WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
irma

TV Puls przesuwa emisję „Lekarzy na start” na godz. 16.30, a „Lombardu. Życie pod zastaw” - na 18.40

irma Pon Wrz 25, 2017 12:06 am

Zaczekajcie z nowymi ustawieniami w telefonie. Jeszcze wszystko może się zmienić.
Awatar użytkownika
tom

Re: TV Puls przesuwa emisję „Lekarzy na start” na godz. 16.30, a „Lombardu. Życie pod zastaw” - na 18.40

tom Pon Wrz 25, 2017 12:20 am

"Zmiana godziny na prośbę widzów", kogoś poniosła fantazja. Jedną telenowele potrafili 7 razy przenieść na inną godzinę a finalnie usunąć z ramówki. A prezes Dąbski zapowiadał mega ramówkę i odbicie widzów tvp.
Awatar użytkownika
VvV

Re: TV Puls przesuwa emisję „Lekarzy na start” na godz. 16.30, a „Lombardu. Życie pod zastaw” - na 18.40

VvV Pon Wrz 25, 2017 12:50 am

Czyli zgodnie z przewidywaniami ta ramowka Pulsu będzie najgorszą i jednoczesnie najdroższą od lat. Dareczek jest naprawdę the best bo tylko on potrafi tak pięknie wszystko rozwalać / na szczęście za swoje pieniądze/. Ostatnich fachowców zwolnił z 7 lat temu
Awatar użytkownika
gość

gość Pon Wrz 25, 2017 1:26 am

są to bardzo dobre seriale, wręcz chyba najlepsze jesienne nowości na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Tak!

Tak! Pon Wrz 25, 2017 8:19 am

Gościu, zgadzam się z Tobą! Roszady ramówkowe to błąd!
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pon Wrz 25, 2017 8:27 am

Brawa dla TV Puls za serial "Lekarze na start"! Oglądam go razem z dziewczyną codziennie i uważam, że jest to najlepszy serial tej jesieni. Lepszy od "Diagnozy". Tutaj w końcu mamy nowe twarze. Fabuła i dialogi na plus. Wszystko to sprawia, że z przyjemnością ogląda się ten serial. Jak komuś nie pasuje godzina emisji w ciągu tygodnia, to zawsze ma VOD (playpuls) albo maraton powtórkowy w niedzielę.
Awatar użytkownika
pytanie

pytanie Pon Wrz 25, 2017 9:12 am

"Karol " napisał(a): Brawa dla TV Puls za serial "Lekarze na start"! Oglądam go razem z dziewczyną codziennie i uważam, że jest to najlepszy serial tej jesieni. Lepszy od "Diagnozy". Tutaj w końcu mamy nowe twarze. Fabuła i dialogi na plus. Wszystko to sprawia, że z przyjemnością ogląda się ten serial. Jak komuś nie pasuje godzina emisji w ciągu tygodnia, to zawsze ma VOD (playpuls) albo maraton powtórkowy w niedzielę.

W dziale promocji Pulsu to płacą od wpisu czy od kciuka w górę?
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pon Wrz 25, 2017 9:44 am

"pytanie" napisał(a):
"Karol " napisał(a): Brawa dla TV Puls za serial "Lekarze na start"! Oglądam go razem z dziewczyną codziennie i uważam, że jest to najlepszy serial tej jesieni. Lepszy od "Diagnozy". Tutaj w końcu mamy nowe twarze. Fabuła i dialogi na plus. Wszystko to sprawia, że z przyjemnością ogląda się ten serial. Jak komuś nie pasuje godzina emisji w ciągu tygodnia, to zawsze ma VOD (playpuls) albo maraton powtórkowy w niedzielę.

Nie pracuję w telewizji...po prostu piszę swoją opinię....a że serial jest dobry, to napisałem co nieco o tym serialu. Jestem wymagającym widzem(!), a nie jakimś ludkiem od PR! I po raz kolejny moi rodacy mnie nie zawiedli, bo wiedziałem, że ktoś o to się mnie zapyta. Czy jak ktoś już pisze pozytywną opinię, to musi ten ktoś pracować w danej stacji? :P
Awatar użytkownika
Rodion

Rodion Pon Wrz 25, 2017 10:09 am

Ależ Karol nie ma dziewczyny. ;-) Karol nie z tej opcji

Awatar użytkownika
Och Karol

Och Karol Pon Wrz 25, 2017 4:01 pm

"Karol" napisał(a):
"pytanie" napisał(a):

Nie pracuję w telewizji...po prostu piszę swoją opinię....a że serial jest dobry, to napisałem co nieco o tym serialu. Jestem wymagającym widzem(!), a nie jakimś ludkiem od PR! I po raz kolejny moi rodacy mnie nie zawiedli, bo wiedziałem, że ktoś o to się mnie zapyta. Czy jak ktoś już pisze pozytywną opinię, to musi ten ktoś pracować w danej stacji?

"jestem wymagającym widzem a nie jakimś ludkiem od PR" - to zdanie przejdzie do historii.
Awatar użytkownika
d

d Wto Wrz 26, 2017 4:26 pm

a kto ta niszowa staje oglada tam oprocz durackich lombardow i entych powtorek nic niema
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości