[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Tomasz Rożek odszedł z Trójki, dołączył do "Raportu o stanie świata" Dariusza Rosiaka

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
też fizyk

Re: Tomasz Rożek odszedł z Trójki, dołączył do "Raportu o stanie świata" Dariusza Rosiaka

też fizyk Wto Wrz 29, 2020 7:54 am

Gość, który popełnia rażące błędy w swoich audycjach nigdy nie powinien znaleźć się w Trójce. Inna sprawa, że został tam sprowadzony tylko po to, żeby po cichu usunąć jeden z kilku przeglądów prasy. Żadna strata dla trUjki (której i tak nie da się słuchać...)
Awatar użytkownika
jan

Re: Tomasz Rożek odszedł z Trójki, dołączył do "Raportu o stanie świata" Dariusza Rosiaka

jan Wto Wrz 29, 2020 9:20 am

"też fizyk" napisał(a): Gość, który popełnia rażące błędy w swoich audycjach nigdy nie powinien znaleźć się w Trójce. Inna sprawa, że został tam sprowadzony tylko po to, żeby po cichu usunąć jeden z kilku przeglądów prasy. Żadna strata dla trUjki (której i tak nie da się słuchać...)

Aż dziwne, że jeszcze tego nie wykasowali. Bo mój podobny komentarz już dwa razy wygumkowali w imię wolności słowa.
Awatar użytkownika
daro

daro Wto Wrz 29, 2020 9:28 am

Rożek nie kompromituj się swoim "odejściem"
Awatar użytkownika
Rafal

Rafal Wto Wrz 29, 2020 11:27 am

Dobrze ze odszedł... Po co siedzieć w tym partyjnym radiu... Strata czasu
Awatar użytkownika
RS

RS Wto Wrz 29, 2020 1:32 pm

I znowu się wyślizga. Przyszedł do PR3 z pisowskimi hunami, a teraz udaje, że on, on to jest z tej starej trójkowej gwardii. Zbiera mi się na wymioty!
Awatar użytkownika
wera

wera Wto Wrz 29, 2020 4:48 pm

"RS" napisał(a): I znowu się wyślizga. Przyszedł do PR3 z pisowskimi hunami, a teraz udaje, że on, on to jest z tej starej trójkowej gwardii. Zbiera mi się na wymioty!

Dokładnie tak. Podręcznikowy przykład ślizgawicy.
Awatar użytkownika
kanada

kanada Wto Wrz 29, 2020 5:01 pm

I dobrze ...fizyk na poziomie gimnazjum robił za celebryte.
Awatar użytkownika
Skandal

Skandal Wto Wrz 29, 2020 5:03 pm

Zrobią z Trójki Zetke, będą gadać o niczym z prędkością światła i głupio żartować...sorry nie kupuje tego... nigdy nie wybacze tego co zrobili z Trójką!
Awatar użytkownika
Idź na całość !!

Idź na całość !! Wto Wrz 29, 2020 5:10 pm

To może jeszcze niech honorowo zrezygnuje z reklam spółek skarbu państwa.
Awatar użytkownika
Tnt

Tnt Wto Wrz 29, 2020 5:26 pm

Ojej, odszedł!
Awatar użytkownika
Tnt

Tnt Wto Wrz 29, 2020 5:26 pm

Ojej, odszedł!
Awatar użytkownika
Alabama

Alabama Wto Wrz 29, 2020 5:38 pm

A dla mnie to był ostatni bastion w trójce, którego słuchałem rano na obudzenie, i stare godziny prawdy. Tak pytania z kosmosu, i godzina prawdy. Teraz definitywnie kasuje ja ze swojego radia. Rzygać mi się chce jak słucham tego amatora kody a. Coś tam robił z apteka, kiedyś, ale to wieki temu. No stoczył się, przykre.
Awatar użytkownika
Alabama

Alabama Wto Wrz 29, 2020 5:48 pm

Tak czytałem komety odnośnie Pana Rozka, no nie lubią go ludzie tak czytam, ja znam go tylko z tych audycji trójkowych, pytań z kosmosu, i chwale je sobie, mądre były. Gdyby głąby wsłuchały się w te audycje, wiedzę ogolna by posiadly, a tak krytyka prostacka najlepiej wychodzi.
Awatar użytkownika
hania

hania Wto Wrz 29, 2020 7:48 pm

"wera" napisał(a):
"RS" napisał(a): I znowu się wyślizga. Przyszedł do PR3 z pisowskimi hunami, a teraz udaje, że on, on to jest z tej starej trójkowej gwardii. Zbiera mi się na wymioty!

Dokładnie tak. Podręcznikowy przykład ślizgawicy.

Obrzydliwy pisior malowaniec.
Awatar użytkownika
gido

gido Wto Wrz 29, 2020 7:49 pm

"Alabama" napisał(a): Tak czytałem komety odnośnie Pana Rozka, no nie lubią go ludzie tak czytam, ja znam go tylko z tych audycji trójkowych, pytań z kosmosu, i chwale je sobie, mądre były. Gdyby głąby wsłuchały się w te audycje, wiedzę ogolna by posiadly, a tak krytyka prostacka najlepiej wychodzi.

Strasznie mądre, że aż w sieci wypunktowano jego pseudonaukowe wywody.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 10 gości