[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Trójka w konkursie i audycji Mariusza Cieślika promuje „Narodowe Czytanie”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mon
 

Trójka w konkursie i audycji Mariusza Cieślika promuje „Narodowe Czytanie”

mon Śro Sie 21, 2019 9:40 am

Nic tylko skakać z radości żeby słuchać i czytać nowele których nikt czytać nie chce. PiS nie chce aby ludzie czytali dlatego sięgają po najgorsze lektury jakie były w szkole i tym sposobem zniechęca do czytania. Cel osiągnięty.
Awatar użytkownika
neon
 

Re: Trójka w konkursie i audycji Mariusza Cieślika promuje „Narodowe Czytanie”

neon Czw Sie 22, 2019 10:51 am

super pomysł.Tylko kretyni nie lubią czytać .Jak najwięcej takich propozycji
Awatar użytkownika
pad
 

Re: Trójka w konkursie i audycji Mariusza Cieślika promuje „Narodowe Czytanie”

pad Sob Sie 24, 2019 11:46 pm

naczelny KO-wiec Trujki znowu nadaje
Awatar użytkownika
PRZEZ OKNO DO ŚWIETLIKA
 

Re: Trójka w konkursie i audycji Mariusza Cieślika promuje „Narodowe Czytanie”

PRZEZ OKNO DO ŚWIETLIKA Pon Wrz 02, 2019 1:16 am

A dlaczego Trójka nie promuje swojego dziennikarskiego dobra ??
Jakoś nie widzę na ... wiadomości dotyczącej redaktora Marcina Pośpiecha. Dla wielu osób słuchających Trójki jest to co najmniej zastanawiające. Każdy rozsądny widzi/ słyszy, że jest to najwyższa dziennikarska półka jeśli chodzi o sposób prowadzenia audycji i radiowy głos.

Oto najświeższy przykład:

Puls Trójki - środa - 28.08.2019 r. zaproszony ekspert ds. geopolityki dr Jacek Bartosiak. Rozmowę rewelacyjnie prowadził redaktor Marcin Pośpiech. Najwyższe słowa uznania dla Pana redaktora za erudycję, kulturę, świetne rozeznanie tematu i wynikające z tego adekwatne interesujące pytania i poruszone wątki.
Całe ZD3 popołudnie słucham tylko w poniedziałki / prowadzi red. Marcin Pośpiech i piątki / prowadzi redaktor Kuba Strzyczkowski.
Pozostałe dni najczęściej omijam.

Czy tak trudno adekwatna ocena prowadzących ZD3, w tym też Pulsu Trójki, przychodzi decydentom ?

Czy twarzą kultowego programu ZD3 musi być pewien redaktor o IQ pantofelka??
Taki, który np. w ZD3 / 24.07.2019/ w materiale Trójki do Japonii z cyklu "Rok przed Tokio", dziennikarzowi sportowemu wysłanemu do Japonii, na antenie radiowej zadaje takie oto pytania "Czy oni rzeczywiście na te igrzyska czekają, po co one właściwie Japończykom?" Cała ta rozmowa i pytania redaktora Wyżgi były na żenującym poziomie intelektualnym, jak zwykle zresztą, co dobitnie potwierdza zadane kolejne pytanie " Czy Japończycy mają na te igrzyska pieniądze ?"

Czy decydentom tak trudno zrozumieć, że słuchacz oczekuje audycji na poziomie ? Co myśleć jeśli o cudzoziemce doskonale posługującej się językiem polskim redaktor Wyżga mówi" Uczyła się i nauczyła". Poza mocno nieradiowym wręcz smętnym głosem niestety wyróżnia się też wyjątkowo ciężkim dowcipem. "Zabłysnął" nim wielokrotnie. Począwszy od swojego pierwszego wystąpienia w ZD3 i całkiem niedawno kiedy usłyszał to dosłownie wprost od swojego rozmówcy i to nie w błahej rozmowie. Rozmowa dotyczyła polskiej racji stanu.

Słuchacze doczekają się wreszcie odpowiedniej zmiany prowadzących tych ważnych programów??
Awatar użytkownika
pad
 

Re: Trójka w konkursie i audycji Mariusza Cieślika promuje „Narodowe Czytanie”

pad Nie Wrz 15, 2019 3:00 am

Pospiech ? Żartujesz ? przecież on na antenie daje wyraz swoim emocjom i płaszczy się przed rozmówcami z PIS, żenujące...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: nfernandesher oraz 5 gości