WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walter

Tomasz Lis wraca do piątkowej dyskusji publicystów w TOK FM

walter Pią Lut 28, 2020 7:58 am

dużo zdrowia Panie Tomku!!!
Awatar użytkownika
czytelnik

Re: Tomasz Lis wraca do piątkowej dyskusji publicystów w TOK FM. „Byłem prawie po drugiej stronie, nie mówię tak wyraźnie”

czytelnik Pią Lut 28, 2020 9:37 am

BRAWO, Panie Redaktorze ! Wszyscy w domu trzymamy za Pana kciuki !
Awatar użytkownika
widz i słuchacz

Re: Tomasz Lis wraca do piątkowej dyskusji publicystów w TOK FM. „Byłem prawie po drugiej stronie, nie mówię tak wyraźnie”

widz i słuchacz Pią Lut 28, 2020 9:40 am

Najlepszy polski dziennikarz polityczny . Wszystkiego najlepszego na tej trudnej drodze !
Awatar użytkownika
marketer

marketer Pią Lut 28, 2020 9:46 am

Zdrowia i ciekawych dyskusji w tych trudnych czasach.
Awatar użytkownika
mela

mela Pią Lut 28, 2020 9:47 am

Właśnie słucham. Jest dobrze, będzie jeszcze lepiej. Dużo, dużo zdrowia, bo determinacji Panu Tomkowi nie brakuje.
Awatar użytkownika
ech

ech Pią Lut 28, 2020 12:00 pm

"walter" napisał(a): dużo zdrowia Panie Tomku!!!
….i znaleźli się tacy, co dali minus. Jaką trzeba być szują !, żeby źle życzyć... Złe życzenia wracają i mam nadzieję, że do tych bezmyślnych podleców wrócą, jak bumerang.
Awatar użytkownika
no cóż....

no cóż.... Pią Lut 28, 2020 12:03 pm

"ech" napisał(a):
….i znaleźli się tacy, co dali minus. Jaką trzeba być szują !, żeby źle życzyć... Złe życzenia wracają i mam nadzieję, że do tych bezmyślnych podleców wrócą, jak bumerang.

Właśnie. Oby na własnej skórze poznali co to jest ZŁO, którego życzą komuś innemu.
Awatar użytkownika
Wybitni mają wrogów

Wybitni mają wrogów Pią Lut 28, 2020 12:11 pm

"ech" napisał(a):

Dołączam się. Z najlepszymi życzeniami dla Tomasza Lisa ,
a z życzeniami bumerangowymi dla wszystkich :
durni (którzy nie zdają sobie sprawy, że są po stronie zła),
ludzi złych(którzy najpewniej nie zdają sobie sprawy, że są złymi ludźmi),
oraz durnych złych ludzi (to najczęstsze połączenie)
Awatar użytkownika
Irenka z podgardlem

Irenka z podgardlem Pią Lut 28, 2020 12:13 pm

Panie Tomaszu, dużo zdrowia. Jest Pan nam wszystkim bardzo potrzebny:)
Awatar użytkownika
leluch

leluch Pią Lut 28, 2020 12:42 pm

Pisowskim wszom jednak nie wypada się wyżywać w komentarzach, bo już mają na sumieniu Adamowicza- to minusują komentarze z życzeniam zdrowia dla Lisa. Wróci do Was ta karma i do waszego guru kurdupla, oj wróci.
Awatar użytkownika
adam

adam Pią Lut 28, 2020 1:11 pm

"leluch" napisał(a): Pisowskim wszom jednak nie wypada się wyżywać w komentarzach, bo już mają na sumieniu Adamowicza- to minusują komentarze z życzeniam zdrowia dla Lisa. Wróci do Was ta karma i do waszego guru kurdupla, oj wróci.
To jest wasza mowa miłości. Zapomniałeś dodać pisowska szarańcza, moherowe berety i dorżniemy tę watahę. Szybko się uczysz od totalnych.
Awatar użytkownika
ff.1

ff.1 Pią Lut 28, 2020 2:38 pm

"ech" napisał(a):

czyli też im źle życzysz...
Awatar użytkownika
ottakpoprostu

ottakpoprostu Pią Lut 28, 2020 4:28 pm

Zaraza się rozprzestrzenia pod łapkami w komentarzach, i to bynamniej nie tęczowa.
Awatar użytkownika
ehehehe

Re: Tomasz Lis wraca do piątkowej dyskusji publicystów w TOK FM, program w Onecie wznowi 16 marca

ehehehe Pią Lut 28, 2020 4:35 pm

"ottakpoprostu" napisał(a): Zaraza się rozprzestrzenia pod łapkami w komentarzach, i to bynamniej nie tęczowa.

No co? Na dźwięk nazwiska " Lis" na Nowogrodzkiej natychmiastowa moblizacja+ podwyżka za każdy dany minus.
Awatar użytkownika
Ula

Re: Tomasz Lis wraca do piątkowej dyskusji publicystów w TOK FM, program w Onecie wznowi 16 marca

Ula Pią Lut 28, 2020 8:39 pm

Ja też życzę dużo zdrowia! Bycie na granicy zmienia potem optykę wielu spraw. Doświadczenie potem cenne, ale nie życzę nikomu.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości