[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Trójka literacka” spada z niedzielnej ramówki Trójki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kawka

„Trójka literacka” spada z niedzielnej ramówki Trójki

kawka Pią Lis 27, 2020 11:32 am

I smieszno i straszno ........ nawet nie zdążyłem jej odnaleźć w tym bajzlu ........
Awatar użytkownika
b.słuchacz

Re: „Trójka literacka” spada z niedzielnej ramówki Trójki

b.słuchacz Pią Lis 27, 2020 11:48 am

Taniec chochoła na szkle- tak wygląda próba zarządzania b. Trójką. A słuchalność ciągle w dół.
Awatar użytkownika
paparapa

paparapa Pią Lis 27, 2020 12:30 pm

Przecież tego się nie dało słuchać. Badam tę ramówkę i czasami trafi się rodzynek muzyczny, ale dominuje czerstwy dźwięk dzbanów.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Lis 27, 2020 12:43 pm

Od czasów ,, dobrej zmiany' wszystko, co odnosi się do b. Trójki, wiąże się ze słowem ,, spadek"". Nie dotyczy Rady Programowej i Prezes PR.
Awatar użytkownika
zaszokowany

zaszokowany Pią Lis 27, 2020 12:48 pm

Jak to ?!!! Przecież jeszcze nie tak dawno podawano, że nowa ramówka Pr III PR jest najwspanialszą ramówką od czasów wynalezienia radia, a audycja m.inn. ' Trójka literacka'; to klucz do zdobycia 1-go miejsca w rankingu słuchalności. I co teraz ?????
Awatar użytkownika
A

A Pią Lis 27, 2020 12:53 pm

A kto tego słuchał? jak chce literature to otwieram książke,...
Awatar użytkownika
Patronka

Re: „Trójka literacka” po dwóch odcinkach spada z niedzielnej ramówki Trójki

Patronka Pią Lis 27, 2020 1:24 pm

A tymczasem rolę mediów publicznych w kwestii kultury pełni Radio Nowy Świat.
Awatar użytkownika
Alicja Adamska

Alicja Adamska Pią Lis 27, 2020 1:26 pm

"paparapa" napisał(a): Przecież tego się nie dało słuchać. Badam tę ramówkę i czasami trafi się rodzynek muzyczny, ale dominuje czerstwy dźwięk dzbanów.

A czym jest partia rządzący siedliskiem głupich cwaniaków. Jeszcze jakby to byli mądrzy cwaniacy to jeszcze by jakoś płyneli... a tak toną i Trójka razem z Nimi
Awatar użytkownika
żenujące

żenujące Pią Lis 27, 2020 1:32 pm

Jeśli już cenzurują Piejko i wiceminister Gawin to znak, że rewolucja zjada własne dzieci. A może po prostu są zbyt mało rewolucyjni ? Stracili czujność?
Awatar użytkownika
pg

pg Pią Lis 27, 2020 2:04 pm

Narkiewicz-jodko jak Ci nie wstyd???
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Lis 27, 2020 2:28 pm

RMN nie ma prawa mieszać się w te sprawy.
Awatar użytkownika
sporadycznie

sporadycznie Pią Lis 27, 2020 2:29 pm

Co jakiś czas włączam Trójkę, żeby sprawdzić co się tam dzieje. Akurat zupełnie przypadkowo trafiłem na tę niedzielną audycję. Byłem tak zachwycony poziomem, erudycją rozmówców, kulturą słowa, że z przejęcia napisałem do znajomych, że Trójka zupełnie dobrze daje sobie radę. Ale chyba się myliłem..
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Pią Lis 27, 2020 2:47 pm

"Dyktatura ciemniaków" - wraca 1968.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pią Lis 27, 2020 3:12 pm

Nie zrozumieli o czym mowa więc się nie spodobała. Może jakby tematem audycji była analiza tekstów Zenka Martyniuka albo Sławomira to by jakoś przeszła...
Awatar użytkownika
prof. ciekawski

prof. ciekawski Pią Lis 27, 2020 3:44 pm

No jakże mi przykro. O, jej. A miało być tak pięknie po odejściu starych, nudnych dziennikarzy. Taka świetna ramówka miała ruszyć jesienią, z młodymi, energicznymi dziennikarzami, którzy palili się wprost do jej roboty i do wywindowania słupków słuchalności na niewidziany dotąd poziom. Taki prężny, wykwalifikowany, prawy i sprawiedliwy zarząd, wiedzący jak powinna Trójka wyglądać. Ciekawe, co mogło pójść nie tak.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości