WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Weronika

Trójka znów z rekordowo niską słuchalnością. W dół także SuperNova - wzrosty Radia ZET, Radia Maryja i PR24

Weronika Pią Paź 08, 2021 8:00 pm

Jak dla mnie może być i 1 procent, ważne , że Męskiego(?) Grania tam w końcu nie ma.
Awatar użytkownika
Wdse

Re: Trójka znów z rekordowo niską słuchalnością. W dół także SuperNova - wzrosty Radia ZET, Radia Maryja i PR24

Wdse Pią Paź 08, 2021 8:02 pm

Nie ma też słuchalności, bo nikt szanujący się tego nie słucha :lol:
Awatar użytkownika
nn

Re: Trójka znów z rekordowo niską słuchalnością. W dół także SuperNova - wzrosty Radia ZET, Radia Maryja i PR24

nn Pią Paź 08, 2021 8:08 pm

Zetki ostatnio przyjemnie się słucha, a myślę że może być jeszcze lepiej - duży plus za codzienne popołudniowe pasmo.
Awatar użytkownika
Zkond_pot_łuszka

Zkond_pot_łuszka Pią Paź 08, 2021 8:13 pm

Gdyby dać Radio 3/5/7 na pasmo Trójki to R3/5/7 miałoby spokojnie 4-8% dając ludziom czas na sprawdzenie i powrót do prawdziwej/starej, ale odświeżonej "Trójki".
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pią Paź 08, 2021 8:43 pm

Pani Lichocka bije się z posłem Suskim o to, kto palnie większą głupotę. Trudno na razie wskazać faworyta, bo przenikliwość obydwojga jest na miarę słuchalności Trujki.
Awatar użytkownika
Utb

Utb Pią Paź 08, 2021 8:53 pm

Trójka - już chyba wszystko zostało powiedziane. Obecnie zabetonowana. Nie do ruszenia. Najgorsze jest to że człowiek odpowiedzialny za muzykę nic sobie nie robi z uwag i zastrzeżeń co do fatalnego doboru repertuaru. To jakby celowe działanie. Tych powtórek i promowanej grupy wykonawców ja osobiście nie mogę znieść...
Ciekawe czy ramówka przyjęta. Co to będzie teraz?
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pią Paź 08, 2021 9:13 pm

Ja słucham PR24.od 2016 roku, zawsze w aucie;). TVP info to mały piku s przy tym co oni tam robią. Narodowo-socjalistyczna propaganda pis w najczystszej formie. Polecam każdemu kto ma silne nerwy i chce wiedzić co myśli i zrobi gang kaczyńskiego. Oczywiście propagandyści i hejterzy wszystkiego co normalne i demokratyczne robią to za nasze pieniądze. Taka zabawa zrytych beretów zapatrzonych w rosyjski model sprawowania włądzy. Jeszcze raz gorąco polecam jzanim wrócą do swoich jaskiń posłuchajcie tych dziwnych funkcjonariuszy i tzw. komentatorów;)))
Awatar użytkownika
Gal

Gal Pią Paź 08, 2021 9:27 pm

Może się mylę, bo nie słuchałem zbyt długo, ale wydaje mi się, że teraz Supernova jest takim radiem dla nikogo. Nie dziwi więc spadek.
Awatar użytkownika
ziew

ziew Pią Paź 08, 2021 9:30 pm

Znużony już jestem tymi tekstami pseudoanalitycznymi. O TVP też szło kilka lat w ten deseń, teraz okazuje się, że Wiadomości są liderem :) Tyle to warte.
Awatar użytkownika
gx

gx Pią Paź 08, 2021 9:47 pm

Jeśli to jest "badanie rozpoznawalności", to dlaczego Trójce tak drastycznie spadła rozpoznawalność, pani milionerko Lichocka?
Awatar użytkownika
Echhhhhh

Echhhhhh Pią Paź 08, 2021 10:02 pm

No to przy nowej ramówce jeszcze spadnie. Echhhh co za patologia zarządza PR
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Paź 08, 2021 10:09 pm

"Weronika" napisał(a): Jak dla mnie może być i 1 procent, ważne , że Męskiego(?) Grania tam w końcu nie ma.

Przejęte przez 357.
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Pią Paź 08, 2021 11:23 pm

RMF FM 28% słuchalności. Polacy mają drewniane uszy? Po kilku godzinach ma się dość tej sieczki...
Awatar użytkownika
Bogdan

Bogdan Pią Paź 08, 2021 11:47 pm

Pieski szczekają a karawana się rozkręca i jedzie coraz szybciej. Za pół roku wszystkim szczęki opadną, jaki będzie wynik!
Awatar użytkownika
Bruce Bruce

Bruce Bruce Sob Paź 09, 2021 12:01 am

To i tak cud, że mają powyżej 1%. Pewnie funkcjonariusze PiS mają nakaz słuchania lub mówienia, że słuchają ;)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości