[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVN 24 i TVN24.pl stawiają na kontakt z widzami

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zorro mniejszy

Re: TVN 24 i TVN24.pl stawiają na kontakt z widzami

Zorro mniejszy Pią Lip 24, 2020 7:11 pm

Dzień dobry.
Czy taki Pan jak Kajdanowicz , Pani Rudnik nie potrafi powiedzieć Dobry Wieczór .Co to za mongolskie standardy. Pani Anita Werner Pan Mikołajczyk potrafią , kulturę z mlekiem matki nabyli.
Zgrozo
Awatar użytkownika
TRAK

TRAK Pon Sie 17, 2020 1:41 pm

Ta jednostka pływająca co wpłynęła na mieliznę to nie jest tankowiec tylko masowiec ,a to paliwo co wycieka to jest jego wewnętrzne paliwo statku do poruszania się na danym akwenie morskim..
Awatar użytkownika
TRAK

TRAK Pon Sie 17, 2020 1:42 pm

Ta jednostka pływająca co wpłynęła na mieliznę to nie jest tankowiec tylko masowiec ,a to paliwo co wycieka to jest jego wewnętrzne paliwo statku do poruszania się na danym akwenie morskim..
Awatar użytkownika
tadeusz

tadeusz Czw Paź 15, 2020 7:32 pm

Oglądałem wywiad M.Olejnik z I.Świątek wczoraj .Komentatorzy zagraniczni niech uczą się wymawiać jej nazwisko mam nadzieję że na długo im się to przyda .Natomiast nasza fenomenalna tenisistka moim zdaniem powinna trochę czasu poświęcić na naukę dykcji bo mówi fatalnie .Widząc ile wywiadów jeszcze będzie udzielać jej się to też przyda.
Awatar użytkownika
stały obserwator Waszej stacji.

stały obserwator Waszej stacji. Wto Sty 12, 2021 4:09 pm

Chciałem zająć głos w sprawie tych mandatów za wykroczenia. Po za tym , że jest to absurd to jeszcze tłumaczenie tego Warchoła jest nasycone albo nieznajomością prawa ustawy Kodek postępowania o wykroczenia albo robi wodę z mózgu nieświadomym ludziom. Twierdzi że planowana obecnie ustawa jest dopbrodziejstwem stwarzającym możliwość odwołania się do sądu po nałożeniu mandatu. Zapomniał o tym, że obecny artykuł 101 kpw takie możliwości sankcjonuje. Dziwię się zatem dziennikarzom, że publicznie tego mu nie wygarną po to aby sprowadzić go przed widzami na ziemią. Ten art. 101 w sposób jednoznaczny to umożliwia.
Awatar użytkownika
Dzitka

Dzitka Pią Sty 15, 2021 9:44 pm

Lekarze weterynarii zostali pominięci grupie zerowej do szczepienia na covid19.Chcemy wiedzieć co z nami kiedy będzie czas i w jakiej grupie .zostaniemy zaszczepieni .Na chwilę obecną nie nic nie wie.
Awatar użytkownika
Anna

Anna Pią Sty 22, 2021 2:29 pm

Zarestrowalam się na szczepienie covid telefonicznie bez problemu.
Kębłowo, pomorskie.
Awatar użytkownika
Jola

Jola Pią Sty 29, 2021 2:42 pm

Dzień dobry,
Prośba o poszanowanie opinii osób zaproszonych jako eksperci w TVN24.
Przykład w dniu dzisiejszym rzecznik Policji mówi o wtargnięciu uczestników Strajku Kobiet na teren Trybunału Konstytucyjnego.
Prowadząca" Dzień na Żywo" używa w każdym wydaniu newsów sformułowania "wtargnięcie". Podczas gdy ekspert (prawnik w UJ) którego wypowiedź przytoczono dzisiaj w Państwa programie rzeczowo i kompetentnie wykazał, ze nie można mówić o tym zdarzeniu jako o wtargnięciu..
pozdrawiam
Awatar użytkownika
wu

wu Czw Lut 04, 2021 5:28 pm

Okazuje się ,że nauczyciele po 60 roku życia nie są nauczycielami według p. Dworczyka i będą szczepieni ze swoją grupą wiekową ,a nie z nauczycielami. Pytam , jak mają wrócić do pracy ,skoro są bardziej narażeni na ciężki przebieg choroby . Uważam ,że jest to skandal .Żaden dziennikarz na konferencji prasowej nie zareagował na te bzdury p.Dworczka , który chyba nie wie , ilu nauczycieli po 60 roku życia pracuje w szkole .
Awatar użytkownika
Zibie

Zibie Śro Lut 17, 2021 11:35 pm

Jakoś ten kontakt nie udaje się , jest więcej reklam niż było wcześniej. Nie muszę tych reklam oglądać i nie wracam do waszego programu szkło kontaktowe. I mimo że uwielbiałem ten program to ze względu na masę reklam które teraz pokazujecie wracam do C+
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zibie

Zibie Śro Lut 17, 2021 11:39 pm

Proszę o emitowanie mojego wcześniejszego postu ..Dziękuję!
Awatar użytkownika
Jan

Jan Czw Mar 18, 2021 7:59 pm

szczepienie Polaków. codziennie z ekranów telewizyjnych wylewa się obrzydliwa retoryka SZCZEPMY się..........................to są kpiny z obywateli ponieważ 20 stycznia po 3 godzinnym oczekiwaniu w kolejce 70 plus zostałem zarejestrowany na szczepienie przeciw covidowe aktualnie mamy 18 marzec i ogłoszenie w telewizji że 25 marca będzie znów rejestracja 70 plus, domniemywam że w naszym kraju pojawiła się nowa populacja a może pierwsza grupa została potajemnie zaszczepiona a mnie pominięto ponieważ mam 77 lat myślę że jest to obrzydliwa gra ze społeczeństwem które ciężko pracowało całe życie dla Polski nie oglądając się na szyld jaki ona posiadała przewiduję 5 i 6 falę zakażeń w takim tempie szczepień
Awatar użytkownika
ZOSIA

ZOSIA Pon Mar 22, 2021 11:13 am

SZLAK CHCE MNIE TRAFIĆ JAK SŁYSZĘ DWORCZYKA ŻE JADĄ SZCZEPIĆ DO NATO BO MAJĄ ZA DUŻO SZCZEPIONEK TO DLACZEGO MÓJ MĄŻ 69 LAT MA PRZESUWANY TERMIN SZCZEPIENIA ASTRĄ ZENEKA O 3 TYGODNIE , CHYBA USA MA WIĘCEJ SZCZEPIONEK I MOŻE ZASZCZEPIĆ SIEDZIBĘ NATO .
Awatar użytkownika
magdaq

magdaq Pią Kwi 02, 2021 10:33 am

Witam Państwa , jestem zbulwersowana wypowiedzią Ministra Wdowczyka . Oglądam telekonferencję i własnym uszom nie wierzę . Od momentu jak tylko ruszyły zapisy , zgłosiłam swoją chęć wzięcia udziału w szczepieniu . Mam 62 lata, pracuję i biegle posługuję się komputerem jestem też aktywna w mediach społecznościowych po mimo wieku sprawy Internetu nie są mi obce .Proszę mi wierzyć ,sprawa mojego udziału w szczepieniu , nie została nigdzie odnotowana i nie korzystam z żadnych przywilejów , to co mówi Minister - jest kłamstwem .
Co dziennie dzwonię na infolinię , chcąc przyspieszyć termin . Nie mam ani przywileju w terminie szczepień , ani też wyboru szczepionki . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sono 59

Sono 59 Czw Kwi 08, 2021 12:30 pm

Oglądałem wasze Fakty od zawsze, odkąd pamiętam. Teraz nie mogę!! Mam dosyć wbijanych wiecznie i wiecznie i wiecznie igieł w tych biednych, przestraszonych ludzi!! Ileż można oglądać robionych zastrzyków?! Ludzie co wami jest?! Czy wy myślicie, że kiedy mówicie o szczepieniu konieczne jest pokazywanie tych szczepień? Że my nie wiemy co to jest i jak to wygląda?! Że jesteśmy bandą głupców której trzeba wiecznie, z zaparciem stolca pokazywać jak kurw...!!! Wygląda pieprzone szczepienie?! Naprawdę tak myślicie?! To się mylicie. Zapewniam was. Jak na tę chwilę to Ja mam dosyć glądania "Faktów". Kur.. W życiu nie oglądałem tykiego szpilowania ludzi!! Toż to istne wariactwo!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 67 gości