WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ck

Re: TVN 24 i TVN24.pl stawiają na kontakt z widzami

ck Śro Sty 02, 2013 7:14 pm

Dobre.Kontakt z widzami.Pewnie taki sam jak w szkle kontaktowym ,prowadzonym przez p.Dyrektora.Broń boże skrytykować jego eminencję.
Awatar użytkownika
telewidz

telewidz Czw Sty 10, 2013 4:41 pm

Rozmowy na temat zdarzenia w ANOKU - to skandal, tak to wynika, jakby dziennikarze oczekiwali jakieś sensacii. Jeden czlowiek, a zaangarzowanie tak dużo osób z poli. Cały czas te same pytania zadawane przecji przez dziennikarza, kiedy ten szturm , szturm i w kazdymn zdaniu ten sam wyraz, Rzennikarka sama nakręca tę sytuacje - wstyd.
Awatar użytkownika
rysiomily

rysiomily Czw Sty 24, 2013 11:41 am

dlaczego link kontakt@tvn24 do kontaktu na stronie TVN24 nie działa ??
Awatar użytkownika
madzia mam 15 lat

madzia mam 15 lat Pią Lut 01, 2013 10:04 am

w tym kraju zawsze wybiera sie te same nie udolne partie i tych samych nieudacznikow dlatego jest tyle biedy a oni grajdola i maja ludzi w dupie a my na tych nierobow bendziemy zapierdalac do smierci pozakladali polskie obozy pracy a jestem ciekawa kedy bendzie w polsce demokracja bo narazie jest jeszcze kapitalizm a kapitalizm prowadzi do niewolnictwa i patologi elity tak jak pszedwojna bylo w polsce poslowie ambicji i chonoru bija sie o stolki bo tam jest durza kasa luezi w dupie a samemu brac ile sie da a glupie polacy wierza ze jest kryzys frajerzy poslowie z klerem jaka wycene nielegalna zrobili majatkow ziem domow i jeszcze tym nierobom renty i emerytury daja skandal karzdy co zle zandzi powinien dostac pare lat cieszkego wiezienia albo kare smierci wtedy nikt by nie pchal sie do wladzy nikt uposledzony nie zandzil by tym krajem a polacy powini ztych co kedykolwiekteraz zandzili nie dopuscic nikogo do wladzy oskarzyc ich o niegospodarnosc i zagarnienie ich majatkow zeby oni zostali zgolymi tylkami i zeby oni biede pszesli jak polscy robotnicy
Awatar użytkownika
Jędrzej

Jędrzej Wto Lut 12, 2013 9:15 pm

Odkąd Kamil Durczok został dziennikarzem TVN24 coraz mniejszą empatią dażę stację, z którą jestem od początku. Nie cierpię chamstwa i prymitywnego prowincjonalizmu. Durczok po zadaniu pytania pozwala adwersarzowi na kilka słów i rozpoczyna się jego tyrada. Nie zwraca uwagi, że zaproszony gość jest w trakcie udzielania odpowiedzi - włącza się i gada,gada,gada. Peroruje, jakby tylko on był w studio - w sumie powstaje jeden wielki kocioł, obydwaj mówią swoje, nie zwacają uwagi, że nie sposób ich zrozumieć : nikt nic nie wie... Gwiazdor... szlagier z Katowic. Po tym incydencie z nowotworem coś mu sie w mózgu porobiło. Straszny ćwok i burak... Nie ma w TVN osoby by chłama nauczyć kultury?!
Awatar użytkownika
emerytka

emerytka Sob Cze 22, 2013 6:13 pm

Prezydent, ojciec narodu, nie wstawił się za Radkiem o umyśle przedszkolaka.Nie wziął w obronę słabszego członka polskiej rodziny!!! Nie chcę takiego ojca narodu. Idę szukać zastępczego. Proponuję zerwać Temidzie opaskę i przywrócić jej wzrok. Niech patrzy na to, co zrobi. Panie prezydencie, prokuratorze, sędzio! Pięcioletni umysł trzeba osadzać, jak dziecko i szukać środków wychowawczych adekwatnych do wieku!!! To, co robicie to dowodzenie prawdziwości tezy w oparciu o fałszywe założenia.
Awatar użytkownika
marcin29

marcin29 Pon Lip 01, 2013 9:22 am

dzieki naszym politykom bede musial isc do pracy i zostawiac na caly dzien chorych rodzicow oboje maja orzeczenie o znacznym stopniu niepelnosprawnosci a ja jestem sam brat przynajmniej do wrzesnia przebywa w szpitalu i niema mozliwosci zeby kto inny niz ja sie nimi opiekowal lecz jesli nie pojde do pracy to nie bede mial ubezpieczenia zdrotnego rzad tak namacil z ta ustawa o swiadczeniach opiekunczych ze szok niech mi teraz premier powie co mam zrbic jak to matce i ojcu mam wytlumaczyc ze musze isc do pracy i ich zostawic na caly dzien
Awatar użytkownika
marcin-wiese@wp.pl

marcin-wiese@wp.pl Pon Lip 01, 2013 9:40 am

dzieki naszym politykom bede musial isc do pracy i zostawiac na caly dzien chorych rodzicow oboje maja orzeczenie o znacznym stopniu niepelnosprawnosci a ja jestem sam brat przynajmniej do wrzesnia przebywa w szpitalu i niema mozliwosci zeby kto inny niz ja sie nimi opiekowal lecz jesli nie pojde do pracy to nie bede mial ubezpieczenia zdrotnego rzad tak namacil z ta ustawa o swiadczeniach opiekunczych ze szok niech mi teraz premier powie co mam zrbic jak to matce i ojcu mam wytlumaczyc ze musze isc do pracy i ich zostawic na caly dzien
Awatar użytkownika
Zazenowany

Zazenowany Wto Lip 09, 2013 7:51 pm

Kultura osobista a raczej jej brak czyli pan Piasecki(?) rozmawia z prezydentem RP:
Noga zalozona na noge, ciagle przeszkadzanie, wyglaszanie niezbyt ciekawych, niby spontanicznych tez... Myslalem ze to specjalnosc aroganckich pan ktore od jakiegos czasu swiadomie pomijam. Niestety...
Awatar użytkownika
Barbara

Barbara Sob Lip 13, 2013 9:48 am

Pani Szałkow ma dziś za duży dekolt nie pasuje taki strój w telewizji
Awatar użytkownika
zmil

zmil Sob Lip 13, 2013 4:13 pm

Określenie "zderzenie autobusu z ciężarówką" widniejące na pasku sugeruje,że to autobus uderzył w ciężarówkę, a z pokazywanych zdjęć wyraźnie widać, że było odwrotnie.
Moglibyście podszkolić pracowników. Pozdrawiam -ZM
Awatar użytkownika
adam

adam Pią Wrz 27, 2013 10:39 am

dlaczego w soboty i niedziele wstawiacie dyżur p.Zdanowicz ? nie cierpię jej prowadzenia .
Awatar użytkownika
marek

marek Pią Wrz 27, 2013 10:50 am

mam prośbę. Proszę u uwzględnienie Białegostoku na mapie pogody TVN 24 w progranie wstajesz i wiesz . dziękuję.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Paź 08, 2013 3:03 pm

marek napisał(a):mam prośbę. Proszę u uwzględnienie Białegostoku na mapie pogody TVN 24 w progranie wstajesz i wiesz . dziękuję.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Paź 08, 2013 3:04 pm

marek napisał(a):mam prośbę. Proszę u uwzględnienie Białegostoku na mapie pogody TVN 24 w progranie wstajesz i wiesz . dziękuję.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości