WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Vincenty

Tomasz Machała na urlopie, Wirtualna Polska zbada jego działania opisane przez OKO.press

Vincenty Czw Sty 16, 2020 5:11 pm

Czy Machała na urlopie będzie prowadził Graffiti w Polsat News?
Awatar użytkownika
T. J.

Re: Tomasz Machała na urlopie, Wirtualna Polska zbada jego działania opisane przez OKO.press

T. J. Czw Sty 16, 2020 5:17 pm

Witamy w Polsacie!
Awatar użytkownika
ajwaj

Re: Tomasz Machała na urlopie, Wirtualna Polska zbada jego działania opisane przez OKO.press

ajwaj Czw Sty 16, 2020 5:40 pm

Co tu badać i jakiej bezstronności bronić? Wystarczy zapoznać się z twórczością . "dziennikarzy" WP. Laurki dla członków PiS i promowanie wynalazków typu PPK to tam norma.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Czw Sty 16, 2020 5:47 pm

Komisja powinna przesłuchać Krzysztofa Suwarta.
Awatar użytkownika
rak

rak Czw Sty 16, 2020 5:58 pm

Przecież Katarzyna S. to wychowanka Tomasza M.
Awatar użytkownika
Keczap

Keczap Czw Sty 16, 2020 7:00 pm

Wczoraj stoją murem za machałą, dziś wyjaśniają niecne działania Machaly. Wczoraj piszą że wszystko to kłamstwa, dziś już nie są tego tacy pewni. #konsekwencja #logika #zaufanie
Awatar użytkownika
Klbn321

Klbn321 Czw Sty 16, 2020 7:02 pm

Dawać ich do sądu, byle tylko do okręgowego w Warszawie, a tam jak się dowiedzą, że sympatyuja z pis to mają już pozamiatane.
Awatar użytkownika
Marcin Brezow

Marcin Brezow Czw Sty 16, 2020 7:07 pm

Jednej rzeczy nie rozumiem. PO CO redaktor naczelny WP miałby to wszystko robić? Jest ziobrystą? Wcześniej pracował przecież dla Lisa i ma matkę w PO. Dla kasy? Redaktor naczelny ma premie od sprzedaży? Myślałem że to raczej szef reklamy ma i CEO w spółkach.
Awatar użytkownika
Mózg

Mózg Czw Sty 16, 2020 7:21 pm

W całej tej sprawie warto byłoby wspomnieć, że powstanie Oko.press było zainicjowane i sfinansowane przez Agorę, która skądinąd nie może być przykładem . dziennikarskiego, a w dodatku codziennie konkuruje o budżety reklamowe z WP (jak wiemy po wynikach z bardzo marnym skutkiem).
Awatar użytkownika
Zczerskiej

Zczerskiej Czw Sty 16, 2020 7:38 pm

Podobno Machała już do wp nie wroci. Prawda to?
Awatar użytkownika
zed

zed Czw Sty 16, 2020 7:54 pm

"Marcin Brezow" napisał(a): Jednej rzeczy nie rozumiem. PO CO redaktor naczelny WP miałby to wszystko robić? Jest ziobrystą? Wcześniej pracował przecież dla Lisa i ma matkę w PO. Dla kasy? Redaktor naczelny ma premie od sprzedaży? Myślałem że to raczej szef reklamy ma i CEO w spółkach.

Zetknięcie z cynizmem absolutnym bywa szokujące, prawda? Tyle że w tym przypadku cynizm nie idzie z parze z talentem do czegokolwiek. Idealny człowiek na lata 1945-89.
Awatar użytkownika
dzieje sie w polsce

dzieje sie w polsce Czw Sty 16, 2020 8:41 pm

"Aby zapewnić pełną niezależność zespołu, Tomasz Machała poprosił o urlop."
A jakby nie był na urlopie to by przekupywał zarząd i radę nadzorczą WP czekoladkami?
Awatar użytkownika
Krzyś Suwart

Krzyś Suwart Czw Sty 16, 2020 8:44 pm

A ja na miejscu Tomaszka Machały w odwecie za zdradę zostałby rzecznikiem rządu, i pozamiatał całe starania WP, że niby to tacy święci i nic nie widzieli. Przecież to śmiech na sali jest. Jak deale przynosił to klepali po plecach, a teraz szok. Co za dwulicowość. Swoją drogą nie lepiej jest gdzie indziej, RASP, AGORA, RZEPA nawet zafajdana Interia, wszyscy tylko patrzą jak liznąć z rządowych spółeczek 100 czy 200 tys. za coś tam. Jeszcze jako taką rzetelność trzyma PB i DGP, reszta to syf, wszystkich można kupić... co za straszne czasy :( Kiedyś to było jednak ciut inaczej.
Awatar użytkownika
Lange

Lange Czw Sty 16, 2020 8:55 pm

Czekam na książkę Tomasza pod roboczym tytułem WP to hieny. Myślę że te wspomnienia pracy w firmie sprzedadzą się jeszcze lepiej niż Byłem hieną Miesnika
Awatar użytkownika
A JEDNAK!!!

A JEDNAK!!! Czw Sty 16, 2020 9:11 pm

Ze dwa-trzy teksty "Konrada Wojciechowskiego", które czytałem na głównej WP (były MAKSYMALNIE EKSPONOWANE), był tak pokryte wazeliną na rzecz Ziobry, że myslałem, że przekierowało mnie na "Gazetę Polską". To było ładnych parę tygodni temu.
Mój komentarz negatywny pod artykułem - o jego tendencyjności - oczywiście przepadł.
JEDNAK MIAŁEM RACJĘ!
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości