WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
stop

Trzy skargi do KRRiT na „Big Brother”. „Zwróciliśmy się do nadawcy o nagranie”

stop Czw Kwi 18, 2019 6:36 am

Zakończyć tę patologię i festiwal pustki mózgowej.
Awatar użytkownika
kacper3100

Re: Trzy skargi do KRRiT na „Big Brother”. „Zwróciliśmy się do nadawcy o nagranie”

kacper3100 Czw Kwi 18, 2019 7:19 am

"stop" napisał(a): Zakończyć tę patologię i festiwal pustki mózgowej.

Zgadzam się, też chcę, by TVP zostało zakończone!
Awatar użytkownika
jacek_placek

Re: Trzy skargi do KRRiT na „Big Brother”. „Zwróciliśmy się do nadawcy o nagranie”

jacek_placek Czw Kwi 18, 2019 7:45 am

"kacper3100" napisał(a):

Popieram!
Awatar użytkownika
Dave

Dave Czw Kwi 18, 2019 8:28 am

"jacek_placek" napisał(a):
"kacper3100" napisał(a):

Popieram!

O, już dwóch siebie wartych się znalazło.
Awatar użytkownika
jacek_srczek

jacek_srczek Czw Kwi 18, 2019 9:01 am

"jacek_placek" napisał(a):
"kacper3100" napisał(a):

Popieram!

za duzo tfn i gwna
Awatar użytkownika
Dno

Dno Czw Kwi 18, 2019 9:21 am

Ten żałosny program w ogóle nie powinien być emitowany. Nie wiem jak ktoś uważający się za inteligentnego, a teraz każdy głupi się za takiego uważa może to oglądać. To największa zaraza telewizji.
Awatar użytkownika
CXC

CXC Czw Kwi 18, 2019 9:35 am

KRRiT nie ma co robić, Na 1,03 mln widzów 3 (słownie: trzy) skargi. Ciekawe ile trzeba skarg aby zainteresować się paskami TVP?
Awatar użytkownika
CXC

CXC Czw Kwi 18, 2019 9:39 am

"Dno" napisał(a): Ten żałosny program w ogóle nie powinien być emitowany. Nie wiem jak ktoś uważający się za inteligentnego, a teraz każdy głupi się za takiego uważa może to oglądać. To największa zaraza telewizji.
Jak nie oglądasz to co możesz powiedzieć o programie. W myśl zasady nie wiem to się wypowiem.
Awatar użytkownika
Andrusa

Andrusa Czw Kwi 18, 2019 9:49 am

i po co oglądał jeden z drugim ten badziew, teraz ma nocne koszmary, stąd skarga?
Awatar użytkownika
Lcf

Lcf Czw Kwi 18, 2019 9:59 am

Czy polucje nocne też trzeba do Radiokomitetu zgłaszać?
Awatar użytkownika
mark

mark Czw Kwi 18, 2019 10:17 am

klątwa chajzera - spadek publiczności, kary, nuda ........ co następne
Awatar użytkownika
Maxx82

Maxx82 Czw Kwi 18, 2019 10:43 am

Komuś się widocznie bardzo nudzi że na taki program składa skargę i za co? Za przekleństwo? W jakim my kraju żyjemy. Szkoda słów.
Awatar użytkownika
kacper3100

kacper3100 Czw Kwi 18, 2019 10:48 am

"mark" napisał(a): klątwa chajzera - spadek publiczności, kary, nuda ........ co następne

Klątwa Chajzera. XDDD
Awatar użytkownika
FILEMON

FILEMON Czw Kwi 18, 2019 11:05 am

Atak na TVN to czysta propaganda! Zyjemy w kraju DYKTATURY!!!! BB to program skrojony na miare naszych czasów. Uczestnicy tacy jak młode pokolenie! Czegi chcecie jak połowa młodych jak półmózgi przechodzi po ulicy gapiąc się w telefony komórkowe. Gimnazjalistki zachodzą w ciążę a 12latkowie piją piwo. Pokolenie komputerów, playstation . Nie czytające, bez pasji, puste. BB to pokazał. Pokazał prawde, Gratulacje za odwage!
Awatar użytkownika
BALTAZAR

BALTAZAR Czw Kwi 18, 2019 11:08 am

Ja mam nadzieję ze będą kolejne edycje. Może to bedzie lekcja dla młodych. Może przejżą się w lustrze jakim jest BB. Skoro rodzice ich nie mogą ustawić to może ustawi ich telewizja. Przykre. Ja uważam że BB daje sobie radę. Wyniki spadają ale zaczynają się długie, ciepłe wieczory. To standard w ramówkach kwietniowo-majowych. Dać mu szansę.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości