[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Trudna sytuacja finansowa Halo.Radia. Będzie obniżka wynagrodzeń

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Trek

Re: Trudna sytuacja finansowa Halo.Radia. Będzie obniżka wynagrodzeń

Trek Śro Paź 21, 2020 7:14 pm

Wątły dla HR jest jak Kaczor dla pis, czyli najsłabszym ogniwem. Wulgarny, liczący się tylko ze swoim zdaniem i ze zdaniem profesorów z którymi czasami robi pogadankę na antenie. Ja słucham tego radia tylko w godzinach 10-13, bo wtedy audycję ma super prowadzący, który daje sporo uśmiechu w tych zasranych czasach. Radio najprawdopodobniej upadnie i autorem tego będzie założyciel. Ja płaciłem ale już przestałem.
Awatar użytkownika
Graj

Graj Śro Paź 21, 2020 7:23 pm

Przychody mają już prawie takie jak jednoosobowy blogasek zwany Elektrowozem hi hi
Awatar użytkownika
bolo

bolo Śro Paź 21, 2020 9:43 pm

"kHz" napisał(a): W jakich to "klasycznych radiach" Prowadzacy zajmuje miejsce Realizatora? Slychac, kiedy taka sytuacja ma miejsce ... Jezeli Wlasciciela nie stac, na wlasciwa obsade produkcyjna Stacji, to lepiej sobie odpuscic wypuszczanie w eter technicznego gniota - slaby technicznie PGM, bardziej meczy, niz slaby Prezenter/Prowadzacy i slaba muza...

Od razu widać, że nie masz pojęcia o tym, jak dzisiaj działają stacje radiowe.
Awatar użytkownika
Jedlin Marciński

Jedlin Marciński Śro Paź 21, 2020 10:18 pm

"bolo" napisał(a):
"kHz" napisał(a): W jakich to "klasycznych radiach" Prowadzacy zajmuje miejsce Realizatora? Slychac, kiedy taka sytuacja ma miejsce ... Jezeli Wlasciciela nie stac, na wlasciwa obsade produkcyjna Stacji, to lepiej sobie odpuscic wypuszczanie w eter technicznego gniota - slaby technicznie PGM, bardziej meczy, niz slaby Prezenter/Prowadzacy i slaba muza...

Dokładnie. Przecież większość prezenterów w komercyjnych stacjach realizuje się sama, więc nie wiem skąd tutaj zdziwienie. Dla mnie zdziwieniem było jak kiedyś do komercyjnej stacji przyszedł człowiek z radia publicznego i się okazało, że nie umie realizować programu i potrzebuje do tego człowieka.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Czw Paź 22, 2020 12:08 am

Ja te komentarze widzę tak: banda nieuków, co niepotrafią Audacity obsłurzyć.
Awatar użytkownika
DW

DW Czw Paź 22, 2020 1:19 am

A czego się spodziewali?
Awatar użytkownika
co za syf

co za syf Czw Paź 22, 2020 1:11 pm

hehe, historia jak z radia bajka, a to nie bajka
Awatar użytkownika
plugawyanonim

plugawyanonim Pią Paź 23, 2020 1:56 am

"Jedlin Marciński" napisał(a):
"bolo" napisał(a):

To chyba Niedźwiecki w Złotych Przebojach ;) Przecież on do niedawna nie umiał maila w telefonie wysłać.

Dokładnie. Przecież większość prezenterów w komercyjnych stacjach realizuje się sama, więc nie wiem skąd tutaj zdziwienie. Dla mnie zdziwieniem było jak kiedyś do komercyjnej stacji przyszedł człowiek z radia publicznego i się okazało, że nie umie realizować programu i potrzebuje do tego człowieka.
Awatar użytkownika
próbowałem słuchac

próbowałem słuchac Pią Paź 23, 2020 7:18 am

Ale nie da się tego przetrawić - ludzie, którzy śmieją się ze swoich dowcipów - nie do przyjęcia.
Awatar użytkownika
Nnooo

Nnooo Pią Paź 23, 2020 4:53 pm

"Tomek" napisał(a): Ja te komentarze widzę tak: banda nieuków, co niepotrafią Audacity obsłurzyć.
Ty masz niestety problem z obsługą słownika ortograficznego.
Awatar użytkownika
Andrew

Andrew Pią Paź 23, 2020 9:15 pm

Jeżeli radio ma słuchalność to powinno się utrzymać na rynku. Crowdfunding w przypadku dużych projektów udał się tylko p.Rydzykowi. Może to najwyższy czas zastanowić się nad formułą radia. Ludzie chcą informacji a nie kreatorów rzeczywistości. Szanuję i lubię ludzi tworzących Halo ale bańka ktorą wyprodukowli uległa implozji. I tyle...
Awatar użytkownika
FafelPolewajBoSieSciemnia

FafelPolewajBoSieSciemnia Sob Paź 24, 2020 6:20 pm

Człowiek inteligentny nie może być ani socjalistą ani anarchistą a Wątły sieje komunistyczną zarazę...
Awatar użytkownika
ruti

ruti Nie Paź 25, 2020 11:46 pm

Przerost formy nad treścią. Zrzucałem się na Halo jak wielu. Wnerwiłem się kiedy sprawdziłem że domena .radio to 1300plz. Domena w .pl to 130plz. Czy droga domena podnosi słuchalność? Pewnie ktoś powie że to nie wiele, ale to nasze pieniądze! Za to co wpłaciliśmy oczekiwałem prawdziwego radia a nie tuby raklamowej niektórych redaktorów którzy w kółko opowiadają o "X i jego tajemnicach". Radio obywatelskie powinno być obiektywne. Halo było stronnicze aż do bólu. Tok fm. daje mi to samo. Profesjonalnie!!!
Awatar użytkownika
Simon

Simon Wto Paź 27, 2020 11:46 am

Znam wątłego osobiście i z całą pewnością mogę stwierdzić, że poza "ekranem"jest jeszcze gorszym chamem niz na "ekranie". Swego czasu gdy byl bankrutem pożyczał kase od znajomych. Pozyczyl od naszej koleżanki niby na 3 tygodnie, nie chciał oddać 3 lata doprowadzając ją prawie do Tworek... typowe,ksiazkowe zaburzenia narcystyczne ze spektrum sadyzmu i mowie to jako wykwalifikowany terapeuta i psycholog.
Skonczy tak, jak każdy narcyz psychopata - samotny i zgorzkniały..
Awatar użytkownika
martin

martin Śro Paź 28, 2020 11:35 pm

drgi kubo czamaj sie do suhaczy alpuje o spokujuj i o wiksze sumy 100 miscznie aluje d iwesruw bimsmnuw orz do jutuba o ralamy
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości