[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVN 24 i TVN24.pl stawiają na kontakt z widzami

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
maciek

Re: TVN 24 i TVN24.pl stawiają na kontakt z widzami

maciek Wto Mar 19, 2019 10:30 am

Witam, jesteście jedyną w Polsce stacją wiarygodną . Proszę jednak przyjąć też i stronę krytyczną. Trudno się pogodzić z nowomową Waszych dziennikarzy i to w głównych wydaniach wiadomości jak i reportażach .Czy już nikt w redakcji nie zwraca uwagi na zwroty typu: na ten moment, w tym temacie , na dzień dzisiejszy, na tą chwilę, już uszy więdną słuchając taką nowomowę j. polskiego. Proszę , błagam zróbcie coś z tym. Jesteście odpowiedzialni za karmienie i fałszywe edukowanie społeczeństwa.Piszę to tylko z życzliwości a nie z nienawiści. Kończąc, pragnę zwrócić uwagę na całkowity brak kontaktu telefonicznego z Waszą redakcją. Pozdrawiam...................Maciek
Awatar użytkownika
Brzozowy

Brzozowy Czw Mar 21, 2019 5:32 pm

Mam pytanie czy podwyszki paliw które nastąpiły w tym miesiącu o prawie 50 gr na litrze są spowodowane brakiem podwyżki za prąd czy rząd rekompensuje rozdawnictwo
Awatar użytkownika
Jurek z florydy

Jurek z florydy Śro Mar 27, 2019 3:17 pm

Na wszystkich waszych kanalach ilosc reklam pobija wszelkie granice,tak samo ilosc powtorek.To powoduje utrate wielu ogladajacych.Ja jezeli nic sie nie zmieni bede nastepnym.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Nie Mar 31, 2019 5:25 pm

Szanowni Redaktorzy, nie wiem gdzie mam pisać czy też dzwonić, ale wszystkie moje poczynania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Zgłaszałem już wielokrotnie uwagę na rażące błędy językowe naszych redaktorów. Jestem wiernym widzem/słuchaczem TVN-24 , ale coraz częściej mam ochotę wyłączać telewizję ze względu na karykaturalny język. Postanowiłem od dzisiaj publikować nazwiska redaktorów , którzy operują właśnie taką nowomową. Dzisiaj o godz 1500 LT red. Krajewski tylko w jednym zdaniu powiedział cyt:" w tym temacie na te chwile " Telewizja jest wzorem dla wielu ludzi w posługiwaniu się j. polskim. Najgorsze jest to , że młodzież również wzoruje się na języku zasłyszanym w telewizji.Moje pytanie do redakcji, czy sami tego Państwo nie słyszycie???? Pozdrawiam..........Maciek
Awatar użytkownika
MIRA

MIRA Śro Maj 29, 2019 6:09 pm

Pragnę aby słowo przegrana było wyrzucone ze słownika dziennikarzy.Nawet 27 do jednego stwarza lepszą atmosferę.
Awatar użytkownika
Elżbieta. Anna.poAptrzebowska@wp.pl

Elżbieta. Anna.poAptrzebowska@wp.pl Pią Lip 12, 2019 7:37 am

A pani Zalewska, która z fałszywym uśmiechem zrujnowała polską oświatęi teraz w PE demonstruje swoje mało seksowne plecy! Wstyd!!!!!
Awatar użytkownika
Wojciech

Wojciech Nie Lip 21, 2019 6:47 pm

Gratuluje Panu Andrzejowi Morozowskiemu prowadzenia w zastępstwie dzisiejszej (21 lipca 2019) programu "Ława polityków". Z całym szacunkiem (jesteście "moją" stacją), Pan Andrzej moim skromnym zdaniem przebił wszystkich prowadzących dotąd ten Program. Zdaję sobie sprawę, że duży wpływ mają na ocenę zapraszani goście, ale wyważony ton prowadzącego, nie podkręcający emocji to sztuka. Słuchanie jazgotu polityków jest irytujące widzów. Pozdrawiam Pana Andrzeja Morozowskiego, którego znam tylko z ekranu! :-)
Awatar użytkownika
Irena Tomaszewska

Irena Tomaszewska Śro Lip 24, 2019 7:54 am

Ogladam w tej chwili program "Jeden na jeden",ktorego gosciem jest pan Czarzasty.Jestem zniesmaczona osoba prowadzaca ten program,pani jest bardzo agresywna,zadaje pytania i nie popzwala na nie odpowiedziec,sprawia wrazenie,ze wie absolutnie wszystko a pytania zadaje tylko dla formalnosci.Jest wg mnie bardzo chamska i mam wrazenie,ze bardziej pasuje do TVP niz TVN.Pani ta narzuca ,moze inaczej,pani sugeruje co gosc ma odpowiedziec.
Awatar użytkownika
Bogusław

Bogusław Śro Lip 24, 2019 8:06 am

Dlaczego dziennikarka w programie jeden na jeden ciągle przerywa zaproszonemu gościowi który zaczyna udzielać odpowiedzi a ona już mu wchodzi w słowo. Może zrobiłaby program sama ze sobą, zresztą nie jest w tym odosobniona u Was. Szlag człowieka trafia oglądając takie zachowanie prowadzących
Awatar użytkownika
gość

gość Czw Sie 01, 2019 7:46 pm

Bardzo lubię wasz program, ale nie wykonaniu pani Marty Kuligowskiej. Błagam, zabierzcie tej pani długopis, a ręce przywiążcie do fotela. Pani Marta, przez cały czas wywija tym długopisem, jakby przeprowadzała intensywną rehabilitację palców. Jest to tak irytujące, że trudno się skupić na treści przekazywanych wiadomości. Błagam!!!!, zróbcie z tym coś, bo przestanę Was oglądać.
Awatar użytkownika
Tadeusz Nawrot

Tadeusz Nawrot Nie Sie 04, 2019 9:25 pm

Zbulwersowały mnie informacje o lotach marszałka Kuchcińskego. Takiego aroganta to dawno w polskiej polityce nie było. Jak na pełnienie takiej funkcji to on nie grzeszy inteligencją. Przede wszystkim jego wypowiedzi są cyniczne. Facet ma kłopoty z wymową. On chce dać na cel charytatywne znikomą kwotę. w porównani do tego co stracił Skarb państwa. Jego prywatne loty kosztowały 4.000.000 zł to nich to zwróci dldo Skarbu Państwa.. Obecna ekipa rządząca Polską to pospolici dyletanci. Oni chcą się tylko nachapać. Czy byli szefowie rządów innych krajów członkowskich brali udział w wyborach do parlamentu europejskiego. Pewnie ich nie znajdziemy. Tylko w Polsce taki haniebny zwyczaj ciągoty do kasy.

Jeszcze jedna prośba nie zapraszajcie do Faktów po faktach miernoty pisowskiej w osobach wójcika ( pseudo ministra tego co się ślini byłego reprezentanta PSL i tego co bezczelnie kłamał w sprawie wykonania wyroku Sądu Administracyjnego w sprawie sędziów którzy rekomendowali członków KRS.Tych ludzi nie da się słuchać.
Awatar użytkownika
andrzej

andrzej Czw Wrz 05, 2019 7:43 pm

nie podoba mi się jak to prowadzący nie mogą zapanować nad prowadzeniem przez nich programów np P.Olejnik Monika za dużo pozwala przedmówcom PIS-U czy to oni prowadzą program kropka nad i czy to P. Olejnik bo z ostatnich programów wyczułem że to PIS zaczyna rządzić nawet TVN24
Awatar użytkownika
marianna

marianna Wto Wrz 10, 2019 9:14 am

Zapraszajcie do studia ekonomistów, którzy będą tłumaczyli ludziom czym grozi dla przedsiębiorstw i gospodarki tak szybkie podnoszenie płacy minimalnej. Ludzie nie wiedzą co ich czeka. Trzeba podnosić płace , ale robić to z głową. Pis ogłasza to teraz żeby kupić głosy. Przecież wiadomo że chodzi o co innego po wyborach. Ale ludzie to muszą usłyszeć. Niech ekonomiści, specjaliści wypowiadają się na ten temat.
Awatar użytkownika
Wlad

Wlad Nie Paź 13, 2019 2:35 pm

Podobno Dworczyk rozdawał w Chicago przed lokalem wyborczym ulotki. Jeżeli to prawda to powinniście podać taką informację w najbliższym serwisie i powtarzać ją w nieskończoność.
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Nie Gru 15, 2019 11:02 pm

Proponowana ustawa "restrykcyjna" o sądownictwie jest porównywana z prawem we Francji. Dla wyjaśnienia jak to jest na prawdę proponuję (np. w programie Czarno na białym) pokazać tablicę z proponowanymi zapisami i drugą tablicę z zapisami prawa francuskiego komentując różnice. To wielu widzom ukaże nieznaną im rzeczywistość.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: lmbaloyd oraz 17 gości