...

Kiedyś oglądałem Pana programy,ale wybaczy mi Pan ze dziś jesteśmy po innej stronie ...
Mimo wszystko życzę Panu dużo zdrowia I i oby ten "incydent",odmienił Pańskie życie!!!
Pan wie i ja też,że tam "po tamtej stronie " nic nie mogliśmy robić ...
Zrób Pan wszystko,aby i ja też,tak jak dawniej oglądał Pana programy.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości