WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marianka

Trwają zdjęcia do „Szadzi 3”, Popławska i Żurek w obsadzie. Premiera w tym roku w Player.pl

Marianka Czw Kwi 07, 2022 6:22 am

Ten serial poowinien skończyć się po pierwszej serii co zresztą portwierdzaja wyniki. A tak będzie dogorywał jak Diagnoza.
Model głównej bohaterki też klonowany - silna kobieta z przeszloscia rozwikłająca zagadki kryminalne wbrew ograniczeniom męskiego świata - jak w Diagnozie, Saszy, Chylce, Pod Powierzchnią, Pułapce, itd
Awatar użytkownika
Ewa

Re: Trwają zdjęcia do „Szadzi 3”, Popławska i Żurek w obsadzie. Premiera w tym roku w Player.pl

Ewa Czw Kwi 07, 2022 8:58 am

Stuhr jest w tej roli genialny!
Awatar użytkownika
do autora

Re: Trwają zdjęcia do „Szadzi 3”, Popławska i Żurek w obsadzie. Premiera w tym roku w Player.pl

do autora Czw Kwi 07, 2022 9:02 am

serio musiałeś dodać, że Magda do siostry Aleksandry XD? Mało oczywiste hahahah
Awatar użytkownika
Alad

Alad Czw Kwi 07, 2022 4:00 pm

Jezu znowu ten szajs ?
Awatar użytkownika
somila

somila Sob Kwi 09, 2022 8:13 pm

player nie ma sobie równych jeśli chodzi o polskie seriale, mają sporo polskich produkcji, cena za miesiąc jest niewielka a też dużo filmów mają w swojej bazie
Awatar użytkownika
linda55

linda55 Wto Cze 07, 2022 10:04 pm

świetnie :) mam nadzieję, że na jesieni się pojawi na player, bardzo mi się poprzednie sezony podobały
Awatar użytkownika
Kamka

Kamka Czw Cze 30, 2022 10:25 pm

Oglądałam na player wcześniejsze sezony i dla mnie fajnie pokazana fabuła. Lubię też tych aktorów. Na pewno jak pojawi się kolejny sezon to będziemy oglądać.
Awatar użytkownika
Barcicka

Barcicka Czw Cze 30, 2022 11:50 pm

Uwielbiam Popławską w tym serialu. Mam nadzieję, że wszystko się dla niej ułoży i Piotr nic nie namiesza.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 77 gości