[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Trzecia Strona Księżyca” znika z Trójki. „Nie potrafimy dostosować fazy Księżyca do potrzeb kierownictwa stacji”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość

„Trzecia Strona Księżyca” znika z Trójki. „Nie potrafimy dostosować fazy Księżyca do potrzeb kierownictwa stacji”

Gość Pią Lut 26, 2021 10:44 am

Przykre
Awatar użytkownika
widz555

Re: „Trzecia Strona Księżyca” znika z Trójki. „Nie potrafimy dostosować fazy Księżyca do potrzeb kierownictwa stacji”

widz555 Pią Lut 26, 2021 10:48 am

Coś na prawdę misyjnego, niekomercyjnego i sru, nie ma.
To jest radio publiczne za publiczne pieniądze?
Awatar użytkownika
zwiadowca

Re: „Trzecia Strona Księżyca” znika z Trójki. „Nie potrafimy dostosować fazy Księżyca do potrzeb kierownictwa stacji”

zwiadowca Pią Lut 26, 2021 11:35 am

I tak wytrzymali zbyt długo.

Kierunek R357 czy RNS?

"Piątka (lub siódma) strona księżyca" czy "Nowa strona księżyca"?

Rzadko słuvhałem TSK, bo to nie moja pora, ale audycja była naprawdę dobra.
Awatar użytkownika
serio?

serio? Pią Lut 26, 2021 11:37 am

Wyrzucili TSK, żeby zrobić miejsca dla Ciechana (czy kto tam aktualnie barabani po nocach)? Ciekawy ruch. Narkiewicz-Jodko ma płacone od braku słuchalności? Każde uruchomienie aplikacji PR zmniejsza jego wynagrodzenie o 10 złotych?
Awatar użytkownika
Romeo

Romeo Pią Lut 26, 2021 12:38 pm

Radio ma być skrojone pod zwykłego Kowalskiego, w każdym razie Kowalskiego niezbyt inteligentnego, który kupi nową papkę. Jakie fazy księżyca? Toż to może skojarzyć się z nieczystymi mocami, a przecież Polskie Radio takie katolickie, takie polskie. Mogliście Panowie pomyśleć o przesunięciu programu w każdą rocznicę urodzin JPII, to na pewno nie byłoby kłopotu.

Audycja była fantastyczna. Czekałem na nią zawsze i nigdy się nie zawiodłem. Jestem pewien, że będzie kontynuowana w innej stacji bądź jako podcast! Nie składajcie broni! Powodzenia!
Awatar użytkownika
Joasia

Joasia Pią Lut 26, 2021 12:44 pm

Jedna z niewielu wartościowych audycji jakie zostały w Trójce. Teraz będzie grał DJ Polarny i jego małpy z puszki oraz DJ Cymbał Ciechan na zmianę z DJ Sanatorium Wiernik a w niedziele DJ Cekiny Łukowska & Popek. I to za nasze publiczne pieniądze... poziom wprost z proporcjonalny do Kamińskiej i Jodko Narkiewicza.
Awatar użytkownika
Mad Matt

Mad Matt Pią Lut 26, 2021 1:26 pm

Kasacja tej audycji na pewno wam słuchalności nie zwiększy...
Awatar użytkownika
orion2

orion2 Pią Lut 26, 2021 1:28 pm

Wspaniala audycja nawiązująca klimatem do audycji T. Beksińskiego. Kolejny samobój kierownictwa stacji.
Awatar użytkownika
Wierny słuchacz

Wierny słuchacz Pią Lut 26, 2021 1:59 pm

Uwarzam, że jeszcze jest dużo tych starych audycji, kturych mało kto słuchał. Napewno są badania, że potrzeby są inne.
Awatar użytkownika
.

. Pią Lut 26, 2021 2:17 pm

"Wierny słuchacz" napisał(a): Uwarzam, że jeszcze jest dużo tych starych audycji, kturych mało kto słuchał. Napewno są badania, że potrzeby są inne.

dokłatnie tag som, lidżne badania naten temat i fyniki słóhalnoścji to potfierdzajom
pozdraffiam fiernego słóhacza
pan Sóski
Awatar użytkownika
żatrowniś

żatrowniś Pią Lut 26, 2021 2:23 pm

"Wierny słuchacz" napisał(a): Uwarzam, że jeszcze jest dużo tych starych audycji, kturych mało kto słuchał. Napewno są badania, że potrzeby są inne.

Mam nadzieję, ze to taki żarcik , prawda ? Przecież nie uwierzę, że można wyrąbać tyle błędów. Nie, to z pewnością żart-ironia.
Awatar użytkownika
8*

8* Pią Lut 26, 2021 2:31 pm

Słuchałem TSK od 2014 roku i była to ostatnia audycja, dla której jeszcze włączałem Trójkę. Gdy w 2017 program został zdjęty przez Świetlika do spółki z Metzem - bez żadnego merytorycznego uzasadnienia - byłem autentycznie wściekły. Ale teraz... Teraz mam wrażenie, że twórcy postanowili odejść na własne życzenie i po prostu szukali wygodnego pretekstu. Przy milionie absurdalnych rzeczy, które dzieją się w PR pod rządami Kamińskiej, akurat to, że zdemolowana Trójka rozpaczliwie szuka na siebie pomysłu i wymyśliła sobie w weekendy pasmo klubowe, do którego TSK nie pasuje, byłbym w stanie zrozumieć. Naprawdę uważam, że świat by się nie zawalił, gdyby "kolizyjne" wydania TSK nadawano dzień przed pełnią lub dzień po niej. Pisząc wprost: jestem zawiedziony postawą autorów i uważam, że wizerunkowo wyszło to bardzo słabo. Przez pięć lat, gdy Trójka była dewastowana, twórcy TSK przy niej trwali, ciesząc się względną autonomią (i żeby nie było: nie mam do nich o to pretensji). A teraz nagle odchodzą, bo delikatnie naruszono ich status quo?

Nie wiem, jakie są dalsze plany autorów, ale jeśli dostali lub dostaną propozycję z 357 - wątpię, aby chciało mi się ich tam szukać. Jeśli już muszę raz w miesiącu włączać propisowskie radio, mogę się przełamać, gdy nadaje ono na falach eteru. Angażowanie w tym celu komputera (bo czyjeś status quo jest lepsze niż moje :-)) nie widzi mi się.
Awatar użytkownika
Wierny słuchacz

Wierny słuchacz Pią Lut 26, 2021 2:58 pm

"żatrowniś" napisał(a):

Mam nadzieję, ze to taki żarcik , prawda ? Przecież nie uwierzę, że można wyrąbać tyle błędów. Nie, to z pewnością żart-ironia.

Jasne, jak nie wiecie co powiedzieć, to od razu się błęduw przyczepcie. Nikt nie odniósł się do głuwnego argumentu, że badania pokazały, że audycja nie była słuchana.
Awatar użytkownika
kama

kama Pią Lut 26, 2021 2:59 pm

Trujka ma 2 proc. słuchalności. Po północy pewnie 0,0009. O co idzie ten cały cyrk z audycją dla 20 słuchaczy?
Awatar użytkownika
g

g Pią Lut 26, 2021 3:15 pm

"8*" napisał(a): Naprawdę uważam, że świat by się nie zawalił, gdyby "kolizyjne" wydania TSK nadawano dzień przed pełnią lub dzień po niej. Pisząc wprost: jestem zawiedziony postawą autorów i uważam, że wizerunkowo wyszło to bardzo słabo..

Świat by się nie zawalił, nawet gdyby TSK grała popularne melodie ludowe. Ale autorzy mają prawo nie chcieć dostosować swojej autorskiej audycji do wizji tego czy innego politruka, a politruk ma prawo pozbyć się zbuntowanych autorów z anteny. I politruk z tego prawa skorzystał.

Być może w innych okolicznościach można by szukać sensu w działaniach politruków, ale domniemanie dobrej woli i troski o radio w przypadku tego konkretnego kierownictwa jest po prostu stratą czasu.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości