WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
krk

Re: Tomasz Sekielski znika z TVP

krk Czw Lip 07, 2016 8:15 am

"michu" napisał(a): niedługo to w TVP1 od rana do wieczora będą albo tureckie seriale klasy B, albo telezakupy Mango:P

i stacja lepiej finansowo na tym wyjdzie niż na pseudodziennikarstwie i fundowaniu wycieczek po świecie dla starych bobrów. Teraz niech poskaduje trochę z KODem
Awatar użytkownika
mix

mix Czw Lip 07, 2016 8:41 am

Nie chwalę obecnych władz TVP za to co robią, ale program red Sekielskiego był mizerny. Widziałem kilka odcinków, gdzie zazwyczaj słaby temat urastał do światowego problemu. Więc bez płaczu pa pa.
Awatar użytkownika
Janusz I

Janusz I Czw Lip 07, 2016 9:06 am

N A R E S Z C I E ! ! !
Awatar użytkownika
bez żalu

bez żalu Czw Lip 07, 2016 9:07 am

"mix" napisał(a): Nie chwalę obecnych władz TVP za to co robią, ale program red Sekielskiego był mizerny. Widziałem kilka odcinków, gdzie zazwyczaj słaby temat urastał do światowego problemu. Więc bez płaczu pa pa.

otóż to.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Czw Lip 07, 2016 9:13 am

Pani Alicjo, do Brukseli aby coś ustalić powinna jeździć Premier Szydło. Sekielski ma pokazać miejsca i ludzi. Nawet krótka rozmowa, słowo, gest powinny uruchomić w widzu proces refleksji i własnej oceny. To jest cecha dobrego reportażu. Ale co tam, Sekielski pewnie sam się obroni, pokazując swój program w jakieś innej stacji. W TVP natomiast rządzi Klaudiusz "Pobudzony" Pobudzin.
Awatar użytkownika
otóż to

otóż to Czw Lip 07, 2016 9:31 am

Jak zostaną sami jest większa szansa, że uduszą się w zatrutym powietrzu narodowego bolszewizmu jak ich poprzednicy...
Awatar użytkownika
Kocmentarz

Kocmentarz Czw Lip 07, 2016 10:49 am

Czekam aż Wildsztajn (stary) poprowadzi "Misia z okienka" za Bronisława Pawilika. Czekam aż Popek poprowadzi Tele Echo za Irenę Dziedzic a Jaworowicz "Wiadomości" za Holecką.
Awatar użytkownika
ooooo k****

ooooo k**** Czw Lip 07, 2016 10:55 am

ten snakomity fachowiec odchodzi czy został pożegnany ??? !!! Po prostu "znika" aaaacha.
zostaje tylko Jaworowicz i Pospieszalski na placu boju ...
Awatar użytkownika
h

h Czw Lip 07, 2016 12:14 pm

"mix" napisał(a): Nie chwalę obecnych władz TVP za to co robią, ale program red Sekielskiego był mizerny. Widziałem kilka odcinków, gdzie zazwyczaj słaby temat urastał do światowego problemu. Więc bez płaczu pa pa.

Sakiewicz zrobi lepszy :D
Awatar użytkownika
?

? Czw Lip 07, 2016 1:15 pm

"mariusz MAX golonko !" napisał(a): nie mówcie że oglądaliście tego spaślaka ??

A kilogramy Semki też tak na ciebie działają?
Awatar użytkownika
gosc

gosc Czw Lip 07, 2016 1:56 pm

Sekielski zrobil dużo doskonałych materiałów, jeszcze więcej dobrych i bardzo dobrych. Jeden z lepszych dziennikarzy w Polsce.
Awatar użytkownika
mariusz MAX golonko !

mariusz MAX golonko ! Czw Lip 07, 2016 5:32 pm

do@?
nawet nie potrafisz napisać swojego nicka/imienia !
"ciebie" piszemy raczej "Ciebie" - chyba opuściłeś jedną lekcję j. polskiego w podstawówce, haha.
Kolega Semka to mój stary dobry znajomy !
Awatar użytkownika
ewert

ewert Czw Lip 07, 2016 7:18 pm

"Nigdy i nigdzie nie robił dobrych materiałów." napisał(a): Dla Sekielskiego TVP to był pod względem finansowym, ale również możlwości wyjazdów, złoty okres. Za miliony jakie wykładała na niego stacja dostawlaiśmy dęte programy sprowadzające się do tez z Wikipedii. Ciekawe gdzie dokąd teraz pójdzie, ja typuje Polsat, bo w TVNie od "Władcy marionetek" szło mu jak po grudzie. "Czarno na białym" po tym jak przejąła go Patrycja Redo merytorycznie ogromnie zyskał. Naburmuszony niedźwiadek będzie musiał przystać na warunki jakie narzuci mu Terentiew.

nawet nie chcę myśleć kim jesteś mały smutny zgorzkniały człowieczku
Awatar użytkownika
!!

!! Czw Lip 07, 2016 7:21 pm

"mariusz MAX golonko !" napisał(a): do@?
"ciebie" piszemy raczej "Ciebie" - chyba opuściłeś jedną lekcję j. polskiego w podstawówce, haha.

Pisanie z dużej litery to dowód sympatii albo szacunku. Żaden z tych względów nie wchodzi w rachubę.
Wolę znak zapytania albo wykrzyknik (coś znaczą) od pseudo dowcipnego nicka!
Awatar użytkownika
@mariusz

@mariusz Czw Lip 07, 2016 7:38 pm

"mariusz MAX golonko !" napisał(a): do@?

Sądząc po twoim komentarzu - ty na pewno opuściłeś lekcje dobrego wychowania.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 67 gości