WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gość0126

Re: TVN 24 i TVN24.pl stawiają na kontakt z widzami

gość0126 Czw Sty 02, 2020 8:43 pm

dnia 02.01.2020 w głównym wydaniu Faktów w relacji o tragedii w Turku jedna z pań wypowiadających się była podpisana sąsiatka zwracajcie państwo uwagę na takie szczegóły nie dajcie powodu do żartów konkurentom z tvp
Awatar użytkownika
qaz

qaz Pon Sty 27, 2020 2:51 pm

Ludzie przestańcie cały dzień truć o jakimś tam koszykarzu ,To nie jest głowa państwa ani żaden król , Od rana powtarzacie o katastrofie ,A kogo to obchodzi ???? Z TAKIMI POWTORKAMI STAJECIE SIE NUDNA TVN 24 A KONKURENCJA NIE ŚPI..A TYLE SIE NA ŚWIECIE DZIEJE ,,,
Awatar użytkownika
gdanSKY

gdanSKY Wto Lut 04, 2020 8:35 am

Dzień dobry. Oglądając Wiadomości w porannym serwisie TVN 24 pomyślałem sobie o tym jak obłuda, fałsz i pruderia rządzą na świecie stając się wręcz normą i wyznacznikiem tego dokąd zmierza dzisiejsze myślenie.
Otóż, w jednym z porannych programów zawierającym wiadomości ze świata pokazujecie Hollywood, a w nim ekologię szeroko pojętą, zdrowe eko jedzenie, czerwony dywan z recyklingu. Pokazujecie to wszystko z dumą jak to "gwiazdy" potrafią być pro ekologiczne, że dają przykład i że cały świat patrzy na nie i powinien brać przykład. Z drugiej zaś strony już po pół godzinie w tym samym serwisie o godzinie 07.00 w wiadomościach pokazujecie Festiwal Światła i pokaz podświetlanych fontann w Kopenhadze. No chyba, że energia elektryczna odpowiedzialna za pokaz światła czerpie swe źródło w naturalny sposób. Jeśli tak jest to w dobrym tonie byłoby konsekwentne poinformowanie o tym widzów.
Przepraszam bardzo Państwa lecz dla mnie nie ma to ani składu, ani ładu, totalny brak konsekwencji i profesjonalizmu. Ale nie jest moim zamierzeniem skupianie się na ramówce programów serwisowych, (jest to dla mnie drugorzędny temat), dla mnie bardziej istotne jest to jak MY WSZYSCY, łącznie ze mną potrafimy być obłudni myśląc i robiąc co innego.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MiriaM

MiriaM Pią Lut 28, 2020 1:21 pm

Przy tak małej ilości badań, ok. 350 przebadanych próbek w kierunku koronawirusa, trudno wykryć chorego / zakażonego bezobjawowego. Nie ma badania - nie ma choroby. Czy można się dowiedzieć, ile badań w stosunku do ilości wykrytych przypadków zachorowań wykonano np. we Włoszech?
Awatar użytkownika
Wienia

Wienia Nie Mar 15, 2020 10:09 am

Pracuje w Zabce w niedziele i nikt nam nie przekazał ile osób może być w sklepie jednocześnie
Awatar użytkownika
Piotr T

Piotr T Wto Mar 17, 2020 8:56 pm

Ludzie , szacunek dla ludzi walczących z Coronowirusem ale do cholery co teraz z osobami chorymi na inne choroby , zamknięte przychodnie lekarze na zwolnieniach bo mają rodzinę a co ja nie mam przekładanie wizyt w nieskończoność do specjalistów , nie diagnozowanie zdjęć z rendgena nie mam już siły pisać dalej bo mam chorą córkę i nikt mi nie chce pomóc bo corona i nikt tego nie porusza wszystko cacy łacznie z tv tylko wirus mam dosyć tylko czekać na koniec - mój bo córka by chciała żyć....................................
Awatar użytkownika
Nika

Nika Czw Mar 19, 2020 11:19 pm

Pani Anito, zaprasza Pani goscia (chociaz mysle ze to nie od Pani zalezy kto zostanie zaproszony) do studia, zadaje mu pytanie i rownoczesnie z gosciem wyglasza wlasna opinie na dany temt. Rownoczesna wypowiedz nie pozwala wysluchac opinii goscia, Pani opinia nie bardzo mnie interesuje w danym momencie bo ona nie ma na nic wplywu. Prosze o rozwazenie, czy warto zniechecac Waszych stalych widzow.
Awatar użytkownika
Roman - Chinczyk Mokotow

Roman - Chinczyk Mokotow Czw Mar 26, 2020 12:41 pm

Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości