WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mietek

Trójka z największym spadkiem, Jedynka z najgorszym wynikiem w historii. Rosną TOK FM i Antyradio

mietek Śro Lip 12, 2017 3:48 am

DOBRA ZMIANA pełną parą... głosujcie dalej na tych komuchów z pis!
Awatar użytkownika
przerażony złem i cynizmem

Re: Trójka z największym spadkiem, Jedynka z najgorszym wynikiem w historii. Rosną TOK FM i Antyradio

przerażony złem i cynizmem Śro Lip 12, 2017 3:53 am

Dla PiSowskich funkcjonariuszy te wyniki nie mają znaczenia. Oni będą się nawet cieszyć bo oznaczają jednak że ich działania propagandowe docierają do jakiejś części ludzi. Szkoda tylko że nie widzą że niszczą zaufanie do mediów a publicznych w szczególności. Oni są chyba zadowoleni że niszczą.
Awatar użytkownika
ancymon

Re: Trójka z największym spadkiem, Jedynka z najgorszym wynikiem w historii. Rosną TOK FM i Antyradio

ancymon Śro Lip 12, 2017 7:07 am

ja to słucham, siłą rozpędu i przyzwyczajenia, ale z rana często wuj mie szczela gdy słyszę ulizany głos Lisickiego
Awatar użytkownika
ancymon

ancymon Śro Lip 12, 2017 7:09 am

ale może dla odmiany ciepne antyradio na próbę
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Śro Lip 12, 2017 7:31 am

Ja i cała moja konserwatywna rodzina, jak również wszyscy moi konserwatywni przyjaciele i znajomi popieramy dobrą zmianę w Polskim Radiu! Polskie Radio zmieniło się na lepsze i tylko niedorzeczne lewaki mogą uważać, że skoro słupki słuchalności spadły to znaczy, że jest źle. Ale takim lewakom śmiało polecam RMF FM - ma najwyższe słupki słuchalności, czyli według lewackiego toku myślenia jest najlepsze i warto go słuchać namiętnie...

Cieszę się, że Polskie Radio propaguje najważniejsze konserwatywne wartości i że są ludzie, którzy jeszcze nie zgłupieli i chcą słuchać takiego radia, a nie jakichś RMFów, Zetów, Toków, Voxów itp. Zadzwoniłem dziś rano do znanej działaczki konserwatywnej - Krychy z Wałbrzycha i nawet ona podziela moje zdanie, a to oznacza, że mam rację.

Dość lewactwa! Lewactwo trzeba przewietrzać!
Awatar użytkownika
maja

maja Śro Lip 12, 2017 7:33 am

Przestałam słuchać a jeszcze płacę. Taka głupia jestem;-(
Awatar użytkownika
zamaskowany

zamaskowany Śro Lip 12, 2017 7:40 am

Proszę państwa, każdy inteligentny czytelnik wie, że wszystko, co jest ambitne i wartościowe, z reguły jest niszowe i nie zgromadzi tylu odbiorców, ile potrafi zgromadzić komercyjno-lewacka papka. Ktoś, kto jara się wyłącznie słupkami oglądalności i nie próbuje analizować zawartości merytorycznej, po prostu się błaźni i kompromituje. Polskie Radio przeszło przez ostatnie 1,5 roku rewelacyjną zmianę, nastawiło się na innego, lepszego odbiorcę. Wreszcie można powiedzieć, że Polskie Radio wypełnia misję, szczególnie PR1 i PR24 (tylko Trójkę warto byłoby jeszcze trochę "dowietrzyć", bo wciąż jest za słabo "przewietrzona", ale nie tracę jeszcze nadziei).

Pozdrawiam lewaków, których interesują wyłącznie słupki słuchalności i mam z was niezły ubaw, buhahahahahahahahahaha!
Awatar użytkownika
wlad

wlad Śro Lip 12, 2017 7:46 am

Tak się złożyło że przez 10 minut musiałem kiedyś słuchać TOK FM. To radio dla paranoików z obsesją na punkcie PIS. Jak się zbierze miłośników KOD to ich liczba pokryje się ze słuchaczami TOK FM.
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Śro Lip 12, 2017 7:49 am

Potwierdzam wszystko, co napisał Maciej i rzeczywiście dzwonił do mnie dzisiaj o 6 rano, żeby się upewnić, czy ma rację.

Polskie Radio jest prawdziwie polskim mediom, które propaguje konserwatywne wartości, w szczególności postawy patriotyczne i katolickie. Lewakom się nie podoba, ale jak powszechnie wiadomo, lewacy głosu nie mają. To znaczy w teorii mają, ale w praktyce my konserwatyści nigdy nie będziemy liczyć się z ich głosem, bo zawsze tak było, tak jest i zawsze bęzie, że to my mamy rację i nie potrzebujemy "mądrych rad" lewaków!!!!!!!!!!!!!! Olewamy was, bo wy nic nie rozumiecie i nie wiecie o co chodzi w mediach publicznych, chcecie by Polskie Radio ścigało się o słupki oglądalności z mediami komercyjnymi itd. Nic z tego, konserwatywne wartości są niezłomne i zawsze zwyciężą, a lewactwo zawsze będzie przewietrzane.
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Śro Lip 12, 2017 8:04 am

Potwierdzam wszystko, co napisał Maciej i rzeczywiście dzwonił do mnie dzisiaj o 6 rano, żeby się upewnić, czy ma rację.

Polskie Radio jest prawdziwie polskim medium, które propaguje konserwatywne wartości, w szczególności postawy patriotyczne i katolickie. Lewakom się to nie podoba, ale jak powszechnie wiadomo, lewacy głosu nie mają. To znaczy w teorii mają głos, ale w praktyce my konserwatyści nigdy nie będziemy liczyć się z ich głosem, bo zawsze tak było, tak jest i zawsze bęzie, że to my mamy rację i nie potrzebujemy "mądrych rad" lewaków!!!!!!!!!!!!!! Olewamy was, bo wy nic nie rozumiecie i nie wiecie o co chodzi w mediach publicznych, chcecie by Polskie Radio ścigało się o słupki oglądalności z mediami komercyjnymi pokroju TOK FM itd. Nic z tego, konserwatywne wartości są niezłomne i zawsze zwyciężą, a lewactwo i tak (wcześniej czy później) zostanie przewietrzone. Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
N I E ...

N I E ... Śro Lip 12, 2017 8:04 am

Maciej konserwatywny to utalentowany troll. U mnie zawsze łapka w górę
Awatar użytkownika
N I E ...

N I E ... Śro Lip 12, 2017 8:16 am

Maciej konserwatywny to utalentowany troll. U mnie zawsze łapka w górę
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Śro Lip 12, 2017 9:14 am

Dziękuję za łapki w górę przy moich w PiSach:)
Przypominam, że PiSzę tutaj też jako zamaskowany. Ale każdy inteligentny czytelnik propagujący przynajmniej jedną wartość konserwatywną to wie.
Awatar użytkownika
pisiory precz z anteny

pisiory precz z anteny Śro Lip 12, 2017 9:38 am

Ja i cała moja konserwatywna rodzina, jak również wszyscy moi konserwatywni przyjaciele i znajomi popieramy dobrą zmianę w Polskim Radiu!

To zapłać Ty i Twoi konserwatywni przyjaciele poczwórny abonament, wzrośnie ściągalność.
Awatar użytkownika
szczepan

szczepan Śro Lip 12, 2017 9:42 am

Przestańcie manipulować a nie będzie spadków!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości