WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pomyślmy

Tomasz Piątek kontra „Newsweek”: tekst Pawła Reszki o „Macierewiczu…” to nierzetelny półpaszkwil. Reszka: to wolność słowa

pomyślmy Sob Wrz 16, 2017 1:52 pm

wyborcza - Michnika gazeta tak? tak twierdzi. nie produkuję więc nie wiem. nawet nie dotykam. Newsweek nie jest gazetą Lisa. tak mniej więcej wydaje mi się
jest dosyć mocno osadzony. z tego co się orientuję
może za mocno. nie wiem czy jest nam potrzebny. czy świat kręci się wokół Lisa?
Awatar użytkownika
a więc objawił się

Re: Tomasz Piątek kontra „Newsweek”: tekst Pawła Reszki o „Macierewiczu…” to nierzetelny półpaszkwil. Reszka: to wolność słowa

a więc objawił się Sob Wrz 16, 2017 1:55 pm

nowy pożyteczny idiota pisowski. Sztucznie budowana symetryzacja sceny politycznej – ach, jaki ja jestem obiektywny, prawdziwy ze mnie dziennikarz, dowalę też stronie wolnościowej – narobiła już wystarczająco dużo szkód, żeby w obecnej sytuacji watro ją było kontynuować.
Newsweeku, pora się zastanowić, wspomnijcie kościelne kunktatorstwo PO, ambony zaagitowały choć na jednej mszy wyborczej!?
Awatar użytkownika
wydaje mi się

Re: Tomasz Piątek kontra „Newsweek”: tekst Pawła Reszki o „Macierewiczu…” to nierzetelny półpaszkwil. Reszka: to wolność słowa

wydaje mi się Sob Wrz 16, 2017 1:59 pm

będzie jak z Wałęsą. warto się postarać i poukładać rzeczywistość póki czas.
ja nie wiem ale wy wiecie. omerta?
Awatar użytkownika
akurat

akurat Sob Wrz 16, 2017 2:01 pm

pożyteczny idiota nie musi być zły. cóż szczerość - towar deficytowy. warto uzupełnić braki
Awatar użytkownika
pomyślmy

pomyślmy Sob Wrz 16, 2017 2:22 pm

porażka PO równa się porażka Lisa. albo odwrotnie. porażka Lisa równa się porażka owej gazety. tak? co on tam jeszcze robi? dziury łata?
misja nie wykonana. świat szeroki.

nie ma kontaktu z obywatelami co pan Piatęk potwierdza. jest oderwany. już tyle się zdarzyło? mamy nowy ład. ty za murem jeszcze?
Awatar użytkownika
wiesz pan ala Redaktor

wiesz pan ala Redaktor Sob Wrz 16, 2017 8:22 pm

bardzo kuszące ale nie skorzystam. nie styka mi

przeczytanie tekstu, wiesz pan, równa się zaszczyt. wydaje mi się że o inne zaszczyty pan zabiegasz panie Lis
Awatar użytkownika
wiesz pan ala Redaktor

wiesz pan ala Redaktor Sob Wrz 16, 2017 8:38 pm

już jak pan trochę skapujesz nie zarzucaj pan śmieciem menela, czy jak pan tam uważasz, takiego jak ja
jasne? nie jestem taki cham ale mogę być. co może się okazać bardzo przykre nawet dla mnie.

z natury ignoruję takie sztuczne zderzaki jakimi pan mi się jawisz
Awatar użytkownika
Kamilia

Kamilia Sob Wrz 16, 2017 9:04 pm

no, jeżeli Piątek występował w radiu TOK FM razem z Najsztubem - to wszystko jasne, czytać już nie trzeba
Awatar użytkownika
conf

conf Nie Wrz 17, 2017 11:30 am

pan Piątek może spac spokojnie ...jeśli ma na swoje tezy twarde dowody, które spokojnie przedstawi w sądzie. Coś czuję że jest jednak inaczej - współczuje wydawcy, jeśli okaże się że to stek wyssanych z palca fantazji pana Piątka- wtedy pewnie potężne odszkodowanie się szykuje
Awatar użytkownika
nick 666

nick 666 Nie Wrz 17, 2017 3:01 pm

Macierewicz jest urzędnikiem państwowym wiec każdy dziennikarz, poeta lub artysta może napisać na niego paszkwil bo na tym polega wolność słowa i mediów. A wytaczanie takim artystom procesów za zniesławienie to objaw państwa totalitarnego. Dlatego związki dziennikarskie protestują. Bo przecież prawda się nie liczy.
Awatar użytkownika
Kazio

Kazio Pon Wrz 18, 2017 10:03 am

Reszka mówi, że miał prawo wybrać z wypowiedzi Piątka tylko te, które pasowały do jego (Reszki) koncepcji. To może niech przeniesie się do TVP Info, bo tak właśnie pojmują tam dziennikarstwo.
Awatar użytkownika
kota Ogonem

kota Ogonem Pon Wrz 18, 2017 10:23 am

Tomasz Piątek od poniedziałku do piątku HEROICZNIE konfabuluje na temat Antoniego Macierewicza a w soboty i niedziele GRUntownie studiuje otrzymane instrukcje. (A oto moja próbka dziennikarstwa śledczego w stylu Tomasza Piątka: Tomasz Piątek ma nazwisko Piątek, a w kościele katolickim istnieje święto Wielki Piątek - to oczywiste że Tomasz Piątek jest agentem Watykanu).
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości