WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
DW

Trzy letnie koncerty „Siła Muzyki Radia ZET”. Zaśpiewają m.in. Górniak, Sarsa i Kwiatkowski

DW Śro Cze 13, 2018 2:33 pm

Interesujący dobór miejscowości. Ktoś zna „klucz”? Może „dziura” w koncertowym zasięgu „Jedynki”?
Awatar użytkownika
George

Re: Trzy letnie koncerty „Siła Muzyki Radia ZET”. Zaśpiewają m.in. Górniak, Sarsa i Kwiatkowski

George Śro Cze 13, 2018 3:44 pm

W Wągrowcu fajnie. Na pewno się wybiorę. Lokalne radio jest,ale już mało gdzie je słychać
Awatar użytkownika
Nik

Re: Trzy letnie koncerty „Siła Muzyki Radia ZET”. Zaśpiewają m.in. Górniak, Sarsa i Kwiatkowski

Nik Śro Cze 13, 2018 5:47 pm

Trasa po byku! Dosłownie!
Awatar użytkownika
Mamusia

Mamusia Śro Cze 13, 2018 6:35 pm

"DW" napisał(a): Interesujący dobór miejscowości. Ktoś zna „klucz”? Może „dziura” w koncertowym zasięgu „Jedynki”?

Ulubione miejsca,w których wypoczywają szychy z zetki. Tak gadają po toaletach.
Awatar użytkownika
Y

Y Śro Cze 13, 2018 10:28 pm

Głupota
Awatar użytkownika
Michal

Michal Czw Cze 14, 2018 12:45 am

A mi sie wydaje ze Michal Celeda juz rzadzi muzycznie bo same nowosci zetka gra plus kilka starszych utworow do tylu i z lat 80 ale przypomina mi teraz eske z dawnych lat :-) ale podoba mi sie bo jest zywo muzycznie a nie smetnie
Awatar użytkownika
Zygmunt

Zygmunt Czw Cze 14, 2018 1:06 am

Zetka chce powalczyć o młodych?
Awatar użytkownika
KM

KM Czw Cze 14, 2018 4:49 pm

"Michal" napisał(a): A mi sie wydaje ze Michal Celeda juz rzadzi muzycznie bo same nowosci zetka gra plus kilka starszych utworow do tylu i z lat 80 ale przypomina mi teraz eske z dawnych lat ale podoba mi sie bo jest zywo muzycznie a nie smetnie

Również mam takie wrażenie, że od kiedy gruchnęła wiadomość o przejściu Celedy do Radia Zet (oficjalnie od lipca) to ta stacja zaczęła właśnie znów stawiać bardziej na nowości, czyli ogólnie iść w stronę młodszego pokolenia słuchaczy. A w związku z tym, że w swoich czynnościach będzie odpowiedzialny ,,m.in. za współtworzenie i realizację strategii programowej stacji", to wyczuwam całkiem ciekawą jesienną ramówkę, zwłaszcza w weekendowym paśmie wieczornym.
Awatar użytkownika
KM

KM Czw Cze 14, 2018 4:51 pm

"KM" napisał(a):
"Michal" napisał(a): A mi sie wydaje ze Michal Celeda juz rzadzi muzycznie bo same nowosci zetka gra plus kilka starszych utworow do tylu i z lat 80 ale przypomina mi teraz eske z dawnych lat ale podoba mi sie bo jest zywo muzycznie a nie smetnie

Również mam takie wrażenie, że od kiedy gruchnęła wiadomość o przejściu Celedy do Radia Zet (oficjalnie od lipca) to ta stacja zaczęła właśnie znów stawiać bardziej na nowości, czyli ogólnie iść w stronę młodszego pokolenia słuchaczy. A w związku z tym, że w swoich czynnościach będzie odpowiedzialny ,,m.in. za współtworzenie i realizację strategii programowej stacji", to wyczuwam całkiem ciekawą jesienną ramówkę, zwłaszcza w weekendowym paśmie wieczornym, choć w sumie ciekawie może być i w lato.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość