WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość X

Trójka zdjęła z ramówki „Siestę” Marcina Kydryńskiego. „Mam nadzieję na powrót, nie wiem kiedy”

Gość X Wto Mar 24, 2020 11:33 pm

Powinien wrócić. Jeśli to nie decyzja Prezes Kamińskiej bądź Dyrektora Kowalczewskiego to mamy wyjątek. Reklamował Pilsner Urquell. Niech wraca do zdrowia. Mąż Anny Marii Jopek. Jego teściem był śp. Stanisław Jopek z PZLPiT "Mazowsze".
Awatar użytkownika
Element animalny

Re: Trójka zdjęła z ramówki „Siestę” Marcina Kydryńskiego. „Mam nadzieję na powrót, nie wiem kiedy”

Element animalny Śro Mar 25, 2020 12:16 am

Panie Marcinie, czekamy na Pana powrót do Trójki (a raczej do tych zgliszcz, w które stara dobra Trójka się obraca). Niestety, nadzieja nie jest zbyt duża. Jest Pan zbyt inteligentny, aby aktualna dyrekcja akceptowała Pana obecność na antenie. Ci redaktorzy, których już nie ma w Trójce też mają tę "przypadłość". Cecha niewybaczalna w oczach dzisiejszej władzy. Takie czasy, suweren tak chciał...
Awatar użytkownika
Krzysztof

Re: Trójka zdjęła z ramówki „Siestę” Marcina Kydryńskiego. „Mam nadzieję na powrót, nie wiem kiedy”

Krzysztof Śro Mar 25, 2020 9:20 am

Nie lubię gościa, ale chapeau bas za Siestę..
Awatar użytkownika
fred

fred Śro Mar 25, 2020 11:55 am

Trochę sepleni. To nie jest głos radiowy. Nieco zmanierowany. No i te sztuczne ekstazy nad murzyńskimi brzdękami. Czas na nową Trójkę
Awatar użytkownika
olo

olo Śro Mar 25, 2020 11:57 am

No i te typowe dla czekoladowego redaktorka wtręty polityczne... litości
Awatar użytkownika
iuyt

iuyt Śro Mar 25, 2020 12:00 pm

bedzię miał wiecej czasu na rozmyślanie o nieletnich dziewczynkach z Afryki
Awatar użytkownika
A.Z.

A.Z. Śro Mar 25, 2020 1:24 pm

Ostatnio jedyne czym zajmuje się prezes Kamińska to chwalenie się, czego to ona nie zrobiła. No więc nie zrobiła np. że nie zwolniła aż cały dzień żadnego dziennikarza. U niej to rzadkość. Im więcej widzi cierpienia, tym jest szczęśliwsza. Taka pasja.
Awatar użytkownika
e taaam

e taaam Śro Mar 25, 2020 2:35 pm

Nie lubię jego sposobu mówienia (z wadą), tego onanizmu własnym głosem oraz infantylnych, nadmuchanych zachwytów nad każdym smętem, który gra. I nie, nie słucham Zenka jakby co.
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Śro Mar 25, 2020 2:49 pm

Wirusowa ramówka wirusową ramówką, ale czy Kydryński nie dłaby rady poprowadzić pa
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Śro Mar 25, 2020 2:52 pm

Oni chyba do reszty och....i! Wirusowa ramówka wirusową ramówką, ale czy Kydryński nie dałby rady poprowadzić pasma, skoro może przeciętniaczka Marta Malinowska? Przeciętniaczka ale pisiareczka.
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Śro Mar 25, 2020 2:56 pm

PS. Oczywiście byleby nie puszczał własnych kawałków w wykonaniu własnej żony, do czego ma słabość.
Awatar użytkownika
Kolo

Kolo Śro Mar 25, 2020 4:06 pm

Bardzo dobrze. Ten człowiek w swojej książce o Afryce zachwyca się seksualnie murzyńską dziewczynką-dzieckiem. Było o tym głośno kilka lat temu. Nie warto o tym zapominać.
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Śro Mar 25, 2020 5:11 pm

W końcu zaśpiewa Kamińska. Cienko.
Awatar użytkownika
lw8

lw8 Śro Mar 25, 2020 6:12 pm

Trójka choruje na jakiegoś wirusa. Wszystko się sypie, a tłumaczą, że to chwilowa zmiana ramówki. Zaczęło się od Ani Gacek, a potem, to już wiadomo. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Marianna

Marianna Śro Mar 25, 2020 6:48 pm

"Siesty" słuchałam odkąd była nadawana (kiedyś 3 godziny) Właśnie teraz w tym strasznym czasie powinna być ta PIĘKNA muzyka. Poza tym P. Marcin prowadził tę audycję z wielką kulturą i komu to przeszkadzało ? Mam także nadzieję, że "Siesta" powróci i to szybko. Przecież nie można działać przeciwko Słuchaczom - niech szanowne Kierownictwo weźmie to sobie do serca chyba, że nie znosicie piękna !!!!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości