WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość

Tomasz Terlikowski: mam bana w TVP Info od skrytykowania PiS ws. ustawy chroniącej życie

Gość Czw Paź 28, 2021 2:26 pm

Gdyby kózka nie skakała... :D
Awatar użytkownika
żałosne

Re: Tomasz Terlikowski: mam bana w TVP Info od skrytykowania PiS ws. ustawy chroniącej życie

żałosne Czw Paź 28, 2021 8:09 pm

żale zdr. ajcy
Awatar użytkownika
Iryk

Re: Tomasz Terlikowski: mam bana w TVP Info od skrytykowania PiS ws. ustawy chroniącej życie

Iryk Czw Paź 28, 2021 10:21 pm

Ten kanał informacyjny to same kłamstwa i całą dobę kłamstwa TVP
Awatar użytkownika
Seba

Seba Pią Paź 29, 2021 2:40 am

TVP info- bom oszołom
Awatar użytkownika
Studio Yayo

Studio Yayo Pią Paź 29, 2021 3:48 am

Terlik jest rzadkim wyjątkiem, że choć trzyma się swoich poglądów, to potrafi dostrzec kamyczki w swoim ogródku. Nie spodziewałbym się, że kiedyś powiem o nim, że jest obiektywny, ale jest i to jedyna znana mi osoba po prawej stronie, z którą miałbym ochotę porozmawiać, bo wiem, że to byłaby dyskusja na merytoryczne argumenty. Kto wie, może Terlikowski to nadzieja dla całego polskiego katolicyzmu, że może jeszcze nastąpić samooczyszczenie i że wróci wizerunek księdza dobrodzieja - jeśli zgromadzi wokół siebie ludzi myślących podobnie jak on, którym naprawdę zależy na idei, a nie na synekurach. Dlatego on ma w tym kraju ciężko, bo idealista - z każdej strony - tu tylko obrywa.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pią Paź 29, 2021 8:42 am

Lubię TVP i T.Terlikowskiego.
Awatar użytkownika
Rowernik

Rowernik Pią Paź 29, 2021 9:54 am

Trzecia próba wysłania komentarza, a nie używam słow wulgarnych.
Od czasu kiedy Terlikowski dokonał samokrytyki (wobec TVN) za swoją książkę z 2004 r. "Tę+ cz..e chrześcijaństwo. Ho.... s .ualna herezja w natarciu"
Awatar użytkownika
Rowernik

Rowernik Pią Paź 29, 2021 9:55 am

{dokończenie postu:} ...przestałem mu ufać
Awatar użytkownika
Rowernik

Rowernik Pią Paź 29, 2021 9:57 am

I teraz pytanie. Znacie mój powyższy wpis, wcześniej kilka razy go wysyłałem bez skutku, popatrzcie na niego - co sprawiło, że nie publikowano go? Obecność słów uznanych za ...jakie? wyrzucone z języka polskiego?! Nowa odmiana cenzury.
Awatar użytkownika
Rowernik

Rowernik Pią Paź 29, 2021 12:04 pm

"Studio Yayo" napisał(a): Terlik jest rzadkim wyjątkiem, że choć trzyma się swoich poglądów, to potrafi dostrzec kamyczki w swoim ogródku. Nie spodziewałbym się, że kiedyś powiem o nim, że jest obiektywny, ale jest i to jedyna znana mi osoba po prawej stronie, z którą miałbym ochotę porozmawiać, bo wiem, że to byłaby dyskusja na merytoryczne argumenty. Kto wie, może Terlikowski to nadzieja dla całego polskiego katolicyzmu, że może jeszcze nastąpić samooczyszczenie i że wróci wizerunek księdza dobrodzieja - jeśli zgromadzi wokół siebie ludzi myślących podobnie jak on, którym naprawdę zależy na idei, a nie na synekurach. Dlatego on ma w tym kraju ciężko, bo idealista - z każdej strony - tu tylko obrywa.

Może dla ciebie ważne jest, że wróci jakiś wizerunek, ale ludzie wierzący nie kierują się wizerunkami w kolorowych i lewackich mediach, po prostu żyją w Kościele, spowiadają się, przyjmują Komunię św. Aha, i mają tak ci, którzy nie żyją w Tenkraju, lecz w Polsce.
Awatar użytkownika
G35

G35 Pią Paź 29, 2021 5:56 pm

Pytanie kto ma dość dzwonów Kościelny nie da łapkę w górę zrobimy ustawę obywatelska cisza
Awatar użytkownika
adela

adela Pią Paź 29, 2021 7:11 pm

Ale za to w tvn24 stąpa po czerwonym dywanie. Fuj.
Awatar użytkownika
II

II Pią Paź 29, 2021 9:01 pm

Z tvp info go kopnęli, ale tak, że... zaczął występować w tvp kultura. Napisać że był najsłabszy, to nic nie napisać, bo jeszcze gorszy był tvp historia. Tam prowadził program o histori religii, a więc że swojej "branży". Tylko że podpierał się czytaniem z kartki. Tak był przygotowany. Ale czy można się dziwić, skoro tyle redakcji obskakuje?
Awatar użytkownika
kolak patolik

kolak patolik Sob Paź 30, 2021 3:20 pm

Kto nie z jedyną słuszną partią ten przeciw, czyli zdrajca pierwszego prezesa (czyt.narodu).
Awatar użytkownika
Zaw

Zaw Sob Paź 30, 2021 8:06 pm

Terlikowski pomóż twoim uchodźcom.Pokaż chłopie jak to się robi.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 94 gości