WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
prax

Re: „Trzecia Strona Księżyca” znika z anteny Trójki. „Zastanowimy się nad powrotem w przyszłym roku”

prax Śro Wrz 06, 2017 9:27 am

amatorzy przyszli do radia... robić ramówki nie potrafią
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Re: „Trzecia Strona Księżyca” znika z anteny Trójki. „Zastanowimy się nad powrotem w przyszłym roku”

Maciej konserwatywny Śro Wrz 06, 2017 9:28 am

Mam dość!
Dopóki PO było u władzy, pod artykułami na ... były niemal wyłącznie konserwatywne komentarze krytykujące Tuska i spółkę. Jeśli pojawiały się nieliczne lewackie komentarze, było przy nich kilkadziesiąt łapek w dół.
Kiedy wygrała moja kochana partia PiS, nie wiem dlaczego tych konserwatywnych komentatorów gdzieś wywiało i teraz 99% komentarzy na ... to komentarze lewackie, a przy nielicznych konserwatywnych komentarzach pojawia się mnóstwo łapek w dół. Jestem zasmucony i bardzo załamany takim zalewem lewactwa w komentarzach i nie potrafię zrozumieć, dlaczego tak się stało, że konserwatyści już tu nie piszą, choć za poprzedniej władzy pisali masowo.

Dlatego...
Zapamiętajcie ten dzień! 6 września 2017. Zaznaczcie go w swoich kalendarzach.
Dziś żegnam się z tym forum, bo nie wytrzymuję psychicznie takiego zalewu lewactwa.
Mogłem nadal wam propagować i konserwować wszystkie cztery wartości, ale nerwy już puszczają i nie daję rady.
Wszystko się skończyło.
Czas odchodzić i się pożegnać na zawsze.
Słyszycie to?!
O D C H O D Z Ę !!!!!!!
Awatar użytkownika
prax

prax Śro Wrz 06, 2017 9:33 am

#ZabierzcieŚwietlikaOddajcieKsiężyc
Awatar użytkownika
antyKOD

antyKOD Śro Wrz 06, 2017 9:37 am

Wpis o godzinie 09:28 nie jest wpisem prawdziwego Macieja konserwatywnego! To napisał obleśny lewacki podszywacz, który od wielu miesięcy podszywa się pod Macieja i myśli, że go stąd w ten sposób "wykurzy".
Każdy inteligentny czytelnik po uważnym przeczytaniu tego wpisu bez problemu się zorientuje, że to nie jest charakterystyczny, finezyjny styl pisania Macieja! Lewacki podszywacz za każdym razem się błaźni i kompromituje, pogrążając się coraz bardziej. Zabawne, ale tak właśnie jest.
Awatar użytkownika
Pawło

Pawło Śro Wrz 06, 2017 9:41 am

1. Wreszcie dyrektor Trójki nie opędzający się od sluchaczy jak od much, tylko umiejący pozytywnie zaresgować, a i dobrze że z nową ramówką a nie chaotycznymi ruchami zmiany ramówki tydzień po tygodniu, jak to mankiejsce w TVP1.
2. Pisząc o tej tak specyficznej dla radiofonii całego świata audycji można chyba było wspomnieć, że do Trójki przeniesiona została z Radiostacji gdzie nadawana była w jej złotym okresie.
Awatar użytkownika
Fan

Fan Śro Wrz 06, 2017 10:10 am

Po co te głupie wymówki. Audycja była nadawana tylko 1x w miesiącu w nocy kiedy jest pełnia. Korporacyjne małpy dorwały sie do władzy. Najlpeiej to kolesie aby mieli na czym zarobic nawet na totalnym badziewiu ktorego nikt słuchac nie chce. I po co tam tyle tej polityki. radio to nie tuba polityczna tylko ma słuzyc rozrywce.
Awatar użytkownika
Rudolf H

Rudolf H Śro Wrz 06, 2017 10:14 am

Panie Świetlik, robisz Pan z siebie pajaca w "W Tyle Wizji" i jak widać przez takie decyzje niemniejszego będąc dyrektorem TRÓJKI!!! TSK wróci, jak nie za Pana rządów to za następnej dyrekcji!! p.s. Mam nadzieję, że przyszła dyrekcja TRÓJKI zwolni Pana za pomocą SMS-u!!!
Awatar użytkownika
Oburzony

Oburzony Śro Wrz 06, 2017 10:35 am

Przez chwilę słuchałem tego co nadawano zamiast TSK Porażka, muza która mogłaby być słuchana kiedy indziej i o którejkolwiek godzinie.Ale to już kolejna decyzja którą wprowadza szef trójki Ja bym go zdymisjonował i zabronił zbliżać się do studia programu 3
Awatar użytkownika
wpieniony

wpieniony Śro Wrz 06, 2017 10:47 am

Widać że jedynie z eteru pozostanie Antyradio i potem długo długo nic. Trójki słuchałem tylko dla muzyki. Teraz przestanie mi do czegokolwiek to radio służyć. Niech jeszcze zlikwidują Myśliwiecką 3/5/7 a bede mógł skasować definitywnie tą częstotliwość z mojej listy radiostacji.
Awatar użytkownika
Nerwus

Nerwus Śro Wrz 06, 2017 10:53 am

Dyrekcja ??? To przecież banda nieudaczników ! Wara od Trójki ! Im więcej zmian, tym mniej słuchaczy.
Do tego nieporozumieniem jest wymiana redaktorów i korespondentów radiowych, min. Marka Lenherta, Mroza - o wcześniejszych dziewczynach nie wspomnę - akcja "Kogo nie słychać"
Ludziska - Trójkowicze ! Zróbmy coś ! Taką pikietę, by nieudolny dyrektor odpuścił sobie zmiany !
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Wrz 06, 2017 11:24 am

Kolejny geniusz sie dorwał do radia.. ktoremu nawet komuna nie podołała... ale to byli inni ludzie
Awatar użytkownika
Trójkofan od 53 lat

Trójkofan od 53 lat Śro Wrz 06, 2017 11:43 am

Kiedy zdejmą Świetlika ze stanowiska szefa Trójki ? Mam nadzieję, że niebawem !
Awatar użytkownika
słoń_ce

słoń_ce Śro Wrz 06, 2017 11:54 am

To żoliborski jarozabaw nakazał zdjąć audycję . Któż inny jak nie on ( i brat ) wie że nie ma trzeciej strony księżyca !!! Trudno było ukraść księżyc z dwiema stronami a tu trzy ?
Awatar użytkownika
Jacek Doliński

Jacek Doliński Śro Wrz 06, 2017 12:12 pm

Mam nadzieję, że do przyszłego roku TSK znajdzie się w sieci, a panu Świetlikowi na jego propozycję odpowie: Chętnie wrócimy do Trójki, ale dopiero wtedy gdy pana już tam nie będzie.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Śro Wrz 06, 2017 12:38 pm

Panie Metz... wstyd.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości