[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TOP 10 serwisów randkowych: Sympatia wyprzedziła eDarling, w górę Sympatiaplus

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tito

Re: TOP 10 serwisów randkowych: Sympatia wyprzedziła eDarling, w górę Sympatiaplus

Tito Pon Wrz 01, 2014 9:51 am

Byłem na sympati z pół roku jak dla mnie porażka... pełno niepoważnych osób. Jak ktoś szuka miłości a nie idzie mu znaleść sanemu niech wybierze sie do biura matrymonialnego albo przynajmniej na szybkie randki.
Awatar użytkownika
znajomy

Re: TOP 10 serwisów randkowych: Sympatia wyprzedziła eDarling, w górę Sympatiaplus

znajomy Pon Wrz 22, 2014 9:20 pm

cały czas szukam ,i nic z tego
Awatar użytkownika
Cecylia

Cecylia Pią Paź 03, 2014 10:23 pm

Nie polecam sympatiiplus. Nie ujawnia oczekiwań wiekowych, więc osoby które pojawiają się jako idealnie pasujące do nas niekoniecznie są zainteresowane nami nawet jeśli pojawiamy sie w ich dopasowaniach. Bo jeśli ja szukam mężczyzny w wieku 45-55 a on szuka kobiety do 43 roku to w jakim celu nasze profile pojawiają się w naszych dopasowaniach. Niestety portal nie chce się do tego przyznać. Uważam że to nieuczciwe. Dlatego zapłaciłam za abonament za 3 miesiace i zrezygnowałam po niecałym miesiącu.
Awatar użytkownika
lukiii

lukiii Nie Lis 23, 2014 12:24 pm

a gdzie Badoo??? najlepszy portal z tych wszystkich ........ pewnie nie zapłacili za reklamę:P
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Śro Gru 31, 2014 8:38 pm

WYKUPIŁEM W SYMPATII USŁUGĘ PREMIUM I N JEJ NIE OTRZYMAŁEM !!!
Awatar użytkownika
nick

nick Sob Sty 31, 2015 12:43 pm

Potwierdzam bardzo złe opinie o Sympatia Plus. Wabią na niby profesjonalnym testem dopasowania, ale wyniki późniejszych dopasowań są fatalne. Nie ma możliwości ustawienia żadnych ograniczeń, co do osób, które ponoć do nas pasują. Na dodatek na długo po usunięciu konta, nadal zasypują moją skrzynkę mailową ofertami, mimo, że kilkakrotnie wysyłałam mailem żądanie zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Absolutnie odradzam Sympatię Plus, bo to zwykłe naciąganie ludzi na abonament. Żadnych faktycznych korzyści z tego portalu nie ma.
Awatar użytkownika
tomek

tomek Sob Lut 07, 2015 12:07 am

swatka to kompletne nieporozumienie,przestrzegam i odradzam
Awatar użytkownika
tomek

tomek Czw Wrz 17, 2015 12:42 pm

Sympatia plus to dno,mam konto premium od miesiąca.
Co mi z dopasowania z drugiego końca polski czy zagranicy, robotę robią naganiacze na różnych forach i marketing.
Przestrzegam przed zakładaniem płatnego konta można sprawdzić za darmo jak to działa a raczej nie działa.
Awatar użytkownika
natalia_es

natalia_es Czw Maj 05, 2016 3:08 pm

Osobiście nie narzekam. Co prawda nie mam konta na sympatii, tylko na innym serwisie ale jestem w pełni zadowolona. Dopasowana jestem do wielu facetów w mojej okolicy. Z jednym udało mi się już nawet spotkać, a konto mam od równo trzech miesięcy. No niestety w tym przypadku nie wyszło, bo uznał, że jestem za wysoka jak dla niego. Różniło nas zaledwie pięć centymetrów, no ale o gustach się nie dyskutuje. Samo jednak funkcjonowanie serwisu mi odpowiada. Wszystko jest proste, a w razie pytań zawsze można do nich napisać.
Awatar użytkownika
kalina

kalina Wto Maj 10, 2016 6:57 pm

Czy macie może jakieś aktualne rankingi? Najbardziej zastanawia mnie mydwoje, wydaje mi się, że teraz może być jednym z liderów na tym rynku, zarówno biorąc pod uwagę jakość świadczonych usług, jak i liczbę użytkowników. Po jakimś czasie ponownie założyłam sobie tam konto i widzę, jak ten portal się zmienił w ciągu dwóch lat, nowe usługi, nowy wygląd, ale przede wszystkim zdecydowanie więcej użytkowników.

A chodzi mi tych aktywnych użytkowników. Jak kiedyś może nie było zbyt wielu rozmów, raczej chodziło o jakość, niż o ilość, to teraz wydaje mi się, że udało im się połączyć i jakość i ilość, bo odkąd założyłam konto, poznałam wielu mężczyzn, a jak do kogoś piszę, to praktycznie za każdym razem otrzymuję odpowiedź. A to nie jest zbyt częste, z tego co się orientuję... Będę wdzięczna za informację, czy gdzieś znajdę jakieś aktualne rankingi :)
Awatar użytkownika
mike

mike Wto Lut 07, 2017 12:34 pm

Edarling jest słabe , drogie z mała liczba opcji wyszukiwania , długim czasem rejestracji i jeszcze trzy mi propozycje wyszukujecie , PANOWIE NIE DORASTACIE DO RZECZYWISTOŚCI RYNKOWEJ
Awatar użytkownika
pebeo

pebeo Pią Sie 18, 2017 6:14 pm

Kilka lat temu spróbowałem na cafe.pl. Byłem wręcz zalewany ofertami ., egzotycznych dziewcząt, które "zakochały się" we mnie od pierwszego spojrzenia na ekran i zaraz do mnie przyjadą, byle sypnąłbym paroma tysiącami dolców na paszport, podróż etc. Zgłaszanie prób oszustwa do administratora było nieskutecznie. Druga grupa to panny z małych miejscowości w Polsce, które potrzebowały faceta z mieszkaniem w dużym mieście. Pań, które chciałyby spotykać się w celach niematerialnych, jakoś tam nie spotkałem. Osobiście uważam, że żaden portal randkowy nie gwarantuje zabezpieczenia przed naciągaczami obu płci. A cóż za problem postawić avatar. Który administrator i w jaki sposób sprawdzi, czy dana osoba jest tą, za którą się podaje? Ostatnio spróbowałem założyć konto na BE2. Portal chciał wiedzieć o mnie niemal wszystko w celu dopasowania partnerki. Potem automatycznie dopasował mi zestaw 10 pań, przeważnie znacznie ode mnie starszych i z nieczytelnymi zdjęciami. Żeby móc samemu przeglądać oferty, musiałbym zapłacić z góry co najmniej 80 zł.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości